جنجال یکتا ناصر با استوری جدیدش / آیا جدایی یکتا ناصر حقیقت دارد؟

یکتا ناصر از بازیگران سینما و تلویزیون ایران است که مدتهاست کم کار شده است و اغلب در فیلم های ساخته همسرش منوچهر هادی به ایفای نقش می پردازد. ر ادامه استوری بحث برانگیز او را خواهیم دید.

جنجال یکتا ناصر با استوری جدیدش / آیا جدایی یکتا ناصر حقیقت دارد؟
صفحه اقتصاد -

یکتا ناصر در 12 آبان 1357 در تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه دار است. فرزند دوم خانواده است و یک خواهر بزرگتر به نام نیکتا و یک برادر کوچکتر از خود دارد.یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است. آن ها در اسفند سال 1394 با هم ازدواج کردند، این زوج صاحب فرزند دختری به نام سوفیا هستند.به تازگی اخبار ضد و نقیضی درباره جدایی او و همسرش وجود دارد.

یکتا ناصر سالیان قبل با منوچهر هادی کارگردان معروف سینما ازدواج کرد و حاصل این وصلت یک دختر بانمک است. بتازگی شایعات زیادی مبنی بر جدایی یکتا ناصر و منوچهر هادی در فضای مجازی به گوش می رسد. یکتا ناصر جدیدا استایل متفاوتی نسبت به قبل از طلاق خود میزند که توجه هواداران را به خود جلب کرده است. 

یکتا+ناصر

ماجرای جدایی منوچهر هادی از یکتا ناصر چه بود؟

اخبار بازیگران همواره حواشی مختلفی را به خود می بیند. در چند وقت اخیر خبر جدایی یکتا ناصر از همسرش در فضای مجازی همه را شوکه کرد اما این زوج هنری هنوز این خبر را تایید یا تکذیب نکرده اند.

البته پس از گذشت مدتی منوچهر هادی با انتشار تصویر دونفره و البته قدیمی از خود و همسرش خط بطلانی روی این شایعه کشید. او در پست اینستاگرامی خود نوشت: «زن قوی من، مادر قشنگ سوفیا. به وجودت می‌بالم و افتخار می‌کنم.»

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما