امکان پرداخت کمک های نقدی به کمیته امداد امام خمینی(ره) از طریق اپلیکیشن بله

اپلیکیشن بله در آخرین به روزرسانی خود، امکان پرداخت کمک های نقدی به کمیته امداد امام خمینی(ره) را در اختیار کاربران قرار داده است تا کاربران بتوانند با سهولت بیشتر پرداخت های مربوط به خیریه کمیته امداد را پرداخت کنند.

امکان پرداخت کمک های نقدی به کمیته امداد امام خمینی(ره) از طریق اپلیکیشن بله
صفحه اقتصاد -

اپلیکیشن بله در همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) بازوی جدیدی را در اختیار کاربران قرار داده است که از طریق آن می توان کمک های نقدی به کمیته امداد را به سادگی و سرعت پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، بر این اساس کاربران اپلیکیشن بله می توانند با مراجعه به زبانه خدمات در این اپلیکیشن و انتخاب گزینه کمیته امداد، نسبت به پرداخت کمک های نقدی خود اقدام کنند.

این اقدام اپلیکیشن بله می تواند فرآیند پرداخت های مربوط به خیریه را برای مشتریان بانک ملی ایران و کاربران بله تسهیل و تسریع کند.

پیام رسان بانکی بله، شبکه اجتماعی مالی بانک ملی ایران است که هم زمان امکان گفت و گو و پرداخت را برای شما فراهم می کند. با بله می توانید به راحتی تماس صوتی و تصویری بگیرید و با استفاده از ویژگی «وضعیت»، لحظه های خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن بله در کنار امکاناتی که یک شبکه اجتماعی برای کاربران فراهم می کند، می تواند یک باجه شخصی بانک نیز برای مشتریان بانک ملی ایران باشد. در این بین می توان به خدماتی از قبیل کارت به کارت در چت، دریافت آنی تمام پیام های تراکنشی بانک ملی ایران و مدیریت مالی شخصی، دریافت موجودی و صورتحساب، پرداخت قبض تلفن، برق، آب و گاز، پرداخت تسهیلات مسکن، خرید شارژ و اینترنت، نیکوکاری و کمک به مؤسسات خیریه و... اشاره کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان