آخرین اخبار

قیمت بیت کوین امروز چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ + قیمت ارزهای دیجیتال امروز

در این مطلب قیمت بیت کوین امروز چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ همراه با قیمت ارزهای دیجیتال امروز آمده است.

قیمت بیت کوین امروز چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲  + قیمت ارزهای دیجیتال امروز
صفحه اقتصاد -

سرمایه‌گذاران سراسر جهان مشتاقانه منتظر هاوینگ (رویداد نصف شدن) آینده بیت‌کوین هستند. انتظار می‌رود این رویداد، رالی صعودی قابل توجهی ایجاد کند که ناشی از عدم تعادل فزاینده بین عرضه و تقاضا خواهد بود.

نکته قابل توجه این است که سرمایه‌گذاران بلندمدت که نمونه‌ای از آنها السالوادور و میکرواستراتژی هستند – همراه با غول‌های نهادی مانند بلک راک – در سال گذشته به‌طور فعال دارایی‌های ارزهای دیجیتال خود را افزایش داده‌اند.

علاوه بر هیجان ناشی از رویداد هاوینگ، سرمایه‌گذاران به بیت‌کوین به‌عنوان پوششی در برابر افزایش مداوم تورم روی می‌آورند، بدون اینکه نشانه‌های واضحی از کاهش آن به این زودی‌ها وجود داشته باشد.

تحلیلگر دارایی دیجیتال معروف به کریپتورفیک (Cryptorphic) دیدگاه‌های ارزشمندی را در مورد آینده بازار بیت‌کوین ارائه کرده است. وی پیش‌بینی کرد که بازار صعودی بیت‌کوین برای دوره‌ای از ۴۷۸ تا ۵۱۲ روز پس از رویداد هاوینگ که برای ۲۵ آوریل ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است، ادامه یابد.

همچنین بیت‌کوین تا سپتامبر ۲۰۲۵ بر اساس تجزیه و تحلیل دقیق فراکتال‌ها و داده‌ها به اوج خود برسد. با اذعان به کاهش بازده بیت‌کوین به‌عنوان یک ابزار معاملاتی، این تحلیلگر هدف قیمتی تقریبا ۱۱۵هزار و ۱۲۳ دلار را تعیین کرده است.

علاوه بر این، انتظار می‌رود که قیمت بیت‌کوین افزایش قابل توجهی را تجربه کند و از ۳۳۰ درصد افزایش پس از نصف شدن فراتر رود. این افزایش در درجه اول به پذیرش جریان اصلی رو به رشد دارایی‌های دیجیتال و فناوری بلاک چین توسط سرمایه‌گذاران نهادی نسبت داده می‌شود.

علاوه بر چشم‌انداز مثبت، پیش‌بینی می‌شود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) پس از حل و فصل پرونده سرمایه‌گذاری گری اسکیل (Grayscale)، چندین صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETFs) را تایید کند. به گفته کتی وود، چهره برجسته مالی، ارزش بیت‌کوین در آینده می‌تواند تا یک میلیون دلار افزایش یابد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۰۵ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۰.۲۶ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۸.۹۲ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۳ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹.۵۱ میلیارد دلار است که ۱۴.۲۲درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۲.۲۱میلیارد دلار است که ۱۱.۳۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۱۸.۸۱میلیارد دلار است که ۶۹.۳۸ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

پیش بینی قیمت بیت کوین فردا سه شنبه 21 شهریور

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی 

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

 

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۲۶ هزار و  ۲۴۰.۱۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۶ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۲۶  درصد کاهش

۲- اتریوم

قیمت: ۱۵۹۲.۵۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۰ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۷۹ درصد کاهش

۳- تتر

قیمت: ۰.۹۹۹۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۵ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۷ درصد کاهش

۴- بایننس کوین

قیمت: ۲۱۲.۶۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۷۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۱.۷۷ درصد کاهش

۵-  ریپل

قیمت: ۰.۲۰۲۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۶ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۳.۶۳  درصد کاهش

۶- یو اس دی کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد کاهش

۷-  کاردانو

قیمت: ۰.۲۴۵۴ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۲  درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۳۹  درصد کاهش

۸ - دوج کوین

قیمت: ۰.۰۶۰۶۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۰.۵۵  درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۸۲ درصد کاهش

۹-  سولانا

قیمت: ۱۸.۹۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۵۸  درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۷۹ درصد کاهش

۱۰ - پولکا دوت

قیمت: ۴.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۳۰ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۱۰ درصد کاهش

پیش بینی قیمت بیت کوین

مرگ بیت‌ کوین نزدیک است!  | بیت کوین سقوط می کند؟

سناریوهای پیش بینی قیمت بیت کوین کمی بالاتر از 25 هزار و 500 دلار قرار داشته و با مقاومت بالقوه 26 هزار و 200 دلار مواجه هستند. تلاش‌های خریداران برای عبور از مرز 26 هزار و 200 دلار ناموفق بوده و منجر به عقب‌نشینی آن‌ها به زیر سطح 25 هزار و 650 دلار شده است. با این حال، حمایت صعودی در حدود 25 هزار و 350 دلار، قیمت این ارز دیجیتال را بالای 25 هزار و 500 دلار نگه داشته است.

در حال حاضر، بیت کوین زیر سطح 26 هزار دلار و پایین‌تر از میانگین متحرک ساده 100 ساعته معامله می‌شود و با مقاومت خط روند نزولی نزدیک به سطح 25 هزار و 950 دلار مواجه است. مقاومت کلیدی قیمت در 26 هزار و 200 دلار همچنان پابرجاست و فراتر رفتن از آن می‌تواند نشانه افزایش قیمت تا 26 هزار و 750 دلار یا حتی 28 هزار دلار باشد.

از جنبه نزولی، اگر سطح 26 هزار دلار تسخیر نشده باقی بماند، حمایت قیمت در 25 هزار و 500 دلار و 25 هزار و 350 دلار وجود خواهد داشت. در ادمه، در صورت نزول قیمت به زیر حمایت مذکور، بیت کوین می‌تواند به سمت 24 هزار و 500 دلار یا حتی 24 هزار دلار کاهش یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها