مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری:

محصولات و خدمات هلدینگ صباانرژی نیازمندی های استراتژیک کشور را مرتفع کرد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در نمایشگاه و همایش رونمایی از خدمات نوین و دستاورد ارزش‌آفرین صندوق بازنشستگی کشوری گفت: هر آنجا که دولت نیاز به انجام کاری اقتصادی و جهادی داشت،شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی پای کار آمدند.

محصولات و خدمات هلدینگ صباانرژی نیازمندی های استراتژیک کشور را مرتفع کرد
صفحه اقتصاد -

نمایشگاه و همایش رونمایی از ۱۲۴ خدمت نوین و دستاورد ارزش‌آفرین صندوق بازنشستگی کشوری در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در راستای اهمیت پیشرفت صنایع جمهوری اسلامی ایران و ضرورت عملیاتی‌سازی جهاد تبیین در دستگاه‌ها و سازمان‌های کشور و با هدف معرفی دستاوردهای حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری امروز (۲۴ بهمن ماه) در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان اسناد و کتابخانه ملّی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنششستگی کشوری دکتر مسکنی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، در سخنانی به تجلیل از دستاوردها و خدمات هلدینگ صباانرژی به ملت و دولت پرداخت و اظهار داشت: هلدینگ صباانرژی با تولید ورق‌های API نیاز استراتژیک کشور را تامین کرده است. آذرماه امسال، اورهال پتروشیمی جم بعد از 5 سال انجام شد و توانست، از نشت مواد ذی‌قیمت جلوگیری کند و آن‌ها را به چرخه تولید برگرداند.

 

دکتر مسکنی افزود: پروژه ABS & RUBBER بعد از 13 سال، اسفند ماه سال جاری به دست جوانان انقلابی و مومن ایران اسلامی افتتاح خواهد شد و پروژه عظیم pdh-pp ارزش افزوه ارزشمندی را به زنجیره پتروشیمی جم اضافه خواهد کرد. حمایت ویژه رییس جمهور از پروژه‌های هلدینگ صباانرژی ارزشمند و مایه افتخار است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه با اشاره به این اقدامات تحول آفرین گفت:بحران بازنشستگی را می‌شود تبدیل به فرصت کرد که برای این کار باید تغییر نگاه داد.

وی افزود: باید نگاه ها را به صندوق‌های بازنشستگی عوض کرد و با اتکا به سیره شهید سلیمانی ما این پدیده را فرصت دیده و به این نگرش رسیده ایم که می‌توان صندوق‌های بازنشستگی را مدیریت کرد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی در پایان با اشاره به نقش کلیدی شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی در رفع مشکلات ملی تاکید کرد: مجموعه‌هایی همانند فولاد اکسین با تولید ورق های فولادی API خودکفایی را معنی کرد، هلدینگ صباانرژی، شرکت ملی نفت‌کش، شرکت دام و طیور فارس، شرکت هواپیمایی آسمان و چابهار هر کدام برای حل مسائل کشور در برهه‌های حساس به داد دولت رسیدند و هر آنجا که دولت نیاز به انجام کاری اقتصادی و جهادی داشت،شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی پای کار آمدند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان