همزمان با دهه کرامت:

دختران ایران، گواهی نامه رانندگی بین المللی را نیم بها دریافت می کنند

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت معصومه (س) و روز ملی دختر، گواهی نامه رانندگی بین المللی را با 50 درصد تخفیف برای دختران ایرانی صادر می کند.

دختران ایران، گواهی نامه رانندگی بین المللی را نیم بها دریافت می کنند
صفحه اقتصاد -

این طرح همچون سال گذشته به همت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به عنوان تنها صادر کننده رسمی و قانونی اسناد و مدارک بین المللی رانندگی و خودرو و نماینده رسمی و مجاز فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (FIA) در ایران، اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، اجرای طرح دختران ایران از 21 اردیبهشت ماه 1403 همزمان با میلاد فرخنده حضرت فاطمه معصومه (س)، روز ملی دختر و آغاز دهه کرامت آغاز شده است و تا سالروز میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع)، با هدف گرامیداشت مقام دختران کشورمان، ادامه خواهد داشت.

بر این اساس دختران 18 تا 25 ساله که برای نخستین بار گواهی‌نامه رانندگی بین‌المللی دریافت می کنند، می‌توانند با مراجعه به وب سایت رسمی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نشانی www.taci.ir و بارگذاری مدارک مورد نیاز شامل تصویر گواهی نامه ملی، تصویر صفحه دوم شناسنامه، یه قطعه عکس و تصویر صفحه نخست گذرنامه، با وارد کردن کد IRANDOKHT، از تخفیف 50 درصدی بهره مند شوند.

در این طرح گواهی نامه های بین المللی رانندگی یکساله به صورت نیم بها صادر و طی 7 تا 10 روز کاری برای متقاضیان ارسال می شود.

علاقه مندان برای آگاهی از برنامه ها، رویدادها و طرح های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، می توانند به نشانی اینترنتی www.taci.ir و یا صفحات کانون در شبکه های اجتماعی به نشانی taci.ir@ مراجعه و یا با شماره تلفن 66900771-021 الی 4 تماس حاصل کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان