مدیرعامل بانک ملی ایران در نشست با روسای ادارات وشعب استان قم مطرح کرد:

بانک ملی ایران باید به یک سوپرمارکت خدمات مالی تبدیل شود.

مدیرعامل بانک ملی ایران در نشست با مدیران شعب و ادارات استانی قم گفت: بانک ملی ایران باید به یک سوپر مارکت خدمات مالی تبدیل شود.

بانک ملی ایران باید به یک سوپرمارکت خدمات مالی تبدیل شود.
صفحه اقتصاد -

ابوالفضل  نجارزاده مدیر عامل بانک ملی ایران، صمد عزیز نژاد و محمود شایان اعضای هیأت مدیره بانک ملی ایران ،معاونین وهیات همراه با رؤسای ادارات و شعب استان قم دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران؛ نجارزاده پس از بررسی عملکرد اقدامات انجام شده در این استان نقطه نظرات، دغدغه‌ها و دیدگاه‌های همکاران استان قم را شنید و از اهتمام ویژه برای بهبود معیشت همکاران و برخورداری از خدمات مناسب‌تر خبر داد.

 نجارزاده در ادامه به بررسی عملکرد این استان پرداخت و گفت: جای خرسندی‌ست که در استان قم موفق شدیم سهم اول بازار را به خود اختصاص دهیم و در سال جاری هم روند سال گذشته را دنبال کنیم که این نشان دهنده کار تیمی منسجم بین همکاران این استان است. باید در سایر استان‌ها هم با برنامه‌هایی پیش‌رو شاهد افزایش سهم بازار باشیم تا بانک ملی ایران جایگاه اصلی خود را تثبیت نماید.

وی افزود: در سال گذشته ۳۶ همت از  دارایی‌های مازاد را واگذار کردیم و این واگذاری‌ها ادامه‌دار خواهد بود؛ چرا که اگر منابع بانک در چرخه فعالیت‌های بانک به کارگیری شود، مؤثرتر خواهد بود و امکان ارائه تسهیلات خرد و تأمین مالی بنگاه‌ها بهبود خواهد داشت.

مدیرعامل بانک ملی ایران در خصوص سرمایه گذاری‌های جدید بانک گفت: سرمایه‌گذاری‌ها باید در مسیر عملیات و مأموریت بانک باشد. بانک ملی ایران باید به یک زنجیره خدمات مالی تبدیل شود و برای تحقق این اهداف سرمایه گذاری های جدید در دستور کار است.

نجارزاده گفت: اصلاح ساختار مالی را با رفع ناترازی و افزایش سرمایه کلید زدیم و در تلاش هستیم در تحقق انضباط و اصلاح ساختار مالی گام برداریم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان