امشب حال رونالدو با دیدن این پرسپولیسی خراب می شود!/ خاطرات سارانسک محاله یادش بره!

در جریان دیدار تیم‌های النصر و پرسپولیس در استادیوم آزادی قطعا دو موضوع هرگز از یاد رونالدو نخواهد رفت.

امشب حال رونالدو با دیدن این پرسپولیسی خراب می شود!/ خاطرات سارانسک محاله یادش بره!
صفحه اقتصاد -

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس امشب در شرایطی خودش را به بازی مقابل تیم النصر رساند که گفته می‌شد شاید به این دیدار نرسد.

بی شک یکی از اتفاقات مهم در بازی امشب رویارویی علیرضا بیرانوند با کریستیانو رونالدو خواهد بود.

۲ فوتبالیست حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ که خاطره تلخ و شیرینی از رویارویی مقابل هم دارند. دیدار سوم جام جهانی در گروه B، یکشنبه چهارم تیرماه سال ۱۳۹۷، ساعت ۲۲:۳۰، در ورزشگاه موردویا سارانسک کشور روسیه.

در دقیقه ۵۳ بازی تیم‌های ملی فوتبال پرتغال و ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، درست زمانی که کریستیانو رونالدو پشت ضربه پنالتی ایستاد هرگز تصور نمی‌کرد یک جوان لرستانی بلند قامت درون دروازه ایران با دستکش‌هایش توپ بهترین فوبتالیست آنروزهای جهان را مهار کند و این اتفاق افتاد.

چهره بهت زده کریستیانو رونالدو ستاره آن سالهای فوتبال جهان هنوز از یاد اهالی فوتبال نرفته است!

همان قدر که رونالدو در آن لحظه بهت زده و ناراحت بود دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان غرق در شادی هم تیمی‌هایش در پوست خود نمی‌گنجید.

امشب و تقابل این دو نفر در صورتی که بیرانوند به ترکیب اصلی بازی امشب برسد قطعاً یکی از حساس‌ترین و جذاب‌ترین حواشی بیرون و متن دیدار النصر مقابل پرسپولیس خواهد بود.

دقیقه ۵۳ در جام جهانی ۲۰۱۸ و علیرضا بیرانوند، ۲ عامل اصلی ناخوشایند برای رونالدو هستند که خاطرات تلخ آن دیدار را برای فوق ستاره فوتبال پرتغال و مهاجم تیم النصر عربستان تداعی خواهند کرد.

لازم به یادآوری است؛ تا ساعاتی دیگر نماینده کشورمان و قهرمان فصل گذشته لیگ برتر و جام حذفی باید رویاروی تیم النصر عربستان به میدان برود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما