آخرین اخبار

اخبار پربازدید

قیمت روز محصولات محبوب کرمان موتور+جدول

این مطلب به لیست قیمت محصولات کرمان موتور ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ اختصاص دارد. برای اطلاع از قیمت روز محصولات کرمان موتور با ما باشید.

قیمت روز محصولات محبوب کرمان موتور+جدول
صفحه اقتصاد -

این مطلب به لیست قیمت محصولات کرمان موتور ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ اختصاص دارد. برای اطلاع از قیمت روز محصولات کرمان موتور با ما باشید.

خودرو در ایران برخلاف دیگر کشورهای جهان یک محصول سرمایه‌ای است و بسیاری از مردم برای حفظ ارزش سرمایه خود یا با هدف کسب سود اقدام به خرید و فروش آن می‌کنند. این مسئله اختلاف قیمت کارخانه و بازار خودرو را سرسام‌آور کرده و کمبود عرضه نیز چالش دیگری شده تا دولت در کنترل قیمت خودرو ناتوان باشد.

دولت ایران در سالیان گذشته با اقداماتی چون ترغیب خودروسازان به افزایش تولید، برگزاری طرح‌های فروش با زمان تحویل کوتاه مدت و ترفندهای مشابه قیمت را متعادل کند اما تا امروز موفقیت قابل توجهی نداشته است. این مطلب، به لیست قیمت محصولات کرمان موتور اختصاص دارد. با تکراتو از قیمت روز خودروهای کرمان موتور ۲۴ شهریور آگاه شوید.

لیست قیمت محصولات کرمان موتور ۲۴ شهریور ۱۴۰۲

شرکت کرمان موتور که یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین مونتاژکاران خودروی چینی در ایران است، در سالیان اخیر محصولات موفق و محبوبی روانه بازار ایران کرده است. عموم محصولات این خودروساز در دو دسته جک و کی‌ام‌سی راهی بازار می‌شوند و شامل انواع خودروهای سدان، کراس‌اوور، شانسی بلند و حتی پیکاپ است. در ادامه به لیست قیمت محصولات کرمان موتور ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ قرار دارد:

جک S۳ اتوماتیک ۹۹۰.۰۰۰.۰۰۰
جک اس ۵ ۱.۵ لیتر اتوماتیک ۱.۳۵۰.۰۰۰.۰۰۰
جک اس ۵ ۲.۰ لیتر اتوماتیک ۱.۲۳۰.۰۰۰.۰۰۰
جک جی ۴ ۷۲۰.۰۰۰.۰۰۰
کی ام سی J۷ ۱,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰
کی ام سی k۷ ۱,۷۱۰,۰۰۰,۰۰۰

کی ام سی ۱,۳۶۰,۰۰۰,۰۰۰

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما