قیمت مونرو امروز چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ + قیمت مونرو به تومان

در این پست از صفحه اقتصاد قیمت مونرو امروز چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ از نظرتان می گذرد. با ما همراه باشید!

قیمت مونرو امروز چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ + قیمت مونرو به تومان
صفحه اقتصاد -

قیمت مونرو امروز چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ با ۱۶۰ دلار در صرافی بایننس و ۹.۳۱۷.۴۸۴ تومان در صرافی نوبتکس معامله شد. در حال حاضر مونرو در رتبه 41 جدول ارزها قرار دارد و با ارزش بازار 2,967,173,265 دلاری روبرو است.
در یک ساعت گذشته 0.78 درصد افزایش داشته است و در شبانه روز گذشته 1.78 درصد افزایش و همچنین در یک هفته گذشته 12.85 درصد افزایش روبرو بود.

درباره مونرو

Monero یا XMR یکی از ارزهای دیجیتال بسیار محبوب در زمینه بلاکچین در عصر حاضر است. این رمز ارز در غالب یک بلاک‌چین منبع باز با حفظ حریم خصوصی شروع به کار کرد.

باوجود اینکه کارکرد تکنولوژی بلاکچین تمامی تراکنش‌های انجام شده را در دفتر عمومیش برای کاربران شبکه به اشتراک می‌گذارد، بلاک‌چین مونرو زیرساخت امنیتی بالایی را برای ایجاد تراکنش های غیرقابل پیگیری و شناسایی در نظر گرفته است. رویکرد اصلی مونرو برای حفظ حریم خصوصی کاربران و ایجاد فرصتی برابر برای تمام افراد در اجرای برنامه هایشان است.
این بلاک‌چین عمداً به گونه‌ای ساخته شده است که هر 3 بخش هر تراکنش را مخفی می‌کند به این ترتیب که فرستنده از طریق امضاهای حلقه هویتش را مخدوش می‌کند. در این میان، مبلغ ارسال شده از طریق RingCT مخفی می‌شود و گیرنده هم می‌تواند از طریق آدرس‌های مخفی هویتش را پنهان کند.

Monero از XMR به عنوان واحد پول خود استفاده می‌کند. بنابراین، امکان مخفی کردن جزئیات مهم تراکنش مانند هویت گیرنده و فرستنده و مبلغ تراکنش را فراهم می‌کند. ناشناس بودن تراکنش‌ها در نهایت زنجیره بلوکی را ایمن‌تر می‌کند.
در طول سال‌ها، مونرو به‌عنوان ارز دیجیتال منتخب در دارک‌نت شهرت پیدا کرده است، زیرا ویژگی‌های قوی حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن آن از بیشتر ارزهای دیجیتال، از جمله بیت‌کوین (BTC) فراتر رفته است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد