گزارش صفحه اقتصاد از وام‌های فوری بانک‌های ایرانی

جزئیات، شرایط و مبلغ انواع وام فوری بانک‌ها در سال ۱۴۰۲

وام فوری بانک‌های ایرانی با توجه به مبلغ و بانک ارائه‌دهنده دسته‌بندی می‌شود. در این گزارش، انواع وام فوری بانک ها در سال ۱۴۰۲ را با توجه به مبلغ آن توضیح داده‌ایم تا متقاضیان با توجه به نیاز خود و از طریق آشنایی با مبلغ، نوع و شرایط، وام موردنظر را بتوانند انتخاب کنند.

جزئیات، شرایط و مبلغ انواع وام فوری بانک‌ها در سال ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

برای دریافت وام فوری باید با ضامن یا سند معتبر وام فوری بانک‌ها را دریافت کرد. این وام برای خرید کالا و تامین هزینه‌های ازدواج است.

۲ راه برای دریافت فوری وام وجود دارد: وام فوری آنی بانک‌ها و وام خریدن یا همان وام فروشی. شرایط دریافت وام فوری داشتن ضامن معتبر یا سند یا سپرده است. متقاضی وام فوری می‌تواند سپرده‌گذاری کند و پول بیشتری به‌عنوان وام فوری دریافت کند.

راه دیگر دریافت فوری وام، خرید وام است که در باور عامه به این روش نیز وام فوری گفته می‌شود. افرادی وجود دارند که باوجود سپرده‌گذاری در بانک و داشتن معدل مناسب حساب قصد دریافت وام ندارند و برای استفاده از امتیاز وام خود و کسب سود، وام خود را به فروش می‌گذارند. این روش چون به نوعی دور زدن قانون محسوب می‌شود، خطرهایی دارد و درخواست‌کننده باید حتما احتیاط کند تا در دام کلاهبرداران نیافتد.

شرایط دریافت وام فوری ۱۴۰۲ از بانک‌های ایران

وام مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امروز یکشنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۲

اگر قصد دارید در سال ۱۴۰۲، وام بگیرید و وسایل ضروری زندگی‌تان را بخرید، به وام‌های فوری نیاز دارید. در این گزارش، انواع وام‌های فوری و نحوه دریافت وام فوری را توضیح داده‌ایم. بیشتر بانک‌های ارائه‌دهنده این وام از شما ضامن می‌خواهند.

بانک‌های مختلفی به متقاضیان، وام فوری می‌دهند و هر کدام شرایط و ضوابط خاصی دارند. شرایطی همچون افتتاح حساب سپرده‌گذاری بلندمدت، واریز ۱۰ درصد از مبلغ وام درخواستی، معرفی ضامن معتبر و ارائه نامه کسر از حقوق، ارائه سفته یا چک صیادی متناسب با مبلغ وام بین بانک‌های ایران مشترک است.

سقف این وام در بانک‌های مختلف متفاوت است. به طور کلی، بیشترین مبلغ وام نقدی فوری ۲۰۰ میلیون تومان است.

مهم‌ترین شرط دریافت وام فوری، ارائه ضامن معتبر یا سفته به بانک است. بیشتر بانک‌ها از شما ۱ تا ۳ نفر ضامن می‌خواهند. بعضی از بانک‌ها هم سفته و چک را جایگزین ضامن کرده‌اند.

بانک‌های سپه، تجارت، مسکن، ملت، صادرات، ملی، رفاه کارگران، پست بانک ایران، بانک توسعه تعاون، بانک صنعت و معدن، توسعه صادرات ایران و بانک قرض‌الحسنه رسالت، وام فوری با سفته می‌دهند. اگر متقاضی وام فوری با سفته الکترونیکی هستید، باید به شعب بانک مراجعه کنید.

سود وام فوری بانک‌ها براساس میزان مبلغ و نوع ضمانت متفاوت است. زمان بازپرداخت در هر بانکی متفاوت است، ولی به‌طور کلی، حداکثر زمان بازپرداخت ۶۰ ماه است.

وام فوری ۲۰ میلیونی بانک سینا

گزارش صفحه اقتصاد از وام‌های فوری بانک‌های ایرانی

وام طرح یاس بانک سینا یا تسهیلات بانوان خانه‌دار این بانک از جمله وام‌های فوری ۲۰ میلیون تومانی با سود ۱۸ درصد است که به زنان خانه‌دار و شاغل پرداخت می‌شود.

زنان خانه‌دار می‌توانند از بانک سینا، کارت اعتباری ۱۰ میلیون تومانی بگیرند. به زنان شاغل و متاهل هم کارت اعتباری ۱۵ و ۱۰ میلیون تومانی داده می‌شود.

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام فوری طرح یاس بانک سینا، گواهی کسر حقوق ضامن رسمی است. مدت زمان بازپرداخت این وام، ۳۶ ماه می‌باشد.

وام فوری ۵۰ میلیونی بانک‌ها در ۱۴۰۲

گزارش صفحه اقتصاد از وام‌های فوری بانک‌های ایرانی

بانک ملی، وام فوری ۵۰ میلیون تومانی به افراد بالای ۱۸ سال و دارای پروانه کسب‌وکار یا فیش حقوقی معتبر می‌دهد.

متقاضیان ‌می‌توانند برای دریافت وام فوری بانک ملی برای خرید کالاهای مختلفی مثل لوازم خانگی اقدام کنند.

برای دریافت این وام باید در بانک ملی حساب باز کرد. در صورتی‌که رتبه اعتباری  خوب باشد، واجد شرایط دریافت وام فوری شده و کارت اعتباری دریافت می کنند.

مبلغ وام فوری بانک ملت هم ۵۰ میلیون تومان است. برای دریافت وام سریع از این بانک به سپرده‌گذاری احتیاج است. اگر متقاضیان چک برگشتی نداشته باشند، وام به آنها تعلق می‌گیرد و می‌توانند با آن از نمایندگی‌های محصولات اسنوا خرید کنید. شرایط دریافت وام فوری از بانک ملت، معرفی ضامن و ارائه گواهی کسر از حقوق است.

وام فوری ۱۰۰ میلیونی در بانک‌های ایرانی

گزارش صفحه اقتصاد از وام‌های فوری بانک‌های ایرانی

یکی از جدیدترین وام‌های فوری بانک ملی، وام طرح نهال است که به سپرده‌گذاران حساب قرض‌الحسنه داده می‌شود. این تسهیلات بدون سود است و مبلغ آن بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان است. برای دریافت وام فوری ۱۰۰ میلیون تومانی از بانک ملی، نباید به بانک بدهکار بود یا چک برگشتی داشت.

نحوه دریافت وام فوری بانک ملی بدین صورت است که از طریق سامانه بام حساب قرض الحسنه افتتاح و با انتخاب گزینه حساب قرض‌الحسنه نهال ملی، مراحل دریافت تسهیلات مالی شروع می‌شود.

علاوه‌بر بانک ملی، بانک رفاه کارگران هم به کارمندان، بازنشسته‌ها و مستمری بگیران تامین اجتماعی، وام ۱۰۰ میلیون تومانی می‌دهد. این وام به صورت کارت اعتباری داده می‌شود. شرایط دریافت وام فوری بانک رفاه، افتتاح حساب قرض‌الحسنه و ارائه فیش حقوقی است.

وام فوری ۲۰۰ میلیونی ۱۴۰۲ در بانک‌های ایرانی

گزارش صفحه اقتصاد از وام‌های فوری بانک‌های ایرانی

بانک صادرات از جمله بانک‌هایی است که وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی می‌دهد. البته حداقل مبلغ این وام ۵۰ میلیون تومان است.

برای دریافت وام فوری بانک صادرات باید در طرح لبخند این بانک ثبت‌نام کرد. سپس ۹۰ درصد از مبلغ سپرده بدون ضامن و با سود صفر درصد دریافت می‌شود. نکته آخر اینکه واریز وجه وام سریع بانک صادرات در ۴۸ ساعت انجام می‌شود.

علاوه‌‌بر بانک صادرات، بانک سینا هم وام ۲۰۰ میلیون تومانی دارد. اگر متقاضیان در این بانک سپرده کوتاه‌مدت باز کنند و حداقل ۱۰۰ هزار تومان در آن سپرده‌گذاری شود، می‌توانند وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک سینا را بگیرند. برای دریافت این وام باید گردش حساب در طول ۳ ماه، ۵ میلیون تومان باشد.

وام فوری ۳۰۰ میلیون تومانی خرید کالا

گزارش صفحه اقتصاد از وام‌های فوری بانک‌های ایرانی

وام خرید کالا بانک آینده ۳۰۰ میلیون تومانی است و با هدف خرید کالا به مردم داده می‌شود. کف مبلغ وام ۵۰ میلیون تومان و سود آن ۲۳ درصد است. برای دریافت این وام به حساب قرض‌الحسنه و ضامن نیاز است. مدت بازپرداخت این وام، ۶۰ ماه است. نداشتن چک برگشتی و بدهکار نبودن به بانک از دیگر شرایط دریافت وام فوری بانک آینده است.

گفتنی است، وام فوری وامی است که بانک‌ها در شرایط خاص و در زمان کوتاهی (۲ تا ۳ روز کاری) به متقاضیان پرداخت می‌کنند. این وام راه حل مناسبی برای افرادی است که زمان زیادی ندارند و نیاز فوری به پول دارند.

وام فوری می‌تواند وام خرید کالا، وام ازدواج، وام مسکن، وام قرض‌الحسنه و… باشد با این تفاوت که بانک آن را سریع‌تر به متقاضی تحویل می‌دهد و غالباً دوره بازپرداخت کوتاه‌تری دارند.

متقاضیان در صورت داشتن سپرده یا حتی بدون سپرده‌گذاری با داشتن ضامن یا سند ملک می‌توانند این وام را دریافت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما