ایران بروکر / 16 فروردین - 728x90

همه چیز از رمزارز جدید ایاس + قیمت امروز ارز دیجیتال ایاس

ارز دیجیتال ایاس بسیار شبیه به اتریوم است و در راستای بهبود جنبه های اتریوم این ارز دیجیتال شکل گرفته است. در این مطلب هر آنچه باید درباره ارز دیجیتال ایاس بدانید گردآوری شده است. 

همه چیز از رمزارز جدید ایاس + قیمت امروز ارز دیجیتال ایاس

ارز دیجیتال ایاس بسیار شبیه به اتریوم است و در راستای بهبود جنبه های اتریوم این ارز دیجیتال شکل گرفته است. در این مطلب هر آنچه باید درباره ارز دیجیتال ایاس بدانید گردآوری شده است.

به گزارش پایگاه خبری صفحه اقتصاد ، گروه تحلیلی دکتر مرید | ایاس EOS برای توسعه پلتفرمی غیرمتمرکز برای ساخت اپلیکیشن‌های غیر متمرکز (DApps) با مقیاسی که پیش از این دیده نشده، ساخته شده است. نه فقط این، بلکه امیدوار است به مقیاسی برسد که دیگر هیچ رقیبی نداشته باشد.

به هر ترتیب ایاس شبیه اتریوم است و خود لریمر و بلومر گفته‌اند که قصد داشته‌اند بعضی از جنبه‌های اتریوم را بهبود ببخشند و در نتیجه این پروژه، کوین خودشان را اختراع کرده‌اند. هدفی که از این اختراع دارند، رسیدن به چندین میلیون تراکنش در ثانیه، بدون توجه به کارمزد تراکنش آن‌ها است. این چیزی است که اتریوم نمی‌تواند عرضه کند. ارز دیجیتال ایاس تلاش می‌کند با تأیید تراکنش‌ها از طریق سیستم گواهی سهام نیابتی به این مقیاس برسد.

اداره ایاس بر اساس مکانیسم اجماع اختصاصی آن صورت می‌گیرد که در آن ۲۱ نفر هر روز انتخاب می‌شوند تا تراکنش‌ها را معتبرسازی کنند. این ۲۱ نفر وکیل یا نایب، توسط جامعه کاربران با رأی انتخاب می‌شوند. این کار چند مزیت دارد:

مزیت اول این است که ولیدیتو‌ها بابت اعمال خود پاسخگو هستند و در صورتی که جامعه از کارکرد آن‌ها راضی نباشد، می‌تواند رأی خود را پس بگیرد.
مزیت دوم اینکه با داشتن استخر کوچکی از ولیدیتور‌ها (اعتبارسنج‌ها) تأیید تراکنش‌ها زمان بسیار کمی می‌برد. علاوه بر این، هر نوع مشکل احتمالی بابت داشتن گروه کوچکی از رأی‌دهندگان با رأی‌گیری هر روزه برطرف می‌شود.

تراکنش‌های ایاس EOS روی شبکه آن بدون کارمزد هستند. با این حال لازم به ذکر است که در هنگام خرید توکن‌ها از اشخاص ثالث، کارمزد آن‌ها محاسبه می‌شود. می‌توانید از صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر جهانی یا منطقه‌ای، ارز دیجیتال ایاس را خریداری کنید.

امنیت ارز دیجیتال ایاس چقدر است؟

سیستم اجماع ایاس EOS، دست‌کم روی کاغذ آن را به نسبت امن می‌سازد. این سیستم خطر حملاتی مانند حمله دائو را با منجمد کردن اپ مورد نظر برطرف می‌کند. به هر ترتیب بسیاری ممکن است ادعا کنند که برای در اختیار گرفتن این شبکه، فقط لازم است ۱۱ ولیدیتور (معتبرساز) از ۲۱ ولیدیتور را در اختیار گرفت. با این حال این موضوع اتفاقی است که بسیار بعید است.

کیف پول ایاس

توکن‌های ایاس را می‌توان در بیشتر کیف پول‌های ارز دیجیتال معمول نگهداری کرد. این کیف پول‌ها شامل کیف پول‌های گرم هم می‌شود. انواع مختلف کیف پول‌ها مزایای مختلفی از امنیت افزایش یافته تا قابلیت حمل آسان را عرضه می‌کنند. چند کیف پول عمده‌ای را که برای نگهداری ارز دیجیتال ایاس می‌توان از آن‌ها استفاده کرد، در زیر مشاهده می‌کنید:

• کیف پول لجر نانو مدل S - کیف پول سخت افزاری
• ترزور - کیف پول سخت افزاری
• اتمیک والت - کیف پول موبایل و دسکتاپ
• گواردا والت - کیف پول موبایل و دسکتاپ
• اکسودوس - کیف پول دسکتاپ

همچنین انواع کیف پول‌های مخصوص ایاس وجود دارند که توسط توسعه‌دهندگان جامعه کاربران برای نگهداری ساده توکن‌ها و همچنین رأی دادن معتبرسازندگان شبکه ایجاد شده‌اند. بعضی از آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

• گری‌مس وتر والت (GreyMass EOS Voter Wallet) - کیف پول دسکتاپ
• اسکتر والت (Scatter) - افزونه کروم، اپلیکیشن دسکتاپ
• گواردا والت - کیف پول دسکتاپ

چه تیم‌هایی روی ارز دیجیتال ایاس کار می‌کنند؟

ایاسفر (Eosphere): شرکتی است که به کسب‌وکار‌ها در ساخت و توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی که در شبکه ایاس اجرا می‌شوند کمک می‌کند. آن‌ها امیدوارند با کمک به یکپارچه‌سازی تکنولوژی بلاک چین با کسب‌وکار‌های سنتی، منبع امیدی برای سهام‌داران و همچنین توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های غیر متمرکز باشند.

استودیو ایاس (EOS Studio) : یک نرم‌افزار توسعه اپلیکیشن غیر متمرکز برای شبکه با استفاده آسان است. این نرم‌افزار دارای ابزار‌های قدرتمند کد نویسی و شناسایی قرارداد است. با افزایش دسترسی به توسعه اپلیکیشن غیر متمرکز، آن‌ها امیدوار هستند که تعداد اپلیکیشن‌های باکیفیت روی این شبکه را افزایش دهند.

تحلیل تکنیکال ایاس

توجه: این تحلیل ها سیگنالی جهت خرید و فروش و یا ورود به بازار رمزارزها نیست.

با ارز دیجیتال ایاس آشنا شوید + تحلیل
با ارز دیجیتال ایاس آشنا شوید + تحلیل
با ارز دیجیتال ایاس آشنا شوید + تحلیل
با ارز دیجیتال ایاس آشنا شوید + تحلیل
با ارز دیجیتال ایاس آشنا شوید + تحلیل
منبع: نبض بورس
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان