ساعت کاری ادارات در روز‌ چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

بر اساس ابلاغیه معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری زمان شروع به کار ادارات دولتی استان در روز‌ ۱۵ فروردین مصادف با بیست‌وسوم رمضان با تأخیر خواهد بود.

ساعت کاری ادارات در روز‌ چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

بر اساس ابلاغیه معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی به استناد مصوبه‌ی هیئت وزیران و به منظور فراهم شدن امکان بهره‌مندی کارکنان دولت از ثمرات معنوی شب‌های پُرفضیلت قدر، مطابق سنوات گذشته زمان شروع به کار سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی استان مرکزی در روز‌های نوزدهم و بیست‌وسوم ماه مبارک رمضان با تأخیر خواهد بود.

 بر این اساس شروع فعالیت دستگاه‌های اجرایی، مدارس، بانک‌ها، بیمه‌ها و ادارات استان مرکزی (به استثنای واحد‌های عملیاتی خدمت‌رسان، آموزشی و بهداشتی و ...) در روز‌های پس از شب‌های قدر (شنبه ۱۱ فروردین و چهارشنبه ۱۵ فروردین) ساعت ۹ صبح است.

 پیش‌تر نیز به منظور بهره‌مندی کارکنان دولت از فضایل و برکات ماه مبارک رمضان، با موافقت استاندار محترم ساعات کار ادارات استان تا پایان ماه رمضان با یک ساعت تأخیر در شروع و پایان تعیین گردیده است که کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان مجار می‌باشند با هماهنگی مدیریت دستگاه ذی‌ربط یک ساعت پایانی را به صورت دورکاری انجام وظیفه نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان