پیام مدیرعامل بانک ملی ایران به مناسبت ۲۲ بهمن

دکتر ابوالفضل نجارزاده مدیر عامل بانک ملی ایران به مناسبت فرا رسیدن 22 بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پیامی را به شرح زیر صادر کرد.

پیام مدیرعامل بانک ملی ایران به مناسبت 22 بهمن
صفحه اقتصاد -

دکتر ابوالفضل نجارزاده مدیر عامل بانک ملی ایران به مناسبت فرا رسیدن 22 بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پیامی را به شرح زیر صادر کرد:

22بهمن، سالروز سرنگونی رژیم ستمشاهی پهلوی و رویش نظام مقدس اسلامی ، بی شک یادآور رنج ها، رشادت ها و از جان گذشتگی های مردان و زنانی است که با دلدادگی به آرمان های حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ، برگ زرینی را در تاریخ میهن اسلامی به ثبت رساندند.

بدون شک، شجره طیبه انقلاب اسلامی که در 22 بهمن غرس شد امروز تبدیل به درخت تناوری شده است که آثار و برکات آن در همه عرصه های کشور ، منطقه و جهان به وضوح عیان است.

درود می فرستیم به روح والای شهیدان و امام شهیدان که از پس سال ها ستم و بیداد استعمارگران، عزت، شرف و استقلال را برای ما به ارمغان آوردند و ایرانی آزاد از بندگی جهانخواران را به میراث نهادند.

در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با آن عزیزان عهد می بندیم که با پیروی از خط ولایت فقیه و زعامت حضرت آیت الله خامنه ای با همه وجود از میراث مقدس آنها حمایت کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان

    آخرین اخبار

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان