حاشیه های استقلال دغدغه هواداران است؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: مهم‌ترین دغدغه هواداران در روزهای اخیر اختلاف میان کادر مدیریتی و فنی باشگاه استقلال است.

حاشیه های استقلال دغدغه هواداران است؟
صفحه اقتصاد -

محسن گروسی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال روز پنجشنبه با اشاره به تعطیلی لیگ برتر، اظهار داشت: اگر استقلالی‌ها به دنبال موفقیت هستند باید از این تعطیلات نهایت استفاده را ببرند و بهترین فرصت برای این تیم است که خود را برای شروع مجدد این رقابت‌ها آماده کند.

وی افزود: مهم‌ترین دغدغه هواداران استقلال در روزهای اخیر اختلافات موجود میان کادر مدیریتی و فنی باشگاه استقلال است که بسیار نگران کننده است.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده که برای موفقیت آرامش و اتحاد مهم‌ترین شرط است، من امیدوارم استقلال که میلیون‌ها هوادار دارد و عنوان پرافتخارترین تیم ایرانی را در قاره کهن یدک می‌کشد با پشت سر گذاشتن حاشیه‌های موجود به آن چیزی که استحقاقش را داشته است پیدا کند.

گروسی تصریح کرد: استقلال نیاز به تقویت دارد، یک بازیکن جذب شده است و باید یک بازیکن دیگری خارجی به خدمت گرفته شود. جواد نکونام به عنوان نفر اول کادر فنی برای تقویت تیمش نیاز به بازیکن دارد و بازیکنان مورد نظر او باید جذب شوند.

وی تاکید کرد: سقف قرارداد موضوعی است که رعایت نشده و از این قانون فقط، استقلال متضرر شده است؛ اینکه تیم‌های دیگر بازیکنانی دارند که همه می‌دانند رقم قراردادشان چقدر بالاست اما کمتر ثبت شده، موضوعی است که باید مورد بازبینی قرار بگیرد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: این تیم باید چند دیدار تدارکاتی مناسب در تعطیلات لیگ برتر برگزار کند تا از شرایط مسابقه خارج نشود. جواد نکونام و اعضای کادرفنی‌اش به خوبی شرایط تیم را مورد سنجش قرار می‌دهند تا همه چیز به خوبی پشت سر گذاشته شود.

منبع: ایرنا
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما