نظر تحلیلگران نسبت به آینده سلستیا؛ هدف قیمت TIA کجاست؟

با وجود کاهش قیمت سلستیا همزمان با افت بازار کلی کریپتو، بسیاری از تحلیلگران نسبت به آینده این ارز دیجیتال خوش‌بین هستند و معتقدند که این افت قیمتی، می‌تواند فرصت خوبی برای خرید باشد.

نظر تحلیلگران نسبت به آینده سلستیا؛ هدف قیمت TIA کجاست؟
صفحه اقتصاد -

در زمان نگارش این خبر، سلستیا با قیمت ۱۰٫۸ دلار معامله می‌شود که یک افت ۸ درصدی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته دارد. با این حال، این ارز دیجیتال از زمان معرفی در اواخر سال ۲۰۲۳، بیش از ۴۱۰ درصد افزایش یافته است.celestia-tia-price-go

به گفته تحلیلگران، سلستیا در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه خود معامله می‌شود و کندل آن در ۱۵ روز از ۳۰ روز گذشته سبز بوده است.

علاوه بر این، نقدینگی بالای TIA، همانطور که از ارزش بازار آن مشهود است، به ثبات قیمت و جذابیت آن برای سرمایه‌گذاران کمک می‌کند.

به همین دلیل، چشم‌انداز قیمت TIA در کل خوش‌بینانه به نظر می‌رسد. در همین راستا، تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که قیمت سلستیا می‌تواند یک رشد قابل‌توجه ۳۶۵ درصدی را تجربه کند و تا محدوده ۴۸ دلار افزایش یابد.

با این حال، در نظر داشته باشید که بازار ارزهای دیجیتال ذاتاً بی‌ثبات است و تحولات غیرمنتظره یا تغییرات شرایط بازار می‌تواند بر حرکت قیمت تأثیر بگذارد.

بنابراین، توصیه می‌شود که با احتیاط عمل کنید و قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری، تحقیقات کامل را انجام دهید.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان