آخرین اخبار

مرغ یحیی یک پا دارد!/عیسی را نمی خواهم!

سرمربی پرسپولیس از موضع خود در قبال عیسی آل کثیر کوتاه نمی آید.

مرغ یحیی یک پا دارد!/عیسی را نمی خواهم!
صفحه اقتصاد -

باشگاه پرسپولیس در روزهایی که امیدوار است عیسی آل کثیر از سوی کمیته تعیین وضعیت بازیکن آزاد شود تا بتواند او را دوباره به خدمت بگیرد با پیغام جدید سرمربی‌اش مواجه شده است.

در این ارتباط باخبر شدیم یحیی گل محمدی در تازه ترین اقدام به رضا درویش پیغام داده که فکر بازگرداندن عیسی را از سرش بیرون کند چرا که او به دنبال مهاجم خارجی است.

همین مسئله باعث شده که باشگاه پرسپولیس فعلا از موضع خود در قبال برگرداندن عیسی عقب نشینی کند. هر چند همچنان نیم نگاهی به این بازیکن دارد از این جهت که درویش نمی خواهد بابت مهاجم خارجی هزینه دلاری کند.

مهاجمان جدید تحت بررسی مربیان پرسپولیس

کادرفنی پرسپولیس در روزهای اخیر بسیج شده اند تا با رایزنی های مختلف با ایجنت ها بتوانند هر چه سریع تر یک مهاجم نوک ششدانگ را به خدمت بگیرند.

تازه ترین خبر در این مورد حاکی از آن دارد نام دو مهاجم به مربیان پرسپولیس معرفی شده و گروه آنالیزور این تیم به دنبال بررسی شرایط آن‌ها هستند.

در این مورد گفتنی است که باشگاه پرسپولیس فقط تا سقف ۵۵۰هزار دلار اجازه جذب بازیکن جدید را دارد. به خاطر همین هم یحیی ترجیح داد قید جذب دروازه‌بان خارجی را بزند و بودجه اشاره شده را فقط به مهاجم نوک اختصاص دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما