همیشه پای یک ایرانی در میان است!/میلیاردر ایرانی همسایه لیونل مسی

لیونل مسی در اوایل تابستان امسال به باشگاه‌ آمریکایی اینترمیامی پیوست و اخیرا عمارت لوکس خود را در یک محله خصوصی خریداری کرد.

همیشه  پای یک ایرانی در میان است!/میلیاردر ایرانی همسایه لیونل مسی
صفحه اقتصاد -

لیونل مسی در اوایل تابستان امسال به باشگاه‌ آمریکایی اینترمیامی پیوست و اخیرا عمارت لوکس خود را در یک محله خصوصی خریداری کرد. صاحب گران‌ترین عمارت این محله میلیاردر نشین که از قضا اصالتا ایرانی است، نظر خود را درباره همسایگی با این اسطوره فوتبال بیان کرد.

مسی از زمان ورود به ایالات متحده به همراه خانواده‌اش در هتل زندگی می‌کرد، اما پس از سبک سنگین کردن‌های بسیار، بالاخره یک عمارت لوکس ساحلی را به قیمت ۱۱ میلیون دلار خریداری کرد.

این خانه در محله معروف «بِی کلونی» قرار گرفته که ورود به آن تنها برای ساکنان و مهمانان آن‌ها مجاز است. ورود ستاره فوتبال آرژانتینی واکنش ساکنان را نیز برانگیخته، یکی از آن‌ها یک میلیاردر ایرانی ۴۴ ساله به نام «پاتریک بت دیوید» بوده که حتی در فضای مجازی ابراز خوشحالی کرد.

بت دیوید متولد تهران بوده و در طول جنگ تحمیلی به همراه خانواده‌اش از ایران به آمریکا گریخت و موفق شد شرکت مالی خود را تأسیس کرده و به ثروت میلیون دلاری دست پیدا کند.

علاوه بر این، او بنیانگذار کانال یوتیوب Valuetainment است که یکی از برترین منابع تأثیرگذار برای کارآفرینان به شمار می‌رود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها

قیمت لحظه‌ای سکه و طلا

قیمت لحظه‌ای ارزها