آخرین اخبار

مهاجم جدید پرسپولیس توسط سامان قدوس تایید شد

یک منبع نزدیک به تیم پرسپولیس فاش کرد که مهاجم مورد نظر و سوئدی این تیم را سامان قدوس نیز تأیید کرده است.

مهاجم جدید پرسپولیس توسط سامان قدوس تایید 
شد
صفحه اقتصاد -

پس از منتفی شدن انتقال فلیپه کایسدو مهاجم پیشین منچسترسیتی و لاتزیو در پرسپولیس، این باشگاه به سرعت به سراغ گزینه بعدی که اصالتی مراکشی دارد و برای تیم ملی سوئد بازی کرده، رفت.

مدیران باشگاه پرسپولیس با نبیل بحوی، مهاجم سوئدی سابق تیم‌های هامبورگ آلمان و گراس‌هاپر سوئیس به توافق نهایی رسیده‌اند و در انتظار تایید یحیی گل‌محمدی برای امضای قرارداد هستند. این مهاجم ۳۲ ساله و ۱۸۸ سانتی، ارزشی ۵۰۰ هزار یورویی در ترانسفر مارکت دارد و فصل قبل در دو تیم AIK سوئد و قطر اس‌سی قطر حضور داشت. بحوی فصل گذشته بعد از ۴ سال AIK آیکرا ترک کرد تا در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ ستارگان با پیراهن القطر حضور داشته باشد و در ۹ بازی به میدان رفت.

از طرفی سامان قدوس ستاره تیم ملی کشورمان که در کشور سوئد زندگی کرده و به خوبی فوتبال این کشور را می‌شناسد در اردوی تیم ایران و کنار ملی‌پوشان پرسپولیسی است. دور از ذهن نیست مربیان پرسپولیس از طریق ملی‌پوشان خود بابت خرید مهاجم سوئدی از سامان قدوس استعلام گرفته باشند کما اینکه زمانی در مورد یورگن لوکادیا نیز گفته می‌شد علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی کشورمان او را تأیید کرد و سپس به پرسپولیس پیوست.

خود علیرضا جهانبخش البته در مصاحبه با عادل فردوسی‌پور درباره لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس صحبت کرد. جهانبخش با لوکادیا در تیم برایتون با یکدیگر همبازی بودند و این مهاجم هلند پیش از حضور در ایران، با ستاره فوتبال ایران مشورت کرد. جهانبخش درباره حضور لوکادیا در ایران گفت: «لوکادیا زمانی که داشت به ایران می‌رفت با من مشورت کرد و برای من عجیب بود. او دنیا و فضای زندگی‌اش با بقیه فرق می‌کند. شاید کسی نداند او یک دی‌جی حرفه‌ای است و موزیک برایش از فوتبال مهمتر است. زمانی که در برایتون بودیم، او همسایه بغلی من بود و همیشه صدای موزیک از خانه‌اش به گوش می‌رسید.

موقعی که گفت می‌خواهم بروم ایران، فکر می‌کردم شوخی می‌کند. من هم نکات مثبت و منفی ایران را به او گفتم و بالاخره تصمیم گرفت که به پرسپولیس برود.»

جهانبخش درباره ترک ایران و جدایی از پرسپولیس توسط لوکادیا گفت: «تنها چیزی که به من گفت این بود که دیگر اینجا هیچ چیزی طبیعی نیست!»

حالا تاریخ دوباره تکرار شده و یک مهاجم خارجی که ملی‌پوش ایرانی هم شناخت کافی از او دارد قرار است به ایران بیاید اما آیا او می‌تواند تبدیل به لوکادیا شود؟!

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها