پرسپولیس به دنبال جذب یک گلر جدید !

پرسپولیس برای تقویت خود در نیم‌فصل باید نیم‌نگاهی هم به سقف بودجه‌اش داشته باشد. مدیریت این باشگاه مدعی است که سقف بودجه‌شان هنوز پر نشده و تقریبا تا ۱۵ میلیارد تومان جا دارد.

پرسپولیس به دنبال جذب یک گلر جدید !
صفحه اقتصاد -

سرمربی پرسپولیس به‌دنبال تقویت تیمش در سه پست است، اما اینکه شرایط مالی این باشگاه این اجازه را به وی دهد یا نه، مشخص نیست. یحیی به‌دنبال این است تا یک جانشین مطمئن برای علیرضا بیرانوند داشته باشد. در فشردگی بازی‌های لیگ و در پیش بودن جام ملت‌ها طبیعی است که علیرضا بیرانوند در خطر مصدومیت دوباره یا خستگی زیاد باشد و باید به گل‌محمدی حق داد که نگران نداشتن یک دروازه‌بان مطمئن برای تیمش باشد. پست دیگری که گل‌محمدی اعتقاد دارد با کمبود بازیکن مطمئن مواجه است، دفاع چپ بوده و به این خاطر او فرصت استراحت دادن به علی نعمتی را ندارد.

البته پرسپولیس، احمدی جوان را در این پست دارد که هنوز یحیی به او فرصت بازی نداده است. اما خط حمله جایی است که سرمربی سرخپوشان بیشتر از هر پست دیگری به‌دنبال تقویت آن است. جایی که شهاب زاهدی و نبیل باهویی بازی می‌کنند و هیچ‌کدام هنوز نتوانسته‌اند اعتماد سرمربی خود را جلب کنند. یحیی حتی حاضر است یکی از این دو مهاجم مخصوصا نبیل باهویی را نیم‌فصل کنار بگذارد تا شرایط برای حضور مهاجم جدید خارجی فراهم شود. موردی که باشگاه پرسپولیس چندان از آن استقبال نمی‌کند.

پرسپولیس برای تقویت خود در نیم‌فصل باید نیم‌نگاهی هم به سقف بودجه‌اش داشته باشد. مدیریت این باشگاه مدعی است که سقف بودجه‌شان هنوز پر نشده و تقریبا تا ۱۵ میلیارد تومان جا دارد. اما اینکه سازمان لیگ چه شرایطی برای تیم‌هایی که به‌دنبال تقویت تیم‌شان هستند، دارد هنوز مشخص نیست. مخصوصا تیم‌هایی که بازیکن مصدوم دارند و مجبور خواهند بود نفراتی را جانشین آنها کنند. قدر مسلم آیین‌نامه تنظیم شده از سوی کارگروه ناظر بر سقف بودجه باشگاه ایرادات زیادی دارد که باید برطرف شود.

 

منبع: همشهری
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان