معاون وزیر اقتصاد:

محصولات جدید بانک‌های قرض‌الحسنه، در راستای خدمت به مردم است

معاون سیاست‌گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی، گفت: بانک‌های قرض‌الحسنه در راستای خدمت به مردم، طرح‌ها و محصولات جدیدی را طراحی می‌کنند.

محصولات جدید بانک‌های قرض‌الحسنه، در راستای خدمت به مردم است
صفحه اقتصاد -

در مراسمی با حضور «سید علی روحانی» معاون سیاست‌گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی، «مصطفی ازگلی» عضو هیأت مدیره، «مصطفی عبدلی» رئیس اداره سازمان و برنامه‌ریزی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و جمعی از مدیران، از مشتریان ارزنده و سفیران قرض‌الحسنه در استان یزد تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه مهر ایران، در این مراسم، دکتر «سید علی روحانی» معاون سیاست‌گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی، اظهار داشت: از ابتدای تأسیس بانک‌های قرض‌الحسنه، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران همواره در شاخص‌های عملکردی و استانداردهای بانکداری، عملکرد بسیارخوبی را ثبت کرده‌ است.

وی بیان کرد: بانک‌های قرض‌الحسنه با دریافت کم‌ترین کارمزد فعالیت می‌کنند، در حالی‌که بانک‌های تجاری سعی بر افزایش کارمزد وام و خدمات خود را دارند.

«روحانی» با اشاره به اینکه در بانکداری قرض‌الحسنه نوآوری و خلاقیت جریان دارد، افزود: بانک‌های قرض‌الحسنه در راستای خدمت به مردم جامعه و بهره‌مند شدن همه افراد از وام‌های قرض‌الحسنه طرح‌ها و محصولات جدیدی را طراحی می‌کنند.

معاون سیاست‌گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی، خاطرنشان ساخت: وزارت امور اقتصادی و دارایی سعی می‌کند با تنظیم آیین‌نامه‌های جدید و تخصیص امتیازهای ویژه از مشکلات بانکداری قرض‌الحسنه بکاهد و برای توسعه این بانک‌ها برنامه‌ریزی کند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان