ایران بروکر / 16 فروردین - 728x90

جدیدترین خبر تازه از رتبه بندی معلمان امروز

در این خبر به توضیحاتی درباره جدیدترین خبر تازه از رتبه بندی معلمان امروز پرداخته شده است.

جدیدترین خبر تازه از رتبه بندی معلمان امروز
صفحه اقتصاد -

نایب رییس کمیسیون اجتماعی اعلام کرد: هنوز ۵۰ درصد معترضان به رتبه بندی معلمان از احکام خود راضی نیستندنایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از روند اصلاح رتبه بندی معلمان گفت:متاسفانه ما با اجرای غلط و هزینه‌ساز برخی تصمیمات صحیح و ارزشمند دولت مواجه هستیمعباس گودرزی،نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از روند اصلاح رتبه بندی معلمان انتقاد کرد.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس ضمن انتقاد از روند اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان، از وزارت آموزش و پرورش خواست تا در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید برای جلوگیری از تضییع حقوق این قشر زحمتکش نسبت به اصلاح روش خود در این زمینه اقدام کند.

عباس گودرزی با انتقاد از روند اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان توسط وزارت آموزش و پرورش، گفت: متاسفانه ما با اجرای غلط و هزینه‌ساز برخی تصمیمات صحیح و ارزشمند دولت مواجه هستیم و به‌جای آنکه شاهد تولید رضایتمندی باشیم، شاهد تلخ‌کامی برخی اقشار از تصمیماتی از جمله نظام رتبه‌بندی معلمان هستیم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با اهتمام دولت و مجلس پس از سال‌ها به یکی از مطالبات جامعه زحمتکش فرهنگیان، پاسخ مثبت داده شد و طرح نظام رتبه‌بندی معلمان در مجلس تصویب و اجرایی شد، اما متاسفانه همچنان شاهد گلایه‌ها و شکایات زیادی از سوی فرهنگیان عزیز به وزارت آموزش و پرورش هستیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: در مرحله نخست از رسیدگی آموزش و پرورش به شکایات فرهنگیان به حدود نیمی از اعتراضات پاسخ داده شد و آنها قانع شدند، اما باز هم حدود نیمی از این افراد نسبت به نظام رتبه‌بندی گلایه و اعتراض دارند. متاسفانه فرهنگیان عزیز، نجیب و قانونمندمان را با اجبار به سمت برخی اقدامات ترغیب می‌کنند تا بتوانند از حقوق خود صیانت کنند و شرایط رتبه مورد نیاز را اثبات نمایند.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: با توجه به اینکه در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید هستیم، مجموعه وزارت آموزش و پرورش باید این مساله را به صورت جدی مورد بررسی نهایی قرار دهد و از هر گونه تضییع حقوق جامعه ارزشمند فرهنگی و معلمان زحمتکش جلوگیری نماید.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • رتبه بندی یا پروسه ده ساله بی ارزش

  دولت آقای ریسی فکرتمام اقشاربوده الی کارمندان که روزبه روز دارنددفقیررتررمیشوند اعتبارنامه مافیای برنامه بودجه به سرکردگی داود منظور که هدفش دور کردن افراد باسواد و زحمت کش از دولت انقلابی است وایشون دارندبجای ریس جمهور تصمیم میگیرند وبه بهانه های واهی جلوی افزایش حقوق کارمندان بهبود وضعیت بد معیشتی وفلاکت بار و زجر آور آنها میگیرند چون هدفش دور کردن قشر عظیم ملت بخصوص افرادربادنفوذاز اتقلاب ودولت انقلابی است وگرنه همه خوب میدانند با توجه به تورم که از زمان آمدن منظور افزایش داشته کارمندان را به سمت گدایی و فقیر تر شدن می کشاند چرا نباید از اول مهرحقوق آنها بیشتر شود آنهم مبلغ قابل توجه منظور ودارودسته اش نخواهندگذاشت امیدوارم جناب ریس دولت انقلابی این موضوع را درک کند و تا دیر نشده منظور و افراد مافیایی برنامه بودجه را از این سازمان مهم پاکسازی کند ویا حداقل ماننداحمدی نژاد تعطیلش کنند تا بیشتر از این بین کارمندان و ملت با دولت فاضله نیندازد و کشور و نظام ضربه نزدند آنهم عمدی ؟

 • رضاباقری فر

  وقتی فرم502حی وحاضر، داخل کارگزینی هست، چه نیازی به بارگذاری مدارک ازچنددهه قبل بود، من با30سال و5ماه و13روز، خدمت، رتبه2زدند، آیاانصاف هست، بیشترمدارک هایم بارگذاری نشده، آیاعدالت اینه، چه بگویم

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان