کشف حجاب داور زن ایرانی در میادین بین المللی همراه با فیلم

با کشف حجاب کردن داور زن ایرانی در رشته ووشو واکنشی که مسئولین به این موضوع داده اند را می خواند.

کشف حجاب داور زن ایرانی در میادین بین المللی همراه با فیلم
صفحه اقتصاد -

یک داور زن ووشو در مسابقات جهانی آمریکا بدون پوشش اسلامی ( کشف حجاب ) از سوی رئیس کمیته داوران به عنوان نماینده ایران معرفی شد!

شانزدهمین دوره مسابقات جهانی ووشو به میزبانی آمریکا در حال برگزاری است و امروز سه شنبه ۳۰ آبان ماه این دوره از رقابت ها به پایان خواهد رسید.

نکته حائز اهمیت این است که تیم ملی ووشو ایران به دلیل کارشکنی آمریکایی ها و عدم صدور روادید از حضور در این رقابت ها بازماند، اما در این مسابقات در بخش داوران تالو یک نفر خانم با نام ارغوان جلالی با نام ایران حضور پیدا کرد!

در فیلمی که در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفته، این فرد بدون پوشش اسلامی در این مسابقات به عنوان داور ایرانی و به عنوان نماینده کشورمان معرفی می شود!

اینکه کاروان ورزشکاران ایران با اقدام غیرورزشی آمریکایی ها در این مسابقات حاضر نشده، چگونه یک داور زن بدون حجاب  به عنوان نماینده ایران در این مسابقات با اقدام هنجارشکنانه حضور دارد تامل برانگیز است.

قضیه کشف حجاب داور ایرانی در مشابقات ووشو چیست؟

گفته می شود که ارغوان جلالی داوری است که با نام ایران در پیکارهای ووشو قهرمانی جهان ۲۰۲۳ تگزاس معرفی شده است، بیش از ۲ سال است که به کشور آمریکا مهاجرت کرده و در آنجا ساکن است و‌ فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران نقشی در معرفی او به عنوان داور برای پیکارهای قهرمانی جهان نداشته است.

این داور بیش از ۲ سال با فدراسیون آمریکا در رویدادهای مختلف همکاری داشته‌ است. در این مسابقات هم با هماهنگی فدراسیون ووشو آمریکا و کمیته برگزاری، بدون کسب تاییدیه لازم از سوی فدراسیون ووشو ایران در این رویداد حضور یافته است.

فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران مراتب پیگیری خود بابت چگونگی حضور این داور زن «با نام ایران» در پیکارهای قهرمانی جهان تگزاس آمریکا ۲۰۲۳ ؛ بدون هماهنگی و‌ اطلاع به فدراسیون ووشو ایران را از سوی فدراسیون بین‌المللی ووشو و‌ مراجع رسمی انجام خواهد داد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما