آخرین اخبار

وضعیت قمر در عقرب در اردوی پرسپولیس!/این بازیکن هم در دیدار با النصر غایب است!

در حالی که هواداران پرسپولیس نگران رسیدن علیرضا بیرانوند به بازی با النصر بودند، یک ستاره دیگر این تیم بازی با النصر را از دست داد.

وضعیت قمر در عقرب در اردوی پرسپولیس!/این بازیکن هم در دیدار با النصر غایب است!
صفحه اقتصاد -

در آخرین روز فرصت ارسال لیست آسیایی، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که نبیل باهویی مهاجم مراکشی – سوئدی شاغل در لیگ قطر را جذب کرده است. این در حالی است که یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم نظری روی جذب این بازیکن نداشت و حتی اعلام کرد که این مهاجم را نمی‌خواسته و باشگاه برخلاف نظر او نبیل باهویی را جذب کرده است.

از طرف دیگر تیم پرسپولیس ۲۸ شهریور در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان النصر عربستان خواهد بود و حضور این مهاجم در لیست سرخ‌پوشان برای این بازی نامشخص است و به نظر می‌رسد از حالا باید او را غایب بزرگ این دیدار دانست.

باهویی هنوز به ایران نیامده و به نظر می‌رسد در صورت حضور در تهران در این فاصله کم شانسی زیادی برای حضور در لیست پرسپولیس برای این بازی نداشته باشد چرا که نه با تیم هماهنگ استو از نظر بدنی وضعیت او مشخص نیست. این در حالی است که یحیی گل‌محمدی هم نظر مثبتی روی این بازیکن ندارد و به همین دلیل از حالا باید این مهاجم را غایب بازی پرسپولیس دانست.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما