حضور رونالدو در ایران مهم است ولی برد پرسپولیس مهم تر است

هیاهوی لیگ قهرمانان با بازی پرسپولیس به اوج می رسد

حضور رونالدو در ایران مهم است ولی برد پرسپولیس مهم تر است
صفحه اقتصاد -

هیاهوی فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از این هفته دوباره آغاز می‌شود و این بار حکایت برای نمایندگان ایران و تمام تیم‌های قاره کهن متفاوت خواهد بود چون ستارگان بزرگی مانند: رونالدو، بنزما، نیمار و... در آن حضور دارند.

مهمترین مسابقه‌ای که در روز اول مرحله گروهی پیش روی نمایندگان ما خواهد بود، جدال پرسپولیس و النصر عربستان است. دیداری که سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و پیرامون آن و همچنین سفر کریستیانو رونالدو به تهران الان بالغ بر یک هفته است که صحبت های زیادی مطرح می‌شود.

در اینکه رونالدو فوق ستاره بوده و سفرش به هر کشوری سر و صدای زیادی به راه می‌اندازد کوچک‌ترین تردیدی وجود ندارد بنابراین کاملاً باید به فوتبالدوستان  ما حق داد که این مسئله مهم را لحظه به لحظه دنبال کنند اما نباید فراموش کنیم با وجود اهمیت سفر رونالدو و حضورش در تهران، شرایط پرسپولیس به عنوان نماینده کشورمان و پیروز شدنش در این مسابقه باید برای همه ما در اولویت باشد.

رونالدو خیلی مهم است اما پرسپولیس در این بازی قطعاً مهمتر خواهد بود و دلمان می‌خواهد سرخپوشان برابر النصر عربستان با وجود کریستیانو رونالدو و سایر ستارگانش به یک پیروزی دلچسب دست پیدا کند. احساسی که حتماً پیرامون تقابل نساجی و سپاهان با حریفان خودشان هم داریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما