بزرگترین بازنده رای کمیته انضباطی چه تیمی است؟

هواداران استقلال در فضای مجازی اعتقاد دارند این تیم بزرگترین بازنده رای کمیته انضباطی است.

بزرگترین بازنده رای  کمیته انضباطی چه تیمی است؟
صفحه اقتصاد -

رای کمیته انضباطی در خصوص قراردادهای باشگاه سپاهان صادر شد و بر اساس رای، سپاهانی‌ها علاوه بر کسر ۴ امتیاز باید چهارصد میلیارد ریال جریمه پرداخت کنند.

این رای به سرعت مورد انتقاد هواداران استقلال قرار گرفته چون در حقیقت آنها اعتقاد دارند بیشترین ضرر را میان شکایت‌گنندکان داشته‌اند و پرسپولیس بیشترین سود را. با این رای استقلال به صدر جدول نزدیک‌تر شده اما پرسپولیس به عنوان یکی از رقبای نزدیک استقلال، از این کسر امتیاز سود کرده و این در حالی است که استقلالی‌ها اعتقاد دارند اگر تخلفی از سپاهان سر زده، طبق قوانین باید بازی‌ها ۳ بر صفر شود و در صورت رخ دادن این مساله، استقلال با ۱۲ امتیاز از ۴ بازی صدرنشین می‌شود.

از سوی دیگر علی خطیر، مدیر استقلال در مصاحبه خود اعلام کرد به هیچ وجه زیر بار امضای قرارداد غیرقانونی و بالاتر از سقف بودجه نمی‌رود و استقلال تنها باشگاهی است که قراردادهای خود را شفاف و صحیح امضا کرده. به همین دلیل هواداران استقلال اعتقاد دارند این باشگاه باید از دیگر باشگاه‌های مشکوک به تخلف شکایت کند که این اتفاق تا این لحظه رخ نداده است.

در نهایت طبق جدولی که تا این لحظه (با توجه به حکم کمیته انضباطی و تا قبل از مساله بررسی در استیناف) منتشر شده پرسپولیس با ۱۰ امتیاز صدرنشین است، استقلال با ۹ امتیاز دوم و سپاهان با ۸ امتیاز سوم.

 

منبع: برنا
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما