مدارس گلستان فردا شنبه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس گلستان شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس گلستان فردا شنبه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس گلستان شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

مدارس گلستان فردا شنبه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس گلستان شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس گلستان شنبه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا یا تعطیلات نوروز و ... تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبری مبنی بر تعطیلی مدارس گلستان روز شنبه اعلام نشده است. 

مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به صدور هشدار زرد برای وضعیت جوی چند روز آینده، گفت: وزش باد شدید از بعدازظهر امروز در استان آغاز می‌شود.

امان‌محمد کمالی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: با عبور سامانه کم ارتفاع از ترکمنستان، سرعت وزش باد در استان در بعد از ظهر و شب پنجشنبه به بیش از ۸۰ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی تا شمال غربی می‌رسد.

وی افزود: متلاطم شدن دریا در مناطق ساحل شرقی دریای خزر در استان گلستان و افزایش ارتفاع موج به تناوب بین نیم تا ۱.۵ متر از جمله اثرات این شرایط جوی است.

مدیرکل هواشناسی گلستان ادامه داد: مواج و متلاطم شدن دریا، احتمال پاره شدن تورهای صیادی، صدمه به ماهیان در قفس و صدمه به قایق‌های کوچک تفریحی و مسافری را زیاد می‌کند لذا در این مدت وضعیت دریا برای فعالیت مناسب نیست.

کمالی گفت: با توجه به احتمال آسیب به گلخانه‌ها و برخی ابنیه و سازه‌ها با استحکام پایین و شکسته شدن شاخه‌های درختان کهنسال، از کشاورزان درخواست می‌کنیم از استحکام سازه‌های موقت و پوشش گلخانه‌های خود مطمئن شوند و همچنین کوهنوردان هم در انجام برنامه‌ها خود احتیاط لازم را انجام دهند.

این استان واقع در شمال کشور دارای تنوع اقلیمی از نیمه مرطوب معتدل تا نیمه خشک و خشک و گرم و سرد است که بارندگی آن متغیر و موقعیت طبیعی استان شامل کوهستان های مرتفع، دشت هموار، مناطق پست، شوره زار، جنگل، مرتع و دریاست.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان