فال ابجد فردا شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲

در این مطلب از پایگاه خبری صفحه اقتصاد فال ابجد فردا شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ برای دوستداران و طرفداران فال و طالع بینی قرار داده ایم.

فال ابجد فردا شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند. 

فـال ابجد روزانه متولدین فروردین

امروز، سخت کوشی شما ممکن است از نظر موفقیت برای شما سودمند باشد. ممکن است برنامه ریزی داشته باشید که برای بازدید کوتاه مدت مربوط به کار بروید. زیردستان شما ممکن است از شما در اجرای طرح های تجاری خود شما را حمایت کنند. مخالفان شما ممکن است سخت کوشی شما را تحسین کنند. ممکن است خبرهای خوبی در رابطه با خواهر و برادر بشنوید.

فـال ابجد روزانه متولدین اردیبهشت

امروز ممکن است بتوانید بر مخارج خود برای چیزهای بی ارزش کنترل کنید. ممکن است به احتمال زیاد برای سرمایه گذاری در کسب و کار برنامه ریزی کنید. ممکن است پس انداز خود را در پروژه املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید، که سلامت مالی شما را در آینده نزدیک افزایش می دهد. ممکن است با دیگران مودب باشید. ممکن است بتوانید خودتان را در امور داخلی متمرکز کنید، اما همسرتان ناراحت می شود یا مشکلات سلامتی دارد.

فـال ابجد روزانه متولدین خرداد

امروز ممکن است نشاط و قدرت درونی خوبی داشته باشد. ممکن است برنامه های خوبی داشته باشید و آنها را به طور موثر اجرا کنید، اما ممکن است قبل از امضا کردن، اسناد را با دقت بخوانید. به دلیل اشتیاق بیش از حد، ممکن است مقداری سرمایه در تجارت خانوادگی سرمایه گذاری کنید. پرندگان عشق باید از بحث در مورد موضوعات بی فایده اجتناب کنند.

فـال ابجد روزانه متولدین تیر

امروز به دلیل اضطراب و بی قراری روز خوبی نیست. ممکن است وقت گرانبهای خود را برای انجام کارهای بی ارزش تلف کنید. ممکن است برای آرامش خاطر از مکان های مذهبی دیدن کنید. ممکن است توصیه هایی از بزرگان خود دریافت کنید که ممکن است به شما مسیری را برای مدیریت وضعیت نامرتب نشان دهد.

فـال ابجد روزانه متولدین مرداد

امروز با جمع شدن اجتماعی، شبکه خود را مجدداً تأسیس خواهید کرد، که در آینده نزدیک به شما مزایایی خواهد داد. بومیان مرتبط با زرق و برق، هنر، مد برنامه ریزی خواهند کرد تا کاری جدید از نظر حرفه خود انجام دهند. دانش آموز امروز از نظر مطالعه عملکرد بهتری خواهد داشت. پرندگان عشق از لحظات شاد خود لذت خواهند برد.

فـال ابجد روزانه متولدین شهریور

امروز ممکن است در زمینه کاری مشغول باشید که ممکن است شما را خسته کند و نتوانید زمان مناسبی را در خانواده دور هم جمع کنید. ممکن است بتوانید برخی از شبکه های خارج از کشور نیز ایجاد کنید. در زمینه سرمایه گذاری باید مراقب باشید. افراد بومی در این شغل ممکن است ترفیع بگیرن.

فـال ابجد روزانه متولدین مهر

امروز اوضاع در حال حاضر تحت کنترل است. ممکن است سرنوشت شما از نظر دستاوردهای تجاری با شما باشد. ممکن است برای سخت کوشی خود پاداش هایی دریافت کنید. ممکن است زمان خوبی برای شروع مجدد پروژه های به تعویق افتاده باشد. ممکن است انتظار سفر مذهبی آرام داشته باشید. همچنین ممکن است قصد داشته باشید مبلغی را به هر مکان مذهبی یا خیریه اهدا کنید.

فـال ابجد روزانه متولدین آبان

امروز، ماه شما در موقعیت خوبی نیست، ممکن است مشکلات سلامتی داشته باشید. ممکن است در کسب و کار یا سرمایه گذاری با ضرر مواجه شوید. توصیه می شود در تجارت سرمایه گذاری نکنید. سود شما به ضرر تبدیل می شود. بنابراین به شما توصیه می شود از سرمایه گذاری در اشیاء بی ارزش خودداری کنید. شما باید از درگیر شدن در جنجال پرهیز کنید، در غیر این صورت شما را منفی می کند.

فـال ابجد روزانه متولدین آذر

امروز از ماه برکت دارید، ممکن است انتظار شنیدن خبرهای خوبی از نظر شغلی را داشته باشید. زندگی خانگی ممکن است در نوسان کامل شادی باشد. به شما توصیه می شود که از بحث در مورد موضوعات بی ارزش خودداری کنید. هیجان بیش از حد ممکن است صبر شما را آزمایش کند. شما می توانید تصمیمات مهمی در سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بگیرید. دانش آموزان در مطالعات خود متمرکز خواهند شد.

فـال ابجد روزانه متولدین دی

کمی احساس کسالت خواهید کرد اما به نوعی ممکن است به کار خود بازگردید. شما ممکن است توجه بیشتری به تحصیلات کودک داشته باشید. شما ممکن است در موقعیت برنده در برابر دشمنان و مخالفان خود قرار بگیرید. سرمایه گذاران باید در تصمیم گیری های دشوار مراقب باشند. کارجو ممکن است شغل مناسبی پیدا کند.

فـال ابجد روزانه متولدین بهمن

امروز ممکن است ارتعاشات منفی در اطراف خود پیدا کنید که ممکن است شما را ناراضی کند، باید از سرمایه گذاری روی دارایی های بی ارزش خودداری کنید. ممکن است متوجه شوید که دوستان ممکن است امروز حمایت نکنند. بنابراین نباید از آنها انتظار کمک بیشتری داشته باشید، در غیر این صورت ممکن است شما را بیشتر ناراحت کند. امروز باید مستقل تصمیم بگیرید.

فـال ابجد روزانه متولدین اسفند

امروز ممکن است احساس کسل کنندگی کنید. ممکن است در جبهه کاری خود با موانعی روبرو شوید. در سرمایه گذاری باید صبور باشید. تصمیم گیری سریع در تجارت امروز توصیه نمی شود. احتمالاً پول خود را در چیزهای بی ارزش خرج می کنید، که ممکن است خانواده ی شما را ناراضی کند.

فال ابجد

حروف ابجد چیست؟

حروف ابجد در واقع یک شیوه برای مرتب سازی حروف عربی است. در این شیوه که بر پای اولیه خط فنیقی شکل گرفته به هر کدام از حروف یک ارزش عددی داده می‌شود. در واقع اعداد ۱ تا ۱۰۰۰ بین ۲۸ حرف عربی تقسیم شده است.

در جدول زیر ترتیب حروف «الف، ب، ج، د، ه، و، ز، ح، ط، ی، ک، ل، م، ن، س، ع، ف، ص، ق، ر، ش، ت، ث، خ، ذ، ض، ظ، غ» و ارزش عددی هر کدام آمده است.

جدول حروف ابجد

حرف  ارزش حرف ارزش حرف ارزش
ا ۱ ی ۱۰ ق ۱۰۰
ب ۲ ک ۲۰ ر ۲۰۰
ج ۳ ل ۳۰ ش ۳۰۰
د ۴ م ۴۰ ت ۴۰۰
ه ۵ ن ۵۰ ث ۵۰۰
و ۶ س ۶۰ خ ۶۰۰
ز ۷ ع ۷۰ ذ ۷۰۰
ح ۸ ف ۸۰ ض ۸۰۰
ط ۹ ص ۹۰ ظ ۹۰۰

 

 

 

 

غ ۱۰۰۰

از حروف ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. برای این کار عدد متناظر با هر یک از حروف واژه مورد نظر را از جدول حروف ابجد در آورده و سپس اعداد را با هم جمع می‌زنیم. برای مثال ابجد اسم علی ۱۱۰ می‌شود به این ترتیب که ع. برابر با ۷۰، ل. برابر با ۳۰ و‌ ی برابر با ۱۰ است و مجموع این اعداد ۱۱۰ می‌شود. در فارسی به این معادل سازی حساب جمل بر وزن گسل گفته می‌شود.

برای اینکه بتوان حروف ابجد را آسانتر به خاطر سپرد هر چندتا حرف پیاپی به شکل واژه در آمده و تلفظ می‌شوند. این واژه‌ها عبارت‌اند از: «اَبْجَدْ – هَوَّزْ – حُطّی – کَلَمَنْ – سَعْفَصْ – قَرَشَتْ – ثَخَّذْ – ضَظِغْ»

در مورد حروف فارسی که الفبای ابجد آنها را ندارد یعنی “پ”، “چ”، “ژ”، و “گ”، عدد ابجد آنها برابر با حرف مشابه آن ها در عربی در نظر گرفته شود؛ پ= ب، چ = ج، ژ= ز، و گ= ک. در برخی منابع برای محاسبه ابجد اسامی که در آنها این حروف فارسی به کار برده شده است، به جای در نظر گرفتن عدد حروف عربی مشابه، ارزش عددی آنها را برابر صفر محسوب می کنند. در منابعی نیز به “گ” ارزش دوهزار، به “چ” ارزش سه هزار، به “پ” ارزش چهارهزار و به “ژ” ارزش پنج هزار داده اند.

گاه در کلماتی، یک حرف مشد است که در خواندن دو حرف و در نوشتن یک حرف است مانند کلمه محمّد که حرف م در آن مشدد است. بنابراین عدد محمد؛ ٩٢ است ، نه ١٣٢ !

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان