اخبار پربازدید

اموال تملیکی موتور محرکه گمرک و سازمان بنادر است

نماینده قوه قضاییه در هیئت عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، این سازمان را موتور محرکه دستگاه هایی چون گمرک و بنادر توصیف کرد و گفت: کارکنان این سازمان جهادگران عرصه اقتصاد هستند.

اموال تملیکی موتور محرکه گمرک و سازمان بنادر است
صفحه اقتصاد -

قاسم رسولی فاضل نماینده قوه قضاییه در هیئت عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی که در نشست تخصصی تعیین تکلیف کالاهای متروکه استان هرمزگان حضور داشت، کارکنان این سازمان را جهادگران عرصه اقتصاد نامید و اظهار کرد: کارکنان سازمان اموال تملیکی با تلاش‌هایی که در حوزه اقتصادی دارند شاهد مثال "ما می‌توانیم" شده‌اند و در شرایط فعلی کشور و در بین مسئولان قضایی و اجرایی، این افراد، فعل می‌توانیم را صرف کرده اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، وی خطاب به کارکنان سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اضافه کرد: با دستان توانمند شما و عنایت خداوند فرایندهای مهمی انجام شده و این رویه مهم رو به رشد است، البته با شرایط ایده آل فاصله داریم که این فاصله به دلیل نبود لجستیک مناسب و وجود مشکلات برون سازمانی است و باید رفع شوند.

عضو هیئت عالی نظارت سازمان اموال تملیکی با این بیان این که بحث کالاهای رسوبی یکی از دغدغه های سازمان و هیئت عالی نظارت است، گفت: برای حل این معضل، تلاش های بسیاری شده که مکفی نیست و باید اهتمام بیشتری به کار بست.

وی سازمان اموال تملیکی را موتور محرکه دستگاه هایی چون گمرک و بنادر توصیف کرد و افزود: فعالیت سازمان نیازمند کار علمی و پژوهشی است و باید از همه ظرفیت های ستادی و استانی در رابطه یافتن علل رسوب کالا و چگونگی تعیین تکلیف کالاها بهره برد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها

قیمت لحظه‌ای سکه و طلا

قیمت لحظه‌ای ارزها