مدارس سیستان و بلوچستان فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس فردا سیستان و بلوچستان چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس فردا سیستان و بلوچستان چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

مدارس سیستان و بلوچستان فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس تهران چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا یا تعطیلات نوروز و ..‌. تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: شروع کار مدارس استان از روز ۱۴ فروردین ماه تا پایان ماه مبارک رمضان طبق روال گذشته خواهد بود.

  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در این اطلاعیه آمده است: شروع کار مدارس استان تا پایان ماه مبارک رمضان به روال گذشته خواهد بود و اجرای کامل برنامه درسی در هر دوره تحصیلی مورد تاکید است.

شایان ذکر است: هر گونه تعطیلی و تغییر ساعت کار مدارس فقط از طریق پورتال و کانال‌های ارتباطی آموزش و پرورش استان اطلاع رسانی خواهد شد و همکاران فهیم، اولیا و دانش آموزان عزیز از پرداختن به مطالب خلاف و غیر واقعی در برخی گروهها پرهیز نمایند. 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان