یک خبر فوری درباره دریافت وام نیم میلیارد تومانی بانک اقتصاد نوین + جزئیات

بانک اقتصاد نوین طرح تسهیلاتی به نام «پیام» را برای افراد دارای درگاه پرداخت یا دستگاه‌های کارتخوان متصل به حساب‌های خود تدارک دیده است. سقف وام این طرح تسهیلاتی به ۵۰۰ میلیون تومان می‌رسد.

یک خبر فوری درباره دریافت وام نیم میلیارد تومانی بانک اقتصاد نوین + جزئیات
صفحه اقتصاد -

طبق طرح تسهیلاتی پیام متقاضیان دارای دستگاه یا درگاه پرداخت باید به اندازه دو، سه، چهار یا شش ماه میانگین حساب ایجاد کنند. سپس براساس معدل حساب خود امکان دریافت وام طرح پیام را خواهند داشت. ضمانت اصلی به منظور دریافت این تسهیلات، داشتن ضامن رسمی، اعلام شده است.

نرخ سود این وام با توجه به نوع حساب، میزان معدل و نوع قرارداد تسهیلاتی تعیین می‌شود و در کل بین چهار، ۱۸ یا ۲۳ درصد خواهد بود. افراد به منظور دریافت این وام باید ضامن رسمی و معتبر بانک را داشته باشند. افرادی که این تسهیلات را با هر شرایط و نرخ سودی دریافت می‌کنند، ظرف ۲۴ ماه امکان پرداخت اقساط آن را خواهند داشت.

در صورتی که فرد سقف تسهیلات را با نرخ سود ۲۳ درصد و مدت زمان بازپرداخت ۲۴ ماهه دریافت کند، میزان هر قسط برای وی ۲۶ میلیون و ۱۸۶ هزار و ۶۵۳ تومان خواهد بود. کل سود وام با شرایط مذکور به ۱۲۸ میلیون و ۴۷۹ هزار و ۶۷۲ تومان خواهد رسید. جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز ۶۲۸ میلیون و ۵۳۹ هزار و ۶۷۲ تومان خواهد بود.

نگاهی کلی به خدمات بانک اقتصاد نوین 

بانک اقتصاد نوین در تاریخ بیست و نهم تیرماه سال ۱۳۸۰ به صورت رسمی جزو بانک‌های کشور شد. این مجموعه طی سال‌های فعالیت خود انواع خدمات مربوط به سرمایه گذاری، تسهیلات و اعتبارات، بانکداری بین الملل و خدمات ارزی، بانکداری شرکتی و دیگر خدمات بانکی مرتبط را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه داده است.

منبع: رده
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان