با ارتقاء اپلیکیشن «باران» بانک کشاورزی اضافه شد

افتتاح حساب ارزی غیرحضوری، امکانات امنیتی و مدیریتی هوشمند

بانک کشاورزی به منظور بهبود و توسعه خدمات غیر حضوری در نسخه جدید اپلیکیشن «باران» ویژگی‌های جدیدی را منتشر کرده است. این برنامه کاربردی جزء پلتفرم جامع دیجیتال بانک کشاورزی است که برای مشتریان این بانک امکان استفاده از تمامی خدمات بانکی و سرویس‌های ارزش افزوده را به صورت یکپارچه و جامع فراهم می‌کند.

افتتاح حساب ارزی غیرحضوری، امکانات امنیتی و مدیریتی هوشمند
صفحه اقتصاد -

برنامه کاربردی«باران» بانک کشاورزی، به مشتریان خدمات بانکی و خدمات ارزش افزوده را به صورت یکپارچه و جامع ارائه می‌دهد. این اپلیکیشن از اندروید و وب اپلیکیشن (PWA) بهره می‌برد و بدون پیچیدگی‌های معمول در اپلیکیشن‌های بانکی قابل استفاده است.

بانک کشاورزی جهت توسعه خدمات غیر حضوری، نسخه جدید اپلیکیشن «باران» را منتشر کرده است. این برنامه به‌روزرسانی های لحظه‌ای می‌گیرد و از امکاناتی مانند انتقال وجه هوشمند بهره می‌برد. با ارائه پیشنهاد هوشمند برای انتقال وجه، به همراه نمایش هزینه و زمان تراکنش هر گزینه، به مشتریان کمک می‌کند تا بهترین روش انتقال وجه را انتخاب کنند. علاوه بر این، از طریق سرویس شارژ حساب، مشتریان می‌توانند به سرعت و سهولت موجودی خود را افزایش دهند. این برنامه دارای امکاناتی منحصر به فرد برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان ارائه می‌دهد.

در دو نسخه قبلی «باران» بانک کشاورزی، مجموعه‌ای از خدمات متنوع و به روز رسانی های مهم که شامل امکاناتی مانند احراز هویت و افتتاح حساب برای مشتریان جدید، اضافه کردن حساب و کارت، تغییر حساب پیش فرض کارت و بسیاری ویژگی‌های دیگر بود، آماده شد. در آخرین به‌روزرسانی (نسخه 2.0.11)، سرویس‌های جدیدی از جمله استعلام دسته چک و برگه چک، انسداد رمز دوم کارت، نمایش موجودی ارزی و قابلیت درج شرح در انتقال وجه کارتی اضافه شده است.

همچنین، امکان افتتاح حساب ارزی غیر حضوری و انتخاب شغل در فرآیند افتتاح حساب نیز فعال شده است. به علاوه، اطلاعاتی مانند امکان اسکن بارکد و اعتبارسنجی رسید توسط مشتری، بهبود رابط کاربری، امنیتی و کاربری برای افزایش تجربه کاربری اضافه شده است. مشتریان بانک کشاورزی می‌توانند از امکانات اپلیکیشن «باران» برای انجام انتقال وجه هوشمند، افزایش موجودی، پرداخت قبوض و سایر خدمات بانکی بهره‌مند شوند.

این به‌روزرسانی ها جهت ارتقای خدمات و تسهیل در استفاده از اپلیکیشن «باران» تدارک دیده شده است. مشتریان می‌توانند از این امکانات درخشان در اپلیکیشن «باران» بانک کشاورزی استفاده کنند و به راحتی از خدمات بانکی غیرحضوری بهره‌مند شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد