مدارس تهران فردا شنبه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس تهران شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس تهران فردا شنبه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس تهران شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

مدارس تهران فردا شنبه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس تهران شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس تهران شنبه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا یا تعطیلات نوروز و ... تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبری مبنی بر تعطیلی مدارس تهران روز شنبه اعلام نشده است. 

بنابر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، در هفته پیش شاهد رو وزش باد، افزایش ابر و بارش پراکنده در برخی نواحی استان تهران خواهیم بود.

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران از عصر جمعه ۱۷ مهر ۱۴۰۳ تا اواسط هفته آینده به طور متناوب افزایش سرعت وزش باد در استان به ویژه در غرب، جنوب و ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود.

از عصر یکشنبه تا سه‌شنبه (۱۹ تا ۲۱ فروردین) هفته پیش رو، با گذر متناوب امواج ضعیف، علاوه بر وزش باد شدید، افزایش ابر، وقوع بارش پراکنده در برخی نواحی استان و رگبار باران و رعد و برق در پاره‌ای نقاط نیمه شمالی و غرب استان مورد انتظار است.

آسمان تهران روز شنبه ۱۸ فروردین‌، صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد و طی یکشنبه (۱۹ فروردین‌) کمی ابری تا ابری با احتمال رگبار و رعد و برق و وزش باد با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان