آبی ها مراقب حرف زدنشان باشند!/جریمه بازیکنان بابت حرف هایشان!

بازیکنان استقلال باید خیلی مراقب حرف زدن خود باشند.

آبی ها مراقب حرف زدنشان باشند!/جریمه بازیکنان بابت حرف هایشان!
صفحه اقتصاد -

اگر شاگردان جواد نکونام طی روزهای آینده مصاحبه‌هایی انجام بدهند که باعث ناراحتی مدیریت باشگاه استقلال شود احتمالاً دردسرهای تازه‌ای در انتظار آنها خواهد بود.

این روزها بحث بر سر آن است که جواد نکونام بازیکنان خود را کنترل کرده و به هیچ کدام از آنها اجازه نداده است تا علیه کادر مدیریتی باشگاه استقلال حرفی بزنند. حتی وقتی علی خطیر با شدت و حرارت در تلویزیون صحبت کرد، سرمربی استقلال به هیچ کدام از بازیکنانش اجازه پاسخگویی نسبت به ادعاهای مدیرعامل را نداد ولی گروهی می‌گویند اگر این اتفاق شکل دیگری به خود بگیرد و نکونام بازیکنانش را در عرصه مذکور آزاد بگذارد، آنگاه کادر مدیریتی باشگاه نیز سیاست دیگری را مدنظر قرار خواهند داد. طبق شنیده‌های ما، در این فصل بندی داخل قرارداد تک تک بازیکنان استقلال گذاشته شده که به

موجب آن هر کدام از آنها در صورت مصاحبه کردن علیه مدیریت باشگاه یا زدن حرف‌هایی که منافع استقلال را از نظر مدیران به خطر اندازد، به کمیته انضباطی استقلال احضار می شوند و قسمتی از قراردادشان بابت جریمه کسر خواهد شد. ظاهرا میزان جرایم این افراد هم در قراردادشان یا در آیین نامه انضباطی باشگاه به طور دقیق ذکر شده است. حالا باید ببینیم با توجه به ماجرای مذکور، بازیکنان استقلال علیه شرایط موجود در باشگاه حرف می‌زنند یا اینکه ترجیح می‌دهند سکوت کنند؟

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما