سفر مدیر عامل پست بانک ایران و هیات همراه به استان مازندران

بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران و هیات همراه، با هدف بررسی پتانسیل سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی در مناطق کم برخوردار، نظارت بر عملکرد شعب و باجه های بانکی روستایی، شرکت در برنامه به وقت شما و شورای اداری برای سفری دو روزه، صبح چهارشنبه 17 و پنجشنبه 18 آبان ماه سال جاری به استان مازندران سفر می کنند.

سفر مدیر عامل پست بانک ایران و هیات همراه به استان مازندران
صفحه اقتصاد -

در این سفر دو روزه، سید اصغر جلیلی نیا رییس  هیات مدیره و بهروز جعفرخانی رئیس اداره کل اعتبارات به همراه مهدی صفری معاون مالی و اعتباری استان مازندران صبح روز چهارشنبه از شعب بابلسر، محمودآباد، نور و سه باجه بانکی روستایی منتخب بازدید و با کارکنان شعبه و مسئولان باجه‌‌ها در مورد مسائل و مشکلات کاری گفت‌و‌گو می‌کنند. 

به گزارش اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، در گروه دوم، فرهاد بهمنی عضو هیات مدیره با همراهی کامران طیبی معاون فنی، اداری و پشتیبانی مدیریت شعب استان از شعب بابل، آمل و دو باجه بانکی روستایی بازدید و با همکاران و روسای این شعب و مسئولان این باجه‌ها گفت‌و‌گو خواهند کرد.

در گروه سوم، داود قزلباش مدیر امور استان‌ها و بازاریابی، سید رحمان حسین پور رئیس اداره کل روابط عمومی با همراهی عبادا...نیازی مدیریت شعب استان از شعب رامسر، تنکابن، چالوس ، نوشهر و چهار باجه منتخب در این شهرستان‌ها بازدید می‌کنند و محسن اخلاقی مدیر امور حراست  به همراه مصطفی شمسی و محمدرضا ظاهرفکر روسای حوزه حراست و بازرسی در گروه چهارم از شعب بانک در شهرستان‌های قائمشهر، جویبار و دو باجه بانکی روستایی منتخب بازدید می‌کنند.

شیری در روز دوم سفر با همراهی نیازی، از شعبه مرکزی ساری و واحدهای ستادی استان بازدید کرده و ضمن دیدار با کارکنان، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات همکاران در این واحدها قرار می‌گیرد.

همچنین در این سفر مدیرعامل و هیات همراه از طرح در حال احداث مرغ گوشتی و باجه بانکی روستایی زید سفلی تحت نظارت شعبه مرکزی ساری بازدید می‌کنند.

بر اساس این گزارش، شرکت در جلسه شورای اداری به منظور ارائه گزارش و بررسی عملکرد و برنامه‌های آتی مدیریت شعب استان و آگاهی از دیدگا‌ه‌ها و نظرات مسئولان واحدهای ستادی و شعب و حضور در برنامه به وقت شما از دیگر برنامه‌های سفر دو روزه مدیرعامل و هیات همراه، به استان مازندران خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما