آخرین اخبار

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری ۲ کیست؟

امروز (۱۷ شهریور) قسمت اول سریال «زخم کاری: بازگشت» محمدحسین مهدویان با معرفی یک شخصیت جدید از فیلیمو پخش شد.

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری 2 کیست؟
صفحه اقتصاد -

پخش فصل دوم سریال «زخم کاری» از امروز (۱۷ شهریور) آغاز شد. در خلاصه داستان فصل دوم آمده است: میثم که تنها وارث تاج و تخت مالک است، در پی انتقام از قاتل اوست. در این میان، نبود مالک بهانه‌ای می شود برای ورود طلوعی، تنها حامی قدرتمند هولدینگ ریزآبادی به آنجا برای سروسامان دادن به اوضاع...اما این تمام حقیقت نیست!

طلوعی در سریال زخم کاری کیست؟

درفصل اول سریال نام طلوعی بارها از زبان شخصیت‌های مختلف شنیده می‌شود؛ او همان بالادستی یا مهره درشتی است که خیلی چیزها به تأیید او می‌رسید. اما در قسمت ۱۱ فصل اول سریال «زخم کاری» منصوره با همکاری طلوعی، انبار مالک و شریکش را به آتش کشیدند. حالا مخاطبان در فصل دوم، طلوعی را برای اولین‌بار می‌بینند. کامبیز دیرباز در فصل دوم «زخم کاری» نقش طلوعی را بازی می‌کند.

کامبیز دیرباز فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری است. او فعالیت هنری‌اش را از سال ۱۳۷۶ با تئاتر و فعالیت سینمایی را هم از سال ۱۳۷۸ با حضور در فیلم «دختران انتظار» آغاز کرد. دیرباز سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را در بیست و دومین دوره جشنواره فیلم فجر (۱۳۸۲) برای بازی در فیلم «دوئل» احمد رضا درویش به‌دست آورده است. «انعکاس»، «اخراجی‌ها» و «به نام پدر» از دیگر فیلم‌هایی هستند که دیرباز در آن‌ها حضور داشته است.

معرفی نقش طلوعی و بازیگر آن در سریال زخم کاری + عکس و ویدئو


 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها