داوری به ضرر سرخپوشان تمام شد / شهاب می توانست با دروازه بان تک به تک شود !

کارشناس داوری فوتبال کشورمان به یکی از تصمیمات بحث‌برانگیز داور دیدار سپاهان - پرسپولیس اشاره کرد.

داوری به ضرر سرخپوشان تمام شد / شهاب می توانست با دروازه بان تک به تک شود !
صفحه اقتصاد -

حیدر سلیمانی درباره قضاوت موعود بنیادی‌فر در دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و پرسپولیس، گفت: او در ۲۰ دقیقه اول تمرکز لازم را به دست نیاورده بود و هر چه زمان می‌گذشت، مدیریت و تمرکز بیشتری پیدا می‌کرد.

وی در مورد صحنه مشکوکی که یحیی گل‌محمدی به آن اعتراض کرد، اظهار داشت: مدافع سپاهان حدود دقیقه ۲۰، توپ را به‌صورت پاس به عقب فرستاد و شهاب زاهدی صاحب توپ شد. مهاجم پرسپولیس می‌توانست با دروازه‌بان سپاهان تک به تک شود که کمک داور، این صحنه را به اشتباه آفساید گرفت. به نظرم او صحنه را به درستی ندید و داور می‌توانست برای تعیین اینکه چه کسی به توپ ضربه زده است، به کمک داور کمک کند.

کارشناس داوری فوتبال ایران درباره سایر صحنه‌های تأثیرگذار مسابقه تصریح کرد: خطای منجر به گل رضا اسدی کاملاً محرز بود و گل به درستی به ثمر رسید. او دقایقی بعد در محوطه جریمه پرسپولیس سرنگون شد و اعتقاد به خطای پنالتی داشت. با این حال علی نعمتی مدافع پرسپولیس در این صحنه به توپ ضربه زد و خطای پنالتی رخ نداد. اخراج شهاب زاهدی هم مبتدیانه بود. او توپ را با دست لمس کرد و می‌خواست داور را فریب بدهد که بنیادی‌فر تصمیم درستی گرفت.

منبع: تسنیم
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان