یک خبر از افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی امروز جمعه ۵ آبان ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی امروز جمعه ۵ آبان ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

یک خبر از افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی امروز جمعه ۵ آبان ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

پس از دیرکرد در پرداخت مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) بسیاری نگران این موضوع شدند واریزها قطع یا با دیرکرد هر ماه مواجه باشد. دلیل اصلی این تاخیر، هماهنگی میان واحدهای پرداخت، بانک‌ها و لیست مستمری‌بگیران تحت پوشش این دو نهاد حمایتی برای دریافت مابه‌التفاوت افزایش ۲۰ درصدی بود که بالاخره در ابتدای مهرماه واریزی‌های شهریورماه جاری به حساب مستمری‌بگیران بهزیستی و کمیته امداد با احتساب افزایش ۲۰ درصدی مابقی انجام شد.

افزایش ۲۰ درصدی مابقی مصوبه ۴۰ درصدی مستمری‌مددجویان از مهرماه

گزارش اختصاصی صفحه اقتصاد از مستمری بهزیستی و کمیته امداد

در تبصره بودجه سال جاری به طور مستقیم اعلام شده بود که مستمری مددجویان ۴۰ درصد افزایش یابد. در دستورالعمل اجرایی تبصره ۱۴ نیز در دو بند اعلام شد که مستمری مددجویان ۲۰ درصد افزایش یابد و افزایش ۲۰ درصد دیگر نیز درصورت تامین منابع انجام شود.

قرار بر این بود که مابقی مصوبه ۴۰ درصدی افزایش مستمری از شهریورماه برای خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی به میزان ۲۰ درصد پرداخت شود، اما با تاخیر حتی در پرداخت معمول هر ماه مستمری روبه‌رو شد که دلیل این امر انجام مراحل واریز و تامین منابع اعلام شد.

معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت کار در آن موقع اعلام کرد که از شهریورماه مستمری خانواده‌های تحت پوشش نهادهای حمایتی ۲۰ درصد افزایش یابد، اما اگر به هر دلیلی این موضوع عملی نشد، مستمری مددجویان از مهرماه با افزایش ۲۰ درصدی واریز خواهد شد.

در حال حاضر این تامین منابع صورت گرفته است و به جز افزایش ۲۰ درصدی که در ابتدای سال بر روی مستمری مددجویان اعمال شده، تامین اعتبار برای افزایش ۲۰ درصد دیگر هم برقرار شده است.

معوقات ۵ ماهه مستمری مددجویان پرداخت می‌شود؟

گزارش اختصاصی صفحه اقتصاد از مستمری بهزیستی و کمیته امداد

دولت از ابتدای امسال مستمری مددجویان را 20 درصد افزایش داد اما اعمال 20 درصد باقی مانده را منوط به تامین اعتبار از محل ردیف تعیین شده کرد. در نهایت با پیگیری‌های کمیسیون اجتماعی مجلس، رئیس جمهور در جلسه اخیر هیئت دولت دستور داد که 40 درصد افزایش مستمری این مددجویان به طور کامل پرداخت شود که در این راستا وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز اعلام کرد این افزایش مستمری اعمال خواهد شد.

با اطمینان حاصل کردن از واریز افزایش 40 درصدی مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور از مهرماه که البته از پایان شهریور ماه اعمال شد، اکنون این سوال مطرح است که آیا دولت و سازمان برنامه و بودجه مابه‌التفاوت افزایش 40 درصدی مربوط به ماه‌های فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر و مرداد را نیز اعمال خواهد کرد؟

با توجه به اینکه قانون افزایش 40 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی ابلاغ شده بود، کمیسیون اجتماعی خواستار پرداخت معوقات 5 ماه گذشته به همراه این میزان افزایش مستمری به مددجویان دستگاه‌های حمایتی است.

حسین گودرزی؛ سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که معوقات ماه‌های گذشته همراه با افزایش 40 درصدی مستمری به مددجویان دستگاه‌های حمایتی باید بر اساس مصوبه مندرج در قانون بودجه 1402 پرداخت شود.

واریز مابه‌التفاوت و معوقات افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد

گزارش اختصاصی صفحه اقتصاد از مستمری بهزیستی و کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز با اعلام اینکه تصمیم دولت و مجلس شورای اسلامی، برای افزایش ۴۰ درصدی مستمری مددجویان پیش‌بینی شده بود که طی پنج ماهه نخست سال ۲۰ درصد افزایش مستمری انجام شد از واریز مابه‌التفاوت افزایش ۲۰ درصدی مستمری شهریورماه مددجویان در شب گذشته به حساب سرپرستان خانواده‌های تحت پوشش این نهاد حمایتی خبر داد.

وی با بیان این که مستمری شهریورماه مددجویان هفته گذشته به حساب خانواده‌های تحت حمایت واریز و مابه‌التفاوت ۲۰ درصدی نیز شب گذشته پرداخت شد، اعلام کرد که مابه‌التفاوت ۲۰ درصدی مستمری مددجویان در خصوص پنج ماه نخست سال نیز به محض اختصاص اعتبارات مورد نیاز از سوی‌ دولت، پرداخت خواهد شد.

صفر شدن آمار پشت نوبتی‌های سازمان بهزیستی کشور

سازمان بهزیستی کشور، با ۵۲ وظیفه از زمان قبل تولد تا دوران سالمندی خدماتی را به افراد و جامعه هدف ارائه می‌کند. بهزیستی ایران فعالیت گسترده و متنوعی در سطح کشور دارد که دستاوردهای آن در جهت حمایت از معلولان و حتی ناتوانان و کم‌توانان محسوس است.

سازمان بهزیستی در سطح کشور ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر جامعه هدف دارد که از این تعداد ۱ و نیم میلیون نفر از این سازمان مستمری دریافت می‌کنند. این در حالی است که در بُعد خانوار نیز ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار داشته و به صورت مستقیم از خدمات آن بهره می‌گیرند.

بنابر اعلام سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات سازمان بهزیستی کشور، این سازمان در دولت سیزدهم چهار رویکرد اصلی مردمی‌سازی، کارآمدی، هوشمندسازی و شفافیت را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است. به عنوان بخشی از دستاوردهای دولت در سازمان بهزیستی می‌توان به مواردی همچون پشت‌نوبتی‌های مستمری‌بگیر اشاره کرد که پشت‌نوبتی ۳ الی ۴ ساله تشکیل شده بود که حدود ۵۰۰ هزار نفر مستمری‌بگیر به بهزیستی اضافه شد و در اردیبهشت‌ماه سال‌جاری آمار پشت‌نوبتی‌ها را صفر شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • ایکس

  چه افزایشی.این ۲زاردهشاهی رو یکبار۲۶برج یکبار۲۹بحساب میریزن انگارازمال باباجونشون میخوان بدن

  • ناشناس

   واسه من نریخن

   • فاطمه

    من شوهرم مصرف شیشه داره بچه هام با آماده دارن بزرگ میشن دو تا بچه کوچک دارم تحت پوشش هم نیستم.اگر تو کار خیر هستید از من یادتون نشه.ب امام رضا قسم ک زیر سایش هستیم ب جان پسرم تمام حرف هام راسته
    6037697630357694

   • ناشناس

    دوست میشد

   • ناشناس

    برای ما هم واریز نشده کمیته امداد.آیا کسی هست کمیته امداد باشه واریز کرده باشن؟

   • علی

    سلام الان هشت شبه واسه کسی مستمری بهزیستی واریزشده اطفأااژلاع رسانی کنید

  • ناشناس

   تورو خدا واریز کنید پیش بچهامون خجالت زده هستم و شدیم گشنه ان بچه ها ک نمیفهمن نداری یعنی چی هیچی توخونه نداریم تورو قران کمکم وکنید بدهکاری و قسط خونه و ازبرنج و مرغ و روغن چیزای ریز خونه بگیر مگه تموم میشه ولی بازم روش حساب کردیم چن روزه نون خشک و چایی میخوریم ب دادمون برسید کسی ک میخونه خدا نگهدارتون باشه انشالله تورو قران

  • بی نام

   تورو خدا هرکسی ب توان خودش داره کمکم کنه دیگه خسته شدم ازاین وضع با نون خالی و چایی هم مگه میشه زندگی کرد تورو قران هرکی میتونه ممنون میشم هرکسی ک میخونه و میتونه خواهش میکنم ازتون
   ۶۰۳۷۹۹۷۱۶۷۲۸۵۸۱۷
   این حقوق ناچیز جوابگوی هیچیمون نیس ولی باز میگیم از هیچی بهتره ولی همونو هم واریز نمیکنن

   • ناشناس

    خود کشی
    بهترین راه هست

   • معلول خیلی شدید

    به نظر شما آیا خدا وجود دارد که یکی بدون هیچی با پارتی و آشنا و بدون درس و هیچی فقط با آشنا و پارتی ببرنش بگذارند پشت میز اداره در حین کار هم تحصیل هم براش میزنن و چهار ساله مدرک الکی براش میگیرن و کم کم میشه مدیر و مدیر کل و معاون وزیر ، وزیر ، و همینطوری میره بالا اونوقت کسانی هم که کسی رو در اون بالا بالاها ندارند میشن بچه سر راهی و بدبخت و بیچاره و آشغال جمع کن و بشه فلج ، منتظر گدایی که هر رو، یک بلایی سرش بیارن ذون هم کیا کسانی که دست چپ و راست شون رو نمیشناسن تو رو قرآن یه سری بزنید به اداره کل های کمیته امداد استان‌ها ببینید کیا نشستن پشت میز مدیر کل اگه تونستن دو کلمه حرف بزنن که شما متوجه بشید همه حرفه‌ای من دروغه تو همون بهزیستی هم فرقی نمیکنه هر کی از هر جت مونده جایی راهش ندادن و بیسواده و پارتی داره معرفیش می‌کنند برای مدیرکلی در کمیته امداد و بهزیستی استان‌ها حالا هر چی هم شما تماس بگیری از بی عدالتی و ناحقی و نافهمی طرف بگی کسی گوشش بدهکار نیست بخدا صد بار با رئیس کمیته امداد بختیاری تماس گرفتم نامه نوشتم پیام دادم که حاج آقا در چهارمحال داره این مدیر کلت جنایت میکنه نه خدمت داره مددجویان رو بی دیت و دنیا میکنه بجای رسونده که میگن خدا نیست اما حاج آقا بختیاری انگار خودش هم باهاش هماهنگ شدن و با هم دارن جنایت می‌کنند اگه غیر این بود صد نفر بیشتر اعتراض کنند میشه عکس العملی انحام نده ولله انگار دیگه خدا هم وجود نداره با اینطور مسئولین بی دینی که نه خدا رو می‌شناسن و نه رسول خدا رو

  • ناشناس

   امروز۳۰ شهریورواسه من پرداخت نشده واسه شماپرداخت شده یانه؟

   • ناشناس

    گفتن ازشنبه واریزمیشود

   • ناشناس

    دیشب واریز شد

   • بهمن

    بروجرد هستم برا ماهنوز واریز نشده .بخدا شده مسخره بازی

   • ناشناس

    نه هنوز واریز نشده

   • ناشناس

    شمارو به قرآن کریم همین امروز ۳۱شهریور مستمری مارو بریزیم🥺

   • یاسمن

    هر دفعه ملتو مسخره میکنن من خودم دو تا بچه دو قلو دارم جدا شدم دلم میخاد بمیرم ت این جامعه چرا امام زمان ظهور نمیکنه حق از ناحق جدا کنه ن نریختن

  • ناشناس

   سلام بهزیستی واریز شده یا نه

   • ناشناس

    خدا بخواد اینم فکر کنم میخوان قطع کنن آخه پولشو دادن فرش برای رونالدو خریدن

   • ناشناس

    سلام ﭼرا تاحالا واريز نكرديد علتش جيه

   • نسترن شنوا

    اونایی ک نوشتن واریز شده دروغ میگید کو برای همه واریز نشده پس دروغ نگید واریز کنید دیکه اه ی نفر میکه ی هفته دکه یکی میکه قطع شده یکی هم براش واریز شده توهم زده تکلیف ی ملت ک منتظرن جیه

   • ناشناس

    نه واریز نشده

   • مجتبی علیزاد

    سلام دوست عزیز دیشب اول مهر واریز شده 2100

  • یه هم وطن یه ایرانی

   شمارعیس رؤسایک رو مشخص کنیدمردم انتظار نکشن حقوق مردم مثل یارانه بدهیدهرمامردم انتظار نکشیم امروز وارزمیشودیافردایه روز مشخص کنیدتاماسرکارنگذاریدیامیگید۲۸تم یه بار۲۷تم یه بارهم دورمیریزیدماسگ درخونه شماشدیم امروز۳۰برج هست دگه حقوق بهزیستی هاوکمیته هارابده

  • ناشناس

   سلام شب شد نریختن بریزید والا همه گرفتارن ممنون میشم زودتر بریزید شیر خشک ندا ره بچم

   • ناشناس

    سلام برا ما ۱۶۰۰واریز میکردن همیشه این بار ۹۰۰ریختن چرا اخه براچی اینطوری شده

  • ناشناس

   نوش جان ما فقط لاف

  • ناشناس

   امشب کسی خابش نمیبره£$😄😄

  • کاربر

   مال من و که هنوز نریختن بهزیستی

 • محسن

  فعلاکه واریزنکردین

  • ناشناس

   شب پنج شنبه ۳۰شهریور واریز شد

   • ناشناس

    مستمری چرا واریز نکردن

   • ناشناس

    چرا نصخره با،ی در میارین تو خونه. ی سرپرست خانواده. افتادم. منتظرم. مستمری بگیرم.بزارم روش پول صابخونه روبدم. پول ی جفت کفشم نمیدین بعد هرروزاعلام کنین قطع میشه از الوند

 • مهوش طاهری

  سلام و خداقوت!حقوق مستمری مددجویان بیشتر واریز کنید ماهی ۷۰۰ت واقعا چیزی نمیشه نرخ کرایه اتوبوس سرانی و مترو و خوراکی و باطری سمعک و داروها گرون شده و شماهمون ۷۰۰ت واریز می کنید خواهش میکنم بیشتر واریز کنید

  • ناشناس

   الان میگم برات واریز کنن

   • ناشناس

    ب تو گفتن؟😅🤣

   • معلول شدید

    حرفت بسیارزشت و زننده بود امیدوارم به درد همون خانم گرفتار بشی .شعور داشته باش

  • مهی

   توروخدا همون چرا دیر واریز کردین

   • ناشناس

    سلام واسه من که ۴نفریم ۳۵۰واریزشدنمیدانم چرا

 • ناشناس

  باعرض سلام خدمت شما بزرگوار
  درمورد خبر افزایش ۲۰درصدی کمک معیشتی مددجویان کمیته امداد از شهریور ،من خودم یک مدد جو هستم در کارتابل یاپرونده مون قسمت پرداخت معیشتی ماهانه که چندروز جلوتر واریزی ماهانه ان مبلغ نمایش داده میشود درست بود مبلغ جدید بود مثلا من خانواده ۵نفره بودم ۲۴۱۰۰۰۰هزارتومان زده شده بود اما دیروز دوباره ان مبلغ را کم کردند یعنی حذف کردند وهمان مبلغ ماهانه قدیمی زده شد برای واریز ،،محبت میکنید جویای خبر شوید ازمسئولان کمیته امداد که چرا افزایش مستمری را حذف کردید مگه قرار نبود ازشهریور انجام بدید ممنون میشم

  • Sas

   سلام از کجا میشه فیش حقوق و واریزی ها را دید ؟ سایت شفافیت بهزیستی برای من گزینه مددجویان را برداشته

   • ناشناس

    برای منم واریزی 2470000تومان نوشته بود ارسال به صندوق ولی صبح دو میلیون ریختن، حتما خودشون نیاز داشتن از ما قرض گرفتن😂😂😂😂

  • ناشناس

   گفتن از ماه بعد اعمال میشه

   • ناشناس

    امروز 30 شهریوره ولی هنوز واریز نکردن برای شماهارو واریز کردن؟

  • ناشناس

   سلام سایت شفاف بهزیستی که دیگه پنل خدمت نداره.شما چطور رفتی دیدی؟

  • ناشناس

   ناشناس، من هم معول شدید وخیلی شدید هستم این مستمری برای ما واریز میکنید خیلی کم من متاهل هستم بیکارباید مستمری معولان ۱۰۰درصداضافه بشه نه ۲۰درصد

 • ناشناس

  من همدانی هستم هنوز مستمری ما واریز نشده

  • ناشناس

   از ما را هم واریز نکردن هنوز

 • فرید

  هرچی دروغه گوگل تحویل میده به ادم ی دونه از پیام ها درست نیست همش دروغه


  • ح. خ

   سلام دوست عزیز گوگل هیچ دروغی تحویل تمیده این دروغ هموطنان حریص خودمون بخاطر پول تحویلمون میدن

   • ناشناس

    سلام چرابه فکرماقشرضعیف نیستید..گفتندحقوق هاروزیادکردندولی دیشب حقوقهاروریختن ولی هیچ افزایشی نداشته وحقوقمون همون مبلغ قبلاواریزکردند....خواهشاتاقبل انجام کاری مثل همین افزایش حقوق اطلاع رسانی نکنیدونگیدحقوقهاروزیادکردن حالا۲۰درصدیاهرچی....هروقت حقوق هاروزیادکردیدوواریزکردن بگید.نه هنوزهیچ خبری نیست میگیدواریزشدچراباروح وروان مابازی می کنید...شایدشماهااحتیاج نداریدولی مابرای خرج خونه ودواودکتروخرج ومخارج زندگی وهزاردردبی درمون به حقوقمون نیازداریم....درسته کمه ولی چاره ای نیست وهمین به یکی ازدردهامون میتونیم بزنیم.....حقوق کمیته دیشب واریزشده یک ریالم زیادنکردند..لطفااقدام کنید

 • ناشناس

  حقوق ها ریختن؟

  • ناشناس

   هنوز نه ۲۹شهریور۱۴۰۲

  • ناشناس

   نه هنوز ک 29هست نریختن. معلوم نیس کی میخوان بریزن ب حساب دیگه اول مهر شد واقعا که خجالت بکشین باین واریزتون

 • ناشناس

  همش دروغ دروغ دروغ گم شید افزایش حقوق کو

  • ناشناس

   بله واریز کردن

  • مهدی

   سلام اونهای که میگن افزایش دوروغ قبلان بیست درصدافزایش دادن وبیست درصددیگش این ماه قراره پرداخت شه درسته دیرشده بخاطراینکه تعیین تکلیف بشه مستمریها بدونن به یک نفریادونفره چه میزان بازممنون ازشون مرسی ازسایت

   • سحر

    حالا ک فعلا میبینی فقط حقوق ریختن افزایش نداشته 20 درصد

  • ناشناس

   سلام من مددجوی بهزیستی هستم ولی هنوز واریز نشده توروخدا امید من و بچه هام همین پوله

 • ناشناس

  سلام بیزحمت همین مستمری یه ماه ما رو تقدیم کنین ب نماینده های محترم و آقای احمدلو و رییس کل کمیته امداد بذارین فقط یک ماه زندگی کنن با این پول واقعا ازین مردم شریف خجالت بکشین هر سال تیتر میزنین ۲۰ درصد اضافه کردیم مثلا با یه تومن و دو تومن که حقوق یک مددجویه میشه چکار کرد؟ اینکه پول اینترنت یه هفته ی بچه های شما نیست

  • بدبخت

   لطفا کنید مستمری رو بدین بچه ها از گشنه ای مردن مسئولین بی ارزش .مردم بخداهر کی داره یه کمکی بکنه بچه هام گشنن ۶۰۳۷۹۹۸۱۲۷۰۱۶۳۶۷

   • ناشناس

    سلام من خانوار چهار نفره هستیم برای من سه نفر واریز می‌شود چکار کنم برای چهارنفر واریز بشه

   • ناشناس

    آدرسو اشتباه اومدی . تو این سایت همه دنبال مستمری هستن

   • ناشناس

    سلام نفری ده ملیون واریزشد منتظر بمانید

 • سونیا

  سلام دوستان مستمری شهریور ماه کمیته امداد واریزشده؟؟

  • ناشناس

   سلام دوستان مستمری کمیته امداد همیشه۲۹ هر ماه تو حسابم واریز میشده اما امروز خبری نیست واسه شما هم واریز نشده؟

   • ناشناس

    بله دیشب واریز کردن

  • ناشنای

   هنوزواریزنشده

  • ناشناس

   خوشابحالتتتت🤣🤣🤣🤣🤣

  • 🇦 🇷 🇲 🇦 🇳 

   کمیتـــه یه زنی به من بده پول نمیخوام😔😔😔

   • ناشناس

    برا هیچکس واریز نشده نگران نباشید

   • خامه ای

    معلومه نیاز جنسی فشار اورده بهت البته مقصر تو نیستی این جمهوری منفور اس. لامی ایرانه همه جوره فقر اقتصادی فرهنگی اجتماعی و جنسیتی به وجود اورده

   • Nafas

    ب منم مستمری بدین

   • ناشناس

    سلام اقای بندر عباس به قول خودت ارمان با من ازدواج میکنی؟

  • ناشناس

   یه زن کمیتــه امدادی خداسرراهم قراربده هیچی نمیخوام ARMANبندرعباس

   • ناشناس

    باشه میگن برو عروس دریایی بگیرشتر درخواب بیند پنبه دانه

   • ناشناس

    شما هم از بدبختی مردم رو برا خودتون یه فرصت تبدیل کردین دولت عزیز به کسانی مثل شما واقعا احتیاج داره

   • کمیته

    ی پیر زن هفتاد ساله هست میخوای فقط خوت باید ببریش دسشویی راه نمیره

   • ف

    اگه شغل داری و دهه شصتی هستی آشنا میشیم

   • فاطمه

    هیچ عدالتی تو این کشور نیست. حتی وام هم از کمیته که میگیریم از حقوق مون برای وام کسر میشه ولی بعد پیام میاد که قسط این ماه تون عقب افتاده! توی وام دادنشونم اختلاس میکنن

  • ناشناس

   سلام بله دیشب واریز کردن

   • ابراهیم

    دوست عزیز اعلام کنید که بهزیستی یا کمیته امداد رو واریز کردن، وتاریخ وساعت واریز

  • ناشناس

   سلام ببخشید من بچه مدرسه ای دارم میشه بگین کی حقوق کمیته امداد واریز میشه واقعا لنگیم بخدا مهر ماه رسید

   • داود

    بنده بک جانباز شدیداعصاب و روان وترکش میباشم که پرونده ام را گم کرده اند ولایت خانواده پنج نفری واقعادیگردرمانده شده ایم و هیچ حق و حقوقی هم نمی گیرم .دربیمارستان اعصاب فجرتبریزهم بستری بوده ام که الان با هزینه های هنگفت توان بستری و مصرف دارو را ندارم این دولت که پرونده یک سرباز را مفقودکرده و به گردن نمیگیرد حال شما انتظار دارید کمک بکند؟آیا به کدام سربازموقع ترخیص پرونده دستش میدهندآنهم اصل پرونده که من دومی باشم..با دولت کارندارم از ملت مشتی هرکی به اندازه مرام و معرفتش واسه این سرباز خاک و وطن خرج کنه که بیشترازاین سربارنشیم و لا قل اسم سربازی رو به یدک بکشیم ...یاعلی ..سرباز خاک و وطن داود
    6037997356814104

 • صوفی

  سلام فعلا حقوق قبلی را هم واریز نکرده چه برسد به افزش

  • ناشناس

   سلام واقعا ما ها که مستمری بگیر هستیم امروز رو روش حساب کردیم چرا واریز نکردیم به قول یکی از دوستان که نوشته این مبلغ های ناچیز پول اینترنت بچه های شماست فقط ما بیچارها چطوری زندگی کنیم من برا یک کیف دخترم که با ذوق داره می‌ره کلاس اول موندم شرمنده بچه م شدم به نظر شما من چی جواب بدم به بچه م.

   • عباس

    سلام. برو بازار مستمری دادن اول مانتو شلوار ویک کیف کفش بگیر شنبه با یاد خدا بفرست مدرسه خدا بزرگه حق خودمون مردم همینه چون نتیجه خودمون خواستیم اگر سال ۹۷ یک شبه همه چیز گران شد روز به روز گران‌تر فقط دولت دوازدهم وسیزدهم فقط رشد تورم بی سابقه که بشریت از زمان خلقت ندیده وهر روز ارزش،پول ملی کم تر دیروز شد همین چرخه درحال چرخش هست بدون هیچ اقدام مثبت ودلسوازانه که یک کاردان واقعی که عادل وعاقل شجاع نترس وخداترس و...باشد در هیچ یک ازسه قوه یک شخصیت واقعی کاردان وجود ندارد تا اینگونه باشد هیچ چیز عوض نمی‌شود فقط،احتمال این است اواخر سال ۴۰۳ واویل سال ۴۰۴ یک خورده تورم بیاد پایین بخاطر اینکه انتخابات ریاست جمهوری درسال ۴۰۴ داریم که دوباره ریسی عواملش برقدرت باقی بماند ریسی سودای بالاتر از ریاست جمهوری در سر می‌تواند با عواملی که ازش پشتیبانی می‌کنند امید ازخدا دارم هیچ وقت سمت بالاتر ازاین نرسد چون لیاقت اش ندارد آنانی دم ازلیاقت می‌زند ومردم همراهی شان کردن درلحظه سخت مردم نتونستند تصمیم خردمندانه ی بگیرند باید همون سال ۹۷ روحانی عزل میشد ویم شخص کاردان ودلسوز واقعی ملت ودولت برقرار میماد که الان بی ارزش،ترین پول ملی جهان را یدک نکشیم واقعا جای بحث وتاسف است...؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • ناشناس

    واقعانم منم چنینم نون شبمحتاجیم

   • ناشناس

    والله امروز 30هنوزه هنوزه مستمری پرداخت نشده با دو بچه بی آقا موندیم نون شب حسرت لطفا به دادمون برسید😔😭

 • ناشناس

  چرااینقدردروغ میگیدچه دلیلی داره

 • ناشناس

  حقوق نریختن اصل

  • ناشناس

   باسلام میدانستم از دهدشت
   حقوق شهریور مددجویان کمیته امداد درسراسرکشورواریزشده،...
   وحقوق مددجویان بهزیستی روز شنبه به حسابشان ریخته میشه انشاالله.

   🗽

  • ناشناس

   سلام امروز یکم مهره هنوز مستمری بهزیستی واریز نشده

  • ناشناس

   امروز یکم بابا مستمری بدین

 • علیرضا

  سلام هنوز نریختن چه وضعی است همراه با مقولات ۵ ماهه بریزند لازم داریم

 • ناشناس

  هنوز واریز نشده

 • امیرعلی ف

  نه افزایشی نه چیز دیگه ایی حقوق هم هنوز واریز نشده

 • ع

  آقا یک سامانه مستمری درستی بهزیستی نداره فقط مستمری پرداختی اونهم مال دوماه گذشته رانشان می‌دهد فقط گوگل دروغ تحویل مردم میده

 • ناشناس

  این عزیزان مسئول فعلا نیت کردن برای افزایش مستمری.اگر بدبخت بیچاره های خوبی باشیم به امید خدا تهش یه چیزی به اسم صدا خفه کن بهمون اضافه میکنن.صبر کنید خدا با صابرین است

 • غریبه

  احمدلوهم خجالت نمی‌کشی خودشومسخره کرده باخبرهای تکراری یکسالپیش متن خبریک چیز خبرچیزدیگ ی واقعا ازخداشرم کنید.خداخودش اجرتون وبده

 • گرگ پیری که غرورم شده خاک

  بخدا این کار شما مصداق بارز کلاهبرداریه آقای خبرنگار، آخه چه معنی داره که بخواید قشرمعلول رو که ذاتاً حال و روزمون خرابه، با اینجور تیتر زدن‌ها آزار بدید،صحیح نیست و شک نداشته باشید که هم شما و هم تمام خبرگزاری هایی که اینجور تیترهای الکی رو میزنید(که صرفا بخاطر بازدیده) ولی ذاتاً احساسات معلولان رو بازیچه میکنید،یه روزی احساساتتون بازیچه چرخ فلک روزگار میشه و بدجور پَس میدید😌 و شکی در این مورد ندارم و شمام نداشته باشید،چرا که زمین گرده ،حالا یکی زودتر و یکی هم دیرتر،ولی در نهایت اتفاق میفته،،،در ضمن نظرم رو چاپ کن و جسارت پذیرش حرف حق رو داشته باشید🤔

 • ناشناس

  سلام عذرمیخوام مددجویان عزیز کمیته امداد یابهزیستی مستمری شهریور برای هرکس واریز شده خبری بده امز29شهریو ه اماخبرای نه ازمستمری هست نه مابه تفاوت.اقایانی که اون بالاها نشستین هروقت کفش تون وپاک کردین یا ماهم بیفتید ماهم ادمیم ولی چیکارکنیم گناه ماچیه کشورماغنی وبینیازه اما مردمش همیشه نیازمندان لنگ کرایه خونه خرجی زندگی خرجی بچه ها .ماروهم بخاطرخدا دولتمرداببینید.

  • ناشناس

   سلام برامن از کمیته امداد دیشب واریز کردن

   • ناشناس

    ۳۰شهریوراز مستمری بهزیستی خبری نیست.

  • مهدی

   مادرمن براکمیته امداد29یاسیوم شهریورگرفته مستمری ولی خودم مستمری بهزیست نگرفتم تاالان که یکم مهر

 • بیچاره ومعلول تنها

  0
  1
  باعرض سلام خدمت شما بزرگوار
  درمورد خبر افزایش ۲۰درصدی کمک معیشتی مددجویان کمیته امداد از شهریور ،من خودم یک مدد جو هستم در کارتابل یاپرونده مون قسمت پرداخت معیشتی ماهانه که چندروز جلوتر واریزی ماهانه ان مبلغ نمایش داده میشود درست بود مبلغ جدید بود مثلا من خانواده ۵نفره بودم ۲۴۱۰۰۰۰هزارتومان زده شده بود اما دیروز دوباره ان مبلغ را کم کردند یعنی حذف کردند وهمان مبلغ ماهانه قدیمی زده شد برای واریز ،،محبت میکنید جویای خبر شوید ازمسئولان کمیته امداد که چرا افزایش مستمری را حذف کردید مگه قرار نبود ازشهریور انجام بدید ممنون

  • ناشناس

   چرا مستمری برای من واریز نمیکنید منی که یک دست دارم نمیتونم برم سر کار نه حقوقی میدین خدارو خوش میاد آخه 😔

   • ناشناس

    اخه اینا خدا را میشناسند ک انقدر قسمشان میدن ، فعلا در این مملکت بی صاحب بزرگان بخور بخور دارن بهزیستی نباید بگن ، مرگ زیستی و فلاکت زیستی اقلا ی امپول ب ما بدید تزریق کنیم از این زندگی نکبت با و از دست شما ها راحت شیم ، خوبه عمر انسانها کوتاهه اگر صدها سال عمر داشتید چه بلایی سر ملت میاوردید ننگ برشما ،،،،،،،،،

  • ناشناس

   من تحت پوشش کمیته هستم خودم سیروز کبدی هر ماه تحت درمانم پرونده منو دادن دوسال از منطقه‌ای به منطقه دیگر تو این دوسال به مانرسیدن که هیچی مستمری دوتا بچمم دوساله قعط کردن امروز رفتم میگن این ماه شما از چرخ حمایت خارج میشید آخه مگه برا من چکار کردم من مسنجر دوتا بچه چکار کنم قم هستم کجا شکایت کنم

 • اواره

  من خانمم سرپرست مستاجر هستم دوتا بچه دارم یکیشون مریض دکتر دوا خرج مخارج به خدا به حسابم میاد نمیدونم چیکارشون کنم موندم خودشون باین حقوق میتونن زندگیشون بچرخونن فقط پول یه روز شارژ ونه

 • من ناصحی فرد هستم

  سلام چرا امروز ۲۹ شهریور حقوق کمیته امداد واریز نشده بخدا می خوام کرایه خانه بدهم حقوق کمیته امداد برای من خیلی کمه چون کرایه میدهم هیچی برام نمی مونه تازه روش هم پول می گذارم کرایه خانه ۲۵۰۰۰۰۰ هزار می دهم

 • زهرا

  یکی سهام عدالت،یکی زیاد شدند مستمری بهزیستی،دروغ محض،فقط مردم بازی می دهند،این دو ریال چیه که با اعصاب مردم بازی می کنید،نمی دهید،مردم واقعا نیازمند هستند،وگرنه این پولها،دردی ازشون،دوا نمیکند

  • ناشناس

   درگیر رونالدو بودن

 • علی

  معوقات این ۶ماه چی شد

  • ناشناس

   باسلام بهزیستی عیدی امسال خوندادن به مردم امروز۲۹شهریورهستش وحقوق واریزنکردن بخداصدتاگرفتاری داریم

 • ناشناس

  واقعا خجالت نمیکشید مگه چقدر حقوق میدید که هی سر بیست درصدو چهل درصد بحث میکنید .
  بله پول فقرارو برید خرج اربعین بکنید اخه این حقوق پول کرایه ماشینشونم نیس

 • نجمه

  دوتا دانش آموز دارم که هنوز نتونستم مانتو واسشون به خیاط مدارس سفارش بدم.بجای اینکه تین پول رو شهریور بخاطر زنان سرپرست خانوار زودتر بزنند،تا حداقل دوتا دفترچه بتونیم تهیه کنیم..شما که یه مداد یه کیف ی... به دانش آموزان نمیدید.این چه بازیه که در میارید. چطور شب راحت میخوابید.این برنامه که هرسال به اسم کمک دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد راه میندازید واسه چیه؟مگه دخترای ما حق زندگی ندارند؟۰۹۰۲۳۳۴۶۶۶۸

 • ناشناس

  چرا حقوق نریختن امروز

  • ناشناس

   تابعدازظهرمیریزن

   • ناشناس

    کدوم‌بهدظهر

  • ناشناس

   امروز 31شهریور پس کی حقوق میدن بابا ما بچه مدرسه داریم

 • گ

  سلام والا من خودم شرمنده ام تو رو بچه هام پس کی میخواند بدند این مستمری را از ما را که نه ماه قبل دادند نه حالا من بازم چشم به این ی کوچولو مبلغ هست که میخواند اونم از ما دریغ کند پس ی هو بگو برو بمیر پس چرا زجرمون میدند خوب بلد هست به آمریکا فروش بدند بعد برند از آمریکا سوغاتی بیارند

 • ح. خ

  با سلام لطف کن پیش بینی نکن

 • عزیز

  متاسفانه سرعت تولید فقر و افزایش شمار فقرا و نیازمندان از مساعدت و کمک برای رهایی از فقر پیشی گرفته است

 • سعید

  سلام دوستان من برج 3تهت پوشش کمیته قرار گرفتم ولی برج پنج حقوقم رو پرداخت کردن ایا برج چهار و پنج هم پرداخت میکنن

 • عارف ابشت

  باسلام به مسولین عزیز کشورمان ایران خواهشمنداست همین مستمری شهریورماه خواهشن زوترواریز کنید تا گوشه کوچکی از زخم دلمان را برطرف کنیم باتشکر

  • ناشناس

   سلام

 • ناشناس

  کدوم افزایش این افزایش قراربوده ازاول سال 1402 باشه تادیروزهم تبلیغ می‌کردند نگران نباشیدکه مابه التفاوت 5ماه گذشته رو هم میدیم اماخیلی خوشگل 5ماهشو بالاکشیدن رفت...خدا ازتون نگذره چقدظالمیدشما

 • ناشناس

  سلام دوستان بخداقسم دوتابچه دارم یکی سه ساله است حقوق هم ندادن بچه هام‌ازدیروزگرسنه ان خدا شاهده نون وچای دادم خوردن‌ تورو به اون خداوندی خداااا آبروی فاطمه زهرا یه مقداری کمک کنید تاحقوق واریزمیشه تو بخاطر پسرام چیری واسه ناهارشون بخرم
  6037697450367732

 • بامری

  بنده مستمری بگیرکمیته امدادبودم توتصادف یکی چشمم نابینا شده برج قبل حقوق نریختن برام رفتم پرسیدم گفتن که از استان قطع شده الان کرایه راه ندارم.برم بپرسم یه روده راست ندارن اینا

  • ناشناس

   سلام من آخرهای مرداد تشکیل پرونده دادم برای مستمری فعلا خبری نیست وقتی گوگل ونگاه میکنیم 28,؛,29نشون میده که واریز میشه

   • ناشناس

    سلام چجور میزن کنشونمید

 • هوشیار

  با سلام واحترام خواهشمندم مسؤلین محترم کمک معیشتی ماده ۲۷برای معلولین شدید پیگیری کنید تا اجرایی کامل شدن بسیار تشکر

 • رامین

  آیا واریزی 29شهریور انجام شده

 • اقا

  چرا حقوق ها را ندادن هنوز امروز ۲۹ شده

 • مسعود

  سلام.
  من ی سونده یکبار مصرف رو ده روز استفاده میکنم ویه کلیه ام روبکلی از دست دادم.

  فقط ی امتحانه ساده.
  واقعا خودتون بااین مستمری چن روزمیتونین زندگیتون روبگذرونین؟

  واقعااین رواست ک خودتون حقوقه چن میلیونی بگیرین واس کسی کارکنین ک هفتصدتومن دریافتیش هستش.

  فقط یکماه جاهامون روعوض کنیم تابهتر همدیگرو درک کنیم.


  بخداخسته شدم ازالتماس کردن ب اینو اون واس دارو.

  خدارو درنظربگیرین توروخدا

 • مسعود

  اگ یه زره انسان بودن وانسانیت حالیشون بود ب رونالدو لازم نبود یه تابلوفرش سه میلیاردی هدیه بدین ک ایشونم بندازه جلویه توالتش.

  پولشومیدادین ب کمیته وبهزیستی تایه وعده غذامیشدبرامون.

  واس اقا رونالدو هم یه صنایع دستیمون بافتنی کوچیک میدادین ک اگ دورمینداختم نمیسوختیم.

  چرا بویی از انسانیت نبردین شماها.
  از بس ک موفت خوری کردین براتون بخشیدن راحته اونم واس بیگانه ی اجنبی

 • سلیم

  امروز ۲۹شهریورمستمری معلولین چراواریزنشدبلاخره کی واریز می‌شود

  • ناشناس

   سلاممستمر ی بهزیستی واریز شده یانه

 • حمید برگهی

  کمیته امداد خیلی خوبه بهزیستی فقط شعار میدن .من که چیزی ازشون ندیدم

  • ناشناس

   دقیقا موافقم

  • یک آدم بیچاره

   دقیقا موافقم

  • ناشناس

   من ۳تا بچه دارم ولی برای دوتا واریز میشه طلاق گرفتم درآمدی ندارم این چ وضعیه بخدا میگین زیاد شده موقع ریختن دلتون نمیاد ماهم بااین گرونی اخرخودمونو میکشیم خیالتون راحت بشه یکی کم شه پولش توجیبی بچه هاتون بشه من ک نمیبخشمتون بقران تو حق ما ظلم میشه کی جوابگوی ماست

 • قمی

  چندرغاز پول ۱۰کیلو برنج ایرانی و نیم گوشت تیتر داره؟؟؟

 • امید

  واقعا باید خون گریست خدایا خودت شاهد همه چی هستی ببین با اعصاب و روح روان این توانمندان چجوری بازی میشه واقعا اینها انسان هستن آدم دلش نمیاد به این مسعولین انسان بگه تو کشور شیعه که دم از قرآن،عدالت، انسانیت حرف زده میشه اما بویی از انسانیت دیده نمیشه آخه این دولت گفته بودمن طرف مستضعفین هستم پس کو چرا ماها نمیبینیم فقط در حد شعاروحرف بود خدا جواب همتونو بده به خدا واگدار کردیم از بچه هاتون بکشین تا بفهمین این معلولین چی میکشن

 • ناشناس

  همش دروغه بخدا مادلمون خوشه ب بهزیستی ولی هیچ کمکی نمیکنه.

 • ناشناس

  روحانی ۲۵هرماه مستمری واریز میکرد ولی دولت مردمی با ۵ روز دیرتر مردم گشنه ای کشته

 • گمنام

  دیگه اینقدرنوشتم خسته شدم درووووووغ هم حدو اندازه داره تاکی حقوق ۵میلیونی معلولین شدیدو کی خوردچراسریع به ایثارگرها دادن مسوولین بی عرضه بهزیستی کجایییییییییدکجا

  • ناشناس

   سلام برای منم هنوزواریزنشده

  • حسین شهدادزهی

   هنوزواریزنشده برایمون

  • ناشناس

   برای منم‌ هنوز واریز نشده بچه دارم باید بره مدرسه هیچی براش نخریدم😔😔😔

 • زهرا

  با سلام خدمت دوستان مستمر بگیر به خدا حقوق منو نریختن از این جالب تر من دوتا بچه یتیم دارم که یکیش شیرخوار حالا ۲نفر حامی داره این دوتا بچه من که به جون خود بچه هام هفته ای ۱۰ هزار تومان یا ۵۰۰۰ تومان یا خیلی دیگه لطف کرده باشن ۲۰تومان آخه پفک میدن به این مبلغ به خدا صندوق صدقات بیشتر از این در هفته واریز می‌کنند باز همین مبلغ الان ۱ماع که واریز نمی‌کنند آخه یک زن بی سرپرست اشکم در اومده خدا هیچ کس به سرنوشت من دچار نکنه هم یک ذره لوازم پخت پز نداریم توی خونه به حساب بچه شیرخواره دارم وقتی خودم چیزی نبینم بخورم این بچه شیرخواره من چی بخوره که شیر ندارم یارانه که ۳۰۰دیگه میزارم روش کرایه خانه میدم این پول مستمری که پول پوشاک بچه ام نمیشه کهنه گذاشته بودم به جای پوشاک زخم شده بود پاهای بچه ام خدا تو که میبینی حال روز مارو آخه چرا کاری نمیکنی اشکم در اومده 😭😭😭

  • ناشناس

   سلام

  • Shahin6717

   خدا بزرگه

 • سیامری

  خداوکیلی خیلی نیازداریم

 • علی رضا

  سلام الان هر برج ۲۸ می ریخت جان بچه هات یک تاریخ بزنید که آدم بدون چه گوهی بخور یکی اجار نشین با صاحب خونه بب اعصاب خدایی این ۶۰۰تومن چی هست بقول معرف پول ۵ دقیقه مسئولین میشه

 • ناشناس

  سلام ریختن ؟؟

 • ارش

  دوستان باسلام به دلیل چنددرصداضافه. که انجام شده این برج دیرترواریزشده انشالله تابعدازظهرواریزمیشه کمیته امدادکه معمولا ماه زودترواریزمیکنه بهزیستی رونمی دونم

 • ناشناس

  سلام امروز ۲۹ شهریور هنوز حقوق واریز نشده

 • بردیا

  سلام بلآخره مستمری ریختن حساب یانه؟؟

 • سارا

  اگه زیاد کنن خوبه ولی یارانه رو باید ۲برابر کنن تو این اوضاع گرونی بهتره هم هست

 • ناشناس

  چرا حقوق مستمری بگیرانرا افزایش نمی دید اگر می خواهید بدید واضع وخلاصه بگید دراین تاریخ حقوق مستمری بگیران اضافه شده در یافت کنید

 • جمشید

  امروز ۲۹ شهریور هنوز مستمری شهریور ماه مدجوی بهزیستی واریز نشده چه برسه به افزایش ۲۰ درصدی

  • ناشناس

   سلام شماازبهزیستی همین قدرمستمری که نوشته برای یکنفر و..
   رامیگیرید

 • اکبر

  امروزروزجشن شکوفه های کلاس اولی هستش هیچی واسه بچه م نخریدم دیروز میخواستم خودمو با۲تابچه م آتیش بزنم همسایه مون رسیدودادوفریادکردوخوشبختانه یابدبختانه بخیرگذشت مسولین محترم توروخداخجالت بکشین وارخدابترسین

 • ناشناس

  سلام تو راخدا واریز کنید کلی بدهکارم نمی دونم هم چی کار کنم

  • م برای چی وزایز نشد برای ما خیلی نیاز داریم خدا

   سلا

 • رحیم عزیزی

  چرا حقوق مدد جویان کمیته امداد واریز نشده

 • زنگنه

  با عرض سلام خدمت مسئولان ودست اندر کاران
  بهزیستی کشور بنده مددجو ومستمری بگیربهزیستی هستم درضمن مستاجرم هستم
  ودریک منطقه محروم زندگی می‌کنم ودارای همسر ودو فرزند محصل هستم ومعلولیت اعصاب وروان دارم و به گواهی پزشک معالج ازکار
  افتاده دائم هستم سالهای کذشته سبد کالا و ودیگر کمکهای خیرین بود الان دریغ از یک کیلو
  گوشت قرمزو... به خاطر رضای خدا بزرگ وبیهمتا
  به داد این این حقیر برسید.

 • آریانا اسمعیلی

  سلام به همه کمیته مددجویان بهزیستی میدهید

 • آریانا اسمعیلی

  مال مارا واریز کنید دفترنداریم لوازم مدرسه نداریم هم همه جا بدهکاریم تور خدا واریز کنید🙏

 • ناشناس

  با این مستمری کم چکار کنیم گوشت که هیچ سالهاست نگرفتیم مرغ هم از سفره ما حذف شد سبد کالا هم حذف کردین وجدانتون کجا رفته مسئولین شما میتونین با ۶۰۰ زندگی کنین هر چی بهتون میدن بازم میگین کمه چرا به فکر مددجویان نیستین

 • ادرینا

  چرا مستمری شهریور واریز نشده

 • زهرا

  مستمری رو واریز کردن؟

 • عاطفه

  چرا برای ما هنوز واریز نشده

  • ناشناس

   برا هیچ کس واریز نده اگه واریز شده به منم خبر بده

 • رضا

  اخه بس نیس چقدر حرف توخالی بدون عمل امروز ۲۹شهریورساعت ۵عصره هنوز مستمری واریز نشده اقای عزیز نخاسیم همین دوزار ده شاهی ر قبل رو بدین مثل شما حقوق چند ده میلیونی نداریم ما سه نفر بیمار صعب العلاج تو خونه هسیم الان سه روزه هردقیقه چشم انتظار این مستمری جزیی هسیم لاقل بتونیم یکیمون یه دکتر بره ولا بلاه این نفرین ها گریبانتونو میگیره از نددجو که طبق تایید سی تا اداره هیچ چیزی نداره هم نمیگدرین ؟ این یک میلیون ششصد بوده چهارنفریم درماه الان نهایت ۲۰۰تومن اضافه شده اونم باس اول سال میدادین همین دویست تومنو الان چن بار وزیر اومده درموردش گفته یبار رییس جمهور گفت معاون وزیر رییس بهزیستی معاون بهزیسی هرکدام جدا جدا مصاحبه کردن !! ولاه ما نیازمندیم این مستمری رو که پول یه بسته ادامس بچه هاتونم نیس ما خرج درمان میکنیم لاقل یبار اینو بریزن کلا سه ملیون نفر مددجو هستن اینکه دیگه معادله چن مجهولی نیس هی بهانه میارین فقط کار نکرده رو اعلام میکنین منتطر تشویق هم هستین زشته خجالت داره

 • رضا

  زدست دیوان وددان ملولم وانسانم آرزوست..!!!

 • ناشناس

  با سلام
  تا این ساعت از امروز چهارشنبه مورخ 29/6/1402 ساعت 5بعدازظهر خبری از واریزی مستمری بگیران کمیته امداد نیست
  چرا؟ علتش چیه؟

 • محمد ایمری

  سلام به برادران و خواهران بهزیستی من از شمال کشور زندگی میکنم در ترکمن صحرا من 4 تا بچه دارم 2 تا دختر 2 تا پسر دو تا دخترم کلاس های دوم و سوم میرن امسال به دخترا و پسرای درس خوان به فرزندان برادران بهزیستی کیف کتاب مانتو مداد خودکار داده بشه برادران و خواهران کارمند یا رئیس بهزیستی این فکر ها به سر شما نمیاد

  • ناشناس

   هنوز‌که‌خبری‌نشده‌چرا‌الکی‌میگید‌مردمو‌امیدوار‌میکنید

 • ناشناس

  سلام تورو خدا واریز کنید امروز اولین روز مدارس اول ابتدایی بود من برای بچه ام لباس فرم نگرفتم نتونستم بفرستم اش بره به قرآن پوبعنون هم ندارم تازه چند روز دارم میرم سرکار کمک کنید لطفاً حداقل مستمری هارو واریز کنید

 • ناشناس

  چرا تا این تاریخ امروز 29/6/1402 ساعت۵/5بعدازظهر خبری از واریزی مستمری بگیران کمیته امداد نیست ؟؟؟؟؟؟ بابا واریز کنید شدیداً بدهکاریم پول لازم هستیم گرسنه ایم

 • ناشناس

  سلام آیا برای هیشکی مستمری شهریور واریز کردن

  • ناشناس

   سلام بله دیشب واریز کردن

 • بهناز

  سلام خسته نباشید من در استان خراسان شمالی شهرستان شیروان خیابان شفا ده پلاک ۲۲ زندگی میکنم خونه ما آتیش گرفته تو حیاط زندگی میکنیم یه هفته هیچکسی کمک نکرده

 • بهناز

  هنوز هیچ ارگانی کمک ما نیومده لطفا کمکمون کنین تو حیاط هوای سرد بدون هیچی موندیم .آدرس رو فرستادم.۵۰۵۷۸۵۱۰۱۷۶۸۶۶۶۵

 • غفور

  امروز۲۹هست من معلول سرپرست خانواده هستم هنوز هیچ مستمری به حسابم نیامده خواهشن مسعولین پیگیری کنند 🙏🙏🙏

 • بهناز

  سلام خسته نباشید پنج شنبه ی هفته گذشته منزل ما آتیش گرفت تا خاموش کردیم خورد به تعطیلی اداره ها همه وسایلمون خونمون سوخت حتی مدارکمون سهام عدالتمون تو حیاط یه هفته زندگی میکنیم حتی پول نون خالی هم نداریم .کمیته هم اومد بازدید گفت چرا همون روز نیومدین و کاری نکرد لطفا کمکمون کنین ما تو شهر شیروان خراسان شمالی زندگی میکنیم هر عکس مدارکی از صحت حرفام خواستین ارسال میکنم ب خدا که خیلی سرد شده هوا بی گاز برق .۰۹۳۵۱۱۷۷۵۴۸... شماره کارت 5057851017686665 . ب خدا تا الان با نون خالی زندگی میکردیم با هربدبختی بود ابرومون حفظ کردیم ولی الان چاره ای برام نموند که پیام گذاشتم

 • مرشاد

  کی واریز میشه

  • بهناز

   سلام دیشب که دلم پر شد و از بی کسی خودم ناراحت بودم که چرا خونه ی من و خواهرم باید آتیش بگیره تو این سرما پیام کمک رو فرستادم خداروشکر دیشب پیامک واریز صد ت اومد هرکسی فرستاده از تههه قلبم براش دعا میکنمم که هزاران برابرش خدا بهش بده تا آخر عمرم مدیونشم چون شرایط خیلی بدی داشتیم گرسنگی و سرما خیلی خیلی ممنونم از هیچ اداره آی که به دادمون نرسیدن بازم معرفت و مرام کسی که فرستاده ممنونم

 • لیلا

  واقعا جایه تعجب داره هنونریختن

 • ناشناس

  سلام این چه وضعشه الان 29هنوز خبری از واریز نیست. درست یک روزبرا حقوق بذارین یک دفعه 26الانم ک 29هنوز نریختین. بخدا ماهم محتاج این پول هستیم. خیلی هم کمه ولی همینم سرع زمان خودش نمیریزین بحساب.

 • تحت پوشش بهزیستی

  سلام من معلول بهزیستی هستم خداشاهده امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ هسته و هنوز مستمری من واریز نشده چرا ،؟؟ شما رو بخدا این مبلغ ناچیز رو به موقع واریز کنید مشکلات ما زیاده

  • آرسیس

   تورو خدا اینقدر روح و روان ما رو بهم نریزید با این واریز کردنتون این پولا ک برای شما خرج اینترنت بچه هاتونم نیست
   واقعا خودتون رو بزارید جای ما .بچه دوقلو و مشکل سرطان خودم و شوهری ک کارگر هست بنظرتون با این چندرغاز میشه چکار کرد
   اونقدری ک خودتون دارین میخورید یک دهمش بدین ب ما بدبخت بیچاره ها ...

 • ناشناس

  باسلام توروقران توروابولفظل این حقوق کی میخوان واریزکن گرفتاریم

 • تنها و بی کس

  سلام دوستان بخداقسم دوتابچه دارم یکی ۲ساله و یکی ۴ساله است حقوق هم ندادن بچه هام‌ چند روزه گرسنه ان خدا شاهده نون وچای دادم خوردن‌ تورو به اون خداوندی خداااا و آبروی فاطمه زهرا یه مقداری کمک کنید تاحقوق واریزمیشه چیزی واسه ناهارشون بخرم خواهش میکنم🙏
  ۶۰۳۷۹۹۷۹۱۲۹۶۷۴۹۵

 • ناشناس

  ناشناس. شب شدچراواریزنکردن مستمر ی مددجویان بهزیستی رو کی میخوان واریز کند

 • توبه

  منیه زن تنهام از برج سه اومدم زیر پوشش و فقط یه بار مستمری گرفتم . بهشون میگم چرا سبد معیشتی نمیدید میگن همین پول رو هم بهت میدیم خیلیه .من با شیصد تومن پول چیکار کنم .. اونیکه میاد این مستمری رو تعیین میکنه بیاد بگه یه زن تنها با دیسک کمر که نمیتونه کار کنه با این پول چیکار کنه. چرا هیچی بهم نمیدن . چرا کمیته امداد بودجه ای که بهش داده میشه رو صرف غذا و پوشاک و بقیه چیزا نمیکنه . فقط با پولا داره وام چهار درصد میده خب این نزول پولا که میگیرید کوجا میره که نه سبد معیشتی میدید نه بیمه میکنید نه مستمری زیاد میدید نه هزینه دوا دکتر میدید .. باید به کجا شکایت کرد .. مگه کسانی که تحت پوشش هستن نباید یارانه چهارصد تومن بدن مگه نباید سهام عدالت بدن مگه نباید کمبود زندگیه مددجو رو تکمیل کنن پس کو ...فقط اسمش در رفته که کمک میکنن وگرنه هیچ خبری نیس .. معلوم نیس بودجه رو چکار میکنن که واسه ما گدا میشن و هیچی ندارن .😠😠😠😠

 • مادر

  تورو قران زود پرداخت کنید نه کیف نه کفش نتونستم برا دخترم خرید کنم. نه لباس مدرسه نه لوازم تحریر هیچ

 • بهزاد

  حقوق را فعلان نریختن چه برسد به افزایش واقعا خجالت بکشید هرماه بایه تیتر که مددجویان بخانند چیرو بخانند دروغهای شمارا گوگل که کلان دروغ تحویل مردم میده کدوم یکی ازخبرهاش واقعی بوده چیشد قبلان ۲۸یا۲۹واریزمیشد الانم بااسم افزایش یک ماه دیرمیریزند

 • لیلا

  سلام مابدبخت بیچاره ها تواین جامعه نمیتونیم زندگی کنیم کشورمون روگنج خوابیده ولی دخترمن ک یتیم هست فرم مدرسه نداره بکنه تنش بره مدرسه میرم کمیته مشکلاتمومیگم میگن به ماچه مشکل خودته لوازم تحریرنداره مال پارسالش رو چسب زدم تابتونه حداقل مشقاش روبنویسه

 • ناشناس

  حقوق تورو خدا واریز کنی ؟

 • خدابخش

  سلام.امروز بیست و نهم هستش،شب شده،مسئولین کمیته امداد لطفا" بیدار بشین،حقوقمون که واریز نشد،افزایشش بماند.ما قسط داریم اما گویا مسئولین قسطی خرید نمیکنن.لطفا" پیگیری کنید.

 • ناشناس

  خدایا دلم خیلی گرفته

 • ناشناس

  خجالت بکشین بابا همین مستمری خودمون واریز کنید مسخره کردین ی موقع ۲۶ ی موقع ۲۷ حالا هم ۲۹ هنوز واریز نشده

 • ناشناس

  سلام ببخشید مستمری شهریور ماه واریزشد یانه

 • اسحق

  پول کمیته امداد به حدی کمه نمیدونم به کجای زخممون بزنم،به خداوندی خدا قسم من یک جوان ۳۸ ساله هستم نه خواهر دارم و نه برادر،مادرمم به رحمت خدا رفته،فقط و فقط یک پدر مریض سرطانی سکته مغزی کرده دارم که بینایشم از دست داده و شنوایی ضعیفی هم داره و زمینگیره،هیچ کار شخصیشم نمیتونه انجام بده،تا آخر عمرشم هر ۱۵روز پرستار بایستی بیاد سوندشو عوض کنه و باید پول بدیم،پدرم نه بازنشته هست و نه اندوخته ای داره،فقط با حقوق کمیته امداد و یارانه،بواسطه بیماری پدرم شدم پرستار ۲۴ ساعته اش در نتیجه خودمم بیکار شدم،به خدا نون شبمون محتاجیم،وجدانا هر هموطن با غیرتی دستش میچرخه خواهری کنه برادری کنه هوای مارو داشته باشه،ممنون دارتون میشم.
  ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۸۰۷۷۲۳۴

 • سیده صفوی

  من پدرم تحت نظر کمیته امداد هست فلج هیچ بهش رسیدیگی نمیکنن پوشاک هس این حقوق کفایتش نمیکنم شمارا خدا رسیدیگی بشه

 • منوچهر محمدی یکتا

  سلام من معلولیت شدید دارم ومستجر هستم زن ودوتا بچه دارم دخترم هم معلوله ولی هیچ کمکی بهمون نشده توروخدا یاوامی یاکمکی بهمون بکنید بخدا زیر فقر هستیم، هنوزمستمری هریور

  • مجتبی

   سلام فقط کمک کنید.دارم خودکشی میکنم تماس بگیرید

 • بی نام

  سلام ما خانواده تحت پوشش بهزیستی هستیم .شوهرم مریضه نمیتونه کار کنه .دو بچه مدرسه ای دارم که دو روز دیگه باید برن مدرسه هنوز نتونستم براشون کفش .لوازم تحریر تهیه کنم .یکی از بچه هام سال اول مدرسه اش هست کلاس اولی ...باید از همین سال اولش بدون هیچ بره مدرسه .از شما خواهشن کمکی کنین .ممنون.09059495078

 • منا

  نگران نباشید هر وقت ک افزایش مستمری باشه یکمی با تاخیر پرداخت میشه

 • فریبا

  ۷۰۰تومن!! وقتی کفشی شده ۳ میلیون بنظر خودتون آیا مسخره و توهین ب مددجو نیست آقایون؟؟؟

 • مهدی

  فعلانریختن

  • ناشناس

   سلام من یه معلول جسمی هستم به خدا خیلی دستم. خالی شده اگر کسی می‌تونه یه مبلغی واریز کنه ممنون میشم
   5892101483307860

 • ناشناس

  ایخدا ما خسته شدیم دولت به کارمندان دولتی وکشوری خیلی میرسه ولی به بدبخت بیچارهها ظلم میکنه منظورم بهزیستی کمیته امداد عدالتی توکار نیست خدا میگه اول دستگیری بیچارگان ناتوانان ولی دولتمردان بیشتر بفکر کارمندان خودش اصلا عدالت نیست روز به روز داریم خفه تر میشیم داریم له تر میشم خدا از شما نگذره

 • گشنه

  امروز ۲۹ شهریور واریز نکردن ...

 • محمد علی

  درود ، به نظر من اخلاق حکم می کند وقتی فردی تحت پوشش بهزیستی و یا کمیته امداد است بایستی حقوق قانون کارکامل پرداخت بشود تا زندگی افراد به راحتی سپری شود در تمام دنیا چنین است. این همه حیف و میل در داخل و خارج انجام می شود جایی که نباید خرج شود هزینه می گردد انگاه برای محرومین مملکت حقوق پرداخت نمی کنید شما که می گوئید ما مدافع محرومان و مستضعفین هستیم

 • ناشناس

  سلام حتما این ماه هم ماوالتفاوت ۶ماه ماه روماس مالی کردن

 • امیر

  سلام دوستان من یه معلول جسمی حرکتی شدید هستم وتا الان هم مستمری هم دریافت نکردم .واقعا الان احتیاج به پول دارم واقعا کسی اگر در توانشه یه مبلغی برای من واریز کنه ممنونم 6219861027594554 .

 • اعظم عفتی

  سلام خسته نباشید من ازدولت میخام خودشونو بزارن جای ما با۷۸۶ هزارتومن چند قلم از کالای موردنیازو میشع تامین کرد.اخه عدالت و انسانیت کجارفته پس.چرا باید حقوق ما ۱۰۰تومن ۱۰۰تومن بره بالا امابقیه نهادها میلیونی.واقعا انصاف نیس

 • ستار

  من ۳روزه کارتم پیامک نداره یکسره موجودی چند ساعت به ساعت میگیرم واقان بهزیستی چا از محلول بدتر هست از نابینا بدترهست من الان منتظره کمی پول برای خوراکیم ممنون از درک کنان نه مددجویان مثله من لطفاننیاز شدیدارم هرکس داره پوله خوراکی یک باربچهام بده خانواده کاملان محلول خدا شاهده نگران نباشید اشکهای گرسنه بچهام از یادنمیرن اون که دیده وشاهده خداست متسفم برا مسعولین ۶۱۰۴۳۳۸۶۵۵۱۰۶۱۷۳شماره کارتمه ستاربهرامی

  • انسان

   خیلی خیلی خیلی خجالت آورره دگه عادت کردن

 • شیرین

  والا امروز ۲۹ هنوز نریختن آخه چه جوری با این مبلغ دونفر میشه زندگی کرد

 • ناشناس

  اگه خدا وقرآن وراه دین اسلام رو میریم همه ما وشما پس این کارهارونکنید بدبختیم نداریم لطفان اذیت نکنید سوارازپیاده خبرنداره یک ساعت چشاتورو دنیاببند بعد ببین چقد سخته بعد قدرحرفهای ماروبدون خدا خیلی بزرگه وجز اوکسی نمیماند نزارید کسی اذیت بشه لطفان یاحق به امید اسلاح ودرست شدن هراشتباهی

 • ناشناس

  سلام لطفاً مستمری کمیته امداد رو واریز کنید.

 • Matt

  هنوز واریز نکردن که

 • رضا صادقی

  والا امروز ۲۹ شهریور بهزیستی برای کسی چیزی واریز نکرد چجوری میگند واریز شده

 • محمد

  سلام

 • محمد

  واقیت اینکه ،این همه خبر مگه این حقوق چقدر زیاد شده ،،البسه مدرسه بخریم ،،دکتر بدهیم ،،دارو بخریم ،،
  حتی بنده تا به موفق به خرید تی وی هم نشدم واقعا متاسفم

 • ناشناس

  امروز که ۲۹ شهریوره مستمریها واریز نشده معلوم نیست میخوان چیکار کنن

 • ناشناس

  من در ۸ماه مرداد کارت ولایت تحویل گرفتم آیا تو این ماه پول واسم واریز میشه یا هنوز یه ماهم درست نشده؟

 • ناصر

  سلام من مددجو بهزیستی هستم استان کرمان پسرم ۹ماهه به دنیا آمده حقوق شو واریز نمی کنن مددکار تا میگیم میگه باید یه نفر بمیره تا جایگزین بشه نابیناست یه عصا بهش نمی‌دن برای شیرخشک کمک نمی کنن این پول ودولت میده یا مردمی که بمیرن تواین گروهی اقتصاد چیکار کنیم اونایی ناشنوا یا ناراحتی عصای دارن بهترین درآمد و دارن ولی شوهر من که نمی بینه هیچ‌کار از دستش برنمیلد

 • ناشناس

  بریز

 • یاناز

  سلام چرا واریز نمیکنید

  • ناشناس

   برو بخوا ب

 • ناشناس

  واریز کنید لطفاً

 • بنده خدا

  تو را به خدا واریز کنید آبروم داره می‌ره باید کرایه خونه بدم قسط دارم بدبختی دارم

 • یه عصبانی😬🤨

  بالاخره مستمری شهریور واریز میشه یا نه😡🤬 همونو بدید افزایش مستمری نخواستیم بالا دستیا ببرن بخورن پوستشون کلفتتر بشه🙄👊

 • احسان بلوچزهی

  سلام من چندماه ازدواج کردم برای همسرم واریزی نیومده کمک عروسی هم ندادن

 • خاله سوسکه

  ببینم نمی خاید این دو زار پول گدایی و صدقه رو واریز کنین بی شرفها

 • محمد

  هنوز وازیز نشده علت چیه هر کی میدونه به ما هم بگه

 • ناشناس

  29هم تموم شدش هنوز مستمری نریختن خدا به خیر کن تا فردا ببینیم خدا چی میخواد

 • ناشناس

  خوشبحالتون من را که از کمیته حذف کردن دهک پایینم بودم

 • ناشناس

  چرا مثلا چشم انتظار میزارین خدا رو خوش میاد
  ما هم بچه ها چشم انتظار گذاشتیم تا بعد واریزی بچه ها روببریم دوتا دفتر مداد بگیریم براشون ،فعلا کی هیچی به هیچی متاسفم واقعا

  • ناشناس

   ساعت‌۱۲شبه‌من‌هنوزبیدارم‌تامستمری مارابریزند‌خدایا‌کمکمون‌کن

 • مرزبان

  درود ساعت دوازده شب وارد ۳۰ آم شهریور شدیم ولی هنوز خبری از واریزی مستمری مدد جو بهزیستی نیست

 • Ali

  برا منم نریختن هنوز

  • هدیه

   سلام وقت بخیر من دخترم فلج هست کمیته امداد تحت پوشش نمیزاره ووبهزیستی هم نمیزاره

 • محمد

  این پول هم دزدیدن بردن

 • فعلا که واریز نکردن خبری نیست

  فعلا که واریز نکردن

  • ناشناس

   واسه ما همین الان واریز شد

  • Aseman

   باسلام الان س ۴:۴۸شب۳۱شهریوره ۱۴۰۲ ولی هنوز پولی بحساب نیامده چرا آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس

  مسئولین برای مردم بودجه ندارن ولی بودجه چند میلیاردی دارن به رونالدو قالیچه ابریشم هدیه بدن

 • ناشناس

  همین الان کمیته امداد واریز کرد

 • ناشناس

  سلام اگه توتمام دنیااضاف بشه تازابل برسه به لطف اقایان نصفش به مابیشترنمیرسه سراغ دارم درپایان سال استانهای همجوارپودروموادشوینده برای خونه تکانی میدندولی زابل لباسهای مسولین ماچرک بیشتری داره لازمشانه

 • ناشناس

  سلام این دوهزارده شاهی میادازشهرمن زابل ردمیشه وبه برادران افغانی توزیع میشه اوناهم باگالن ۲۰ لینری اب جواب مارومیدهند یه مصاحبه ازمردم زابل جهت ارسال نفت وگازدئیل وبنزین بگیرین وبادرخواست ماکه این قوم همسایمان رامیشناسیم عمل کنید

  • مریم.

   سلام خوبی عزیزان کسی نمیدونه چرا حقوق نریخته من بابام مریض داداشم خواهرم هیچ واسای مدرسه ندارن. مادرم افتاده تو خونه من یه دختر 19 سال ب کجا میتونم این همه جا اداره کنم با یک تومن

 • جدگال

  سلام آقای احمدلو ما 20/. اضافه حقوق نخواستیم فقط به موقع سر وقت بدهید آیا برای مهرامسال کیف قلم خودکار بهشون می‌دهید یا باهمین حقوق مستمری خودمان بخریم

 • واسه من نریختن

  واسه من نریختن

 • ana

  این چه وضعشه چرا هنوز اقدام نکردن برای واریز

 • جدگال

  سلام آقای رییس کل بهزیستی کشور من یک خانواده 5نفره تحت تکلف بهزیستی با معلولیت شدید حقوق ومستمری 3نفره برای من واریز می‌کنه خانواده 5نفره حقوق 3نفره خرج چی میشه نمیتوان یک جفت کفش کتانی یک کیسه برنج خوب خرید خرید

 • باخدا313

  سلام واریز شد طبق معمول تک نفره 660هزار تومن تمام برکت الله افزایشی هم در کار نیست سرکاری بود افزایش دوستان گلم توکلتو الله.

 • فرشته

  ساعت دو هجده دقیقه رفتیم تو سی ام شهریور ماه هنوز برام حقوق این ماهو واریز نکردن این چ وضعیه بخدا دوهزار پول میخوان بدن همونم ادمو اذیت میکنن.

 • ناشناس

  برا ما الان پرداخت شد ولی ۲۰ درصد اضاف نشده سه نفریم ۱۳۰۸۰۰۰پرداخت شد

 • شهرام خیلی خوبه توی این گرانی.فعلا واریز نشده گفتن فردا

  انشاالله زودتر انجام بشه.

 • رسول حسنوند

  چند روزی بقران قسم داریم حتی پول نون خالی قرض میکنم برای شکم خانواده ام اگر دروغ میگم از خدا میخواهم حتی یک ثانیه زنده نباشم جان عزیز ترین کسانتان اگر دارید کمکمان کنید6395991102010667اگر کسی هم کلیه میخره یکی از کلیه هام میفروشم‌

 • ناشناس

  پس چرا مستمری جدید طبق جدول قدیم الان ریختن بیشرفه

 • فاطمه

  سلام کسی میدونه چرا مستمری واریز نشده اخه اول مهر هزار بدبختی دارم

 • سجاد

  مددجویان عزیز صبور باشید احتمالا همین امروز وفردا باافزایش پرداخت میشه چون سنوات قبل هم که افزایش بهش میخورد روزهای آخرماه پرداخت میشد باتشکر

 • ناشناس

  سلام بخدا تا الان که ساعت ۳ بامداد هست نشستم که ببینم کی واریز میشه پیامش الان اومد همون قبلی نه افزایشی نه چیزی همش دروغه دلمون خوش میگنند بااین خبرها خدا براشون نسازه چه می‌دانند آدم گرسنه چه میگشد آدم سیر که خبر نداره حسبی الله ونعم الوکیل

 • mina

  یه قرون به مردم میدید اونم با ترس ولرز نمی‌دونید چطوری از روش بزنید کدوم بیمه همش الکی حرف میزنید جمع کنید بند و بساط دروغ وچپاول مردم دروغ تاکی امروز ۳۰ هنوز پول مردم وندادید عیدی کلا تعطیل مستمری مردم وبدید

 • ف. خ

  سلام من خانواده دومعلوله هستبم وبیکار هستم. چرا مستمری را واریز نمی‌کنید. بخدا پول باطری شون هم نمیشه. بقیه بماند فقط خدا کمک می کند که ما زنده ایم.

 • ناشناس

  یه

 • ناشناس

  سه تا بچه مدرسه ای دارم پول کتابشون ندادم دیروز چهارشنبه رفتم گفتن تاپول نیاری کتاب نمیدیم ..

 • سونیا

  سلام دوستان مستمری کمیته امداد واریز کردن ولی همون مبلغ قبلی هست

 • نازنین زهرا مرادی

  چرا مستمری بهزیستی برای شهریور ماه واری نمیشه؟؟چیکار کنیم امروز سی ام شهریور۱۴۰۲🤔

 • مینا

  شما می‌خوایم همه فاسد خراب باشند این پول .از ما دریغ میکنین که زنا همه فاسد بشن نه آقایون اگه قرار ب و بشیم میشدیم اگه کسی مواد میفر.شه مقصر دولته اگه کسی هرزگی می‌کنه مقصر دولته پولهای ایران مال همه ایرانی هاست نه مال ریسای فاسد که برای مردم تصمیم بگیرن ۲۰ درصد اضافه کنم یانه خدا جواب شما هاروبده

 • نرگس

  خدا لعنت کنه نماینده های مجلسو که فقط موقع انتخابات خوب حرف میزنن بعدش که خرشون از پل گذشت بفکر قشر ضعیف نیستن..فقط بفکر زندگی خودشونن که پیشرفت کنن..بخدا که ظلمه .خانواده های شهید و جانباز قابل احترام وحقشونه.ولی به اونا هم حقوق میدن هم بیمشون تکمیلیه هم کارت خرید دوسه تومنی دارن..منتی هم سرشون نیس از قط شدن حقوقشونم نمی‌ترسن. اما ما بدبخت بیچاره ها با این چندرغازی که میگیریم نمی‌دونیم کرایه خونه بدیم نمی‌دونیم خرجی خونه بدیم نمی‌دونیم به بچمون چجوری برسیم.نمیدونیم پول دوا دکترو از کجا بیاریم مریض شدنی..تازه هرماهم اگه یه روز دیرشه تن وبدنمون میلرزه که نکنه همینم قط کنن. بیچاره تر بشیم..من وبچم تنها زندگی میکنیم.شوهرم فوت شده.هیشکی رو هم نداریم بهمون برسه..فقط یارانه ومستمر ی کمیته امداد و داریم نمیدونم چجوری مدیریت کنم که برا خرجای جزئیم برسه..چن ماهه گوشت نتونستم بخرم..بچمو نمی‌برم بیرون که چیزی نخواد چون تواناییشو ندارم بخرم..آخه بیست سی درصد افزایش چیه..حداقل برا یه نفر دوتومن بدین ماهانه بااین همه گرونی

 • دنیا

  برای من چرا واریز نشده هنوز ساکن تهران هستم

 • دنیا

  من آماده ازدواجم با ۵۴سال سن اگه خواستید ایمیل بزنید

  • ناشناس

   براما نرخیتن

 • ناشناش

  سلام تورو خدا حقوق شهریور رو واریز کنید هیچی ندارم خونه خونم خالیه دوتا بچه دارم خجالت زده هستم پیششون ن غذای خوبی نه میوه ای همون نون خشک روهم لطفا نگیرید ازمون بخدا هیچی نمیشه بخدا بچهامون گناه دارن مردیم از گشنگی خودمم ک مریضم کمکم کنید تورو قران ۶۰۳۷۹۹۷۱۶۷۲۸۵۸۱۷

 • مادرتنها

  باسلام مادرسه فرزند خردسال هستم پسربزرگم تحت حمایت سازمان بهزیستی هست اسفند ماه سال جاری تاکنون هیچگونه مستمری دریافت نکرده بعد از عید پیامک اومد روی گوشی همسایمان که سیم کارت خودمو گذاشته بودم چون گوشی نداریم 237هزارتومان یاخدایی دروغ نگم 273هزارتومان عیدی ریخته بودن رفتم ازمغازه خرید کنم دیدم عدم موجودی میزنه فرداش به مددکار زنگ زدم گفت بچه های زیر 18سال باید حسابهاشون تغییر کنه رفتم بانک گفتن باید قرض الحسنه بشه بخاطر پولشویی ویه سری مسائل دیگه ماحساب راتغییر دادیم شماره حساب جدیدروبردیم دادیم تحویل موسسه*بهزیستی*تاامروزکه 29شهریور402هست هیچگونه واریزی نداشته وواریزی خودم نیز نصف شده یارانه ام هم 500تومان کسرشده به هرکجا مراجعه کردم پاس دادن بانک میگه به ماربطی نداره بروپلیس+10اونجامیگه مانمیتونیم که حقوقها روبریزیم به حساب بروکافینت کافینت میگه بروپیشخوان پیشخوان میگه بروتهران اونجا بودجه کم اوردن ازچند بدبخت بیچاره که نمیتونن برن دنبال این کارها میزنن اگه اعتراضی هم کردید بهانه دستشان دادین به هرترفندی قطعش میکنن والا این انصاف نیست بااین چندرغاز نمیشه زندگی کرد اجاره 2میلیونی قبضها واویلا بچه های محصل شیرخشک وپوشک میخرم برای یه بچه طفل معصوم که بامازندگی میکنه پدرومادر نداره به دلایلی سرپرستش هستم وسایل ضروری زندگی نداریم باید کم کم بخرم بدهکار نزولخور هستم حکم جلب برام گرفته باالتماس وخواهش راضی شده بخاطر بچه ها فعلا شکایتشوپیش نبره فصل سرما فصل مدرسه بیمارم توانایی هیچ کاری ندارم ازنون شب محتاج تراز خودم ندیدم 25روزگرسنه 5روزباکمک مردم پشت سر هم نه 5روزروتقسیم کنیدبین یک ماه بزور یه غذای حاضری سبک درحد گرسنه نخوابیدن بچه ها کمک کنن دستم به همه جا کوتاهه برای خدا رسیدگی کنید حداقل مستمری بچه راواریز کنید 6ماه روندادین هم باوجود ضربه های زیادی خوردم ایراد نداره ماباقی ماها روواریز کنیدیه زن یه مادر یه ناموس ایرانی چه کارکنم گدایی دزدی ضایعات جمع آوری کنم خلاف کنم چکارکنم بدادمان برسید ممنون

 • زهرا

  مادرم آلزایمرداره وپوشینه استفاده میشه براش باهزاربدبختی شبمونوروزمیکنیم وروزمونوشب،خودم قسط دارم به امیدهمین مستمری بودم برم براش
  ۲تابسته پوشینه بگیرم نمیدونم چکارکنم خدایاشوهرممگ که بنده خداچشماش ضعیف باهزاربدبختی سرکاری میره که اصلان نبایدتواون محیط آلوده ازموادشیمیایی وباکتری باش

 • احمد رضا خسروی

  با سلام. و صبح بخیر خدمت خدمتگذاران و مدیران محترم بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) هر کجا که هستید پروردگار عالمیان حافظ و پشتیبان شما باشد. با تقدیم احترام و تشکر: معلول از کار افتاده احمد رضا خسروی.

 • r.a

  دوستان ازماست که برماست..یکسربه سواحل مازندران بزنید.زمینهای ساحلی که تماما توسط همین مسولین تصرف وبه دوستان واقوام باقیمت میلیاردی فروخته ودرحال حاضرهم میشود.مامردم خودمقصریم.چرا مطالبه گری نمیکنیم.اینها کیستندکه چنگ به بیت المال مردم زده اند؟اهالی یک روستای ۲۰هزارنفره دریک روستا نتوانستندقسمتی کوچک ازاین زمینهای ساحلی راازمنایع طبیعی بگیرند تا به خانواده های کم برخوردار یا بدون زمین بدهند...ولی آقایان بایک نامه هکتارها زمین را تصاحب قطعه بندی ومیفروشند.تاما تماشاگریم همین است.حالا شما هی اینجا ناله کن که مستمری چه شد؟

 • ناشناس

  ت رو خدا واریز کنید.بچه ها لوازم تحریر میخان

 • تحت پوشش کمیته امداد