خبر مهم درباره پرداخت حقوق معلمان حق التدریس

نماینده یزد در مجلس شورای اسلامی خواستار پرداخت حقوق معلمان حق التدریس و خرید خدمات شد.

خبر مهم درباره پرداخت حقوق معلمان حق التدریس
صفحه اقتصاد -

محمدصالح جوکار در جلسه علنی امروز در تذکری به وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان برنامه و بودجه، گفت: ۶ ماه از سال تحصیلی می گذرد و حقوق معلمان حق التدریس و خرید خدمات پرداخت نشده است، علت این موضوع چیست؟ برخورد این چنینی با معلمان درست نیست.

​وی در تذکر دیگری بیان کرد: آیا افزایش قیمت ارز و گرانی کالاها در آستانه ماه مبارک رمضان، پاداش مردم برای مشارکت در انتخابات بود؟

​جوکار در پایان گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شأن مردم در طرح فجرانه کالابرگ را مورد توجه قرار دهد لذا اول زیرساخت ها را آماده کنید بعد نسبت به اجرای کالابرگ اقدام کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • هایده برهمند

  سلام تورا به امام زمان حق التدریسی معلمان را چک نمایید واقعا نیاز داریم تورا به امام حسین

 • یک فرهنگی بازنشسته

  سلام بنابه خواهش اداره محل خدمت و نیاز به همکاری بنده چند ساعتی حق التدریس گرفتم که ای کاش گردن خود را می شکستم و این کار را نمی کردم الان شش ماه است که دریغ از یک ریال پرداخت . جالب اینست هم ریسی وهم وزیر بی کفایت قول پرداخت ماهانه دادند و گفتن حداقل دو ماه یک بار من یک سوال دارم از مسولان آموزش و پرورش که آیا کسی که سر سفره پدر و مادرش بزرگ شده باشد دروغ می گوید فرهنگیان را چی حساب کردی که به راحتی به آنها دروغ می گویند . ای لعنت به شرف نداشته شما

 • علی

  جناب وزیر محترم لطفا بعد شش ماه حق التدریس معلمان را پرداخت کنید قرار بر این بود دو ماه یکبار پرداخت شود و اکنون هم دایم میگی شرمنده ام و منابع مالی مشکل داریم این حرفها برای معلم پول نمیشه و اکنون که نزدیک عید هستیم هزینه ها بیشتر هست پس کی قصد دارید این حق الزحمه ها را پرذاخت کنید امیدوارم سال اینده نیاز به معلم نداشته باشید که بعید می‌دانم خیلی از معلمها یک ساعت هم اضافه تدریس بگیرن

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان