مدارس کردستان فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس کردستان چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس کردستان فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس فردا کردستان چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

مدارس کردستان فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس کردستان چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس کردستان چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا یا تعطیلات نوروز و ... تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

 

آموزش و پرورش استان کردستان با صدور اطلاعیه‌ای نحوه فعالیت مدارس و ادارات آموزش و پرورش استان را در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر اعلام کرد.

به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، پیرو اطلاعیه‌های گذشته در خصوص تأخیر در شروع فعالیت مدارس و ادارات استان در ایام ماه مبارک رمضان و به مناسبت شب‌های قدر، نکات ذیل مجدداً یادآوری و اطلاع‌رسانی می‌گردد؛

مدارس کردستان همگام با سراسر کشور از روز سه‌شنبه ۱۴ فروردین‌ماه رسماً فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

 اداره کل و ادارات آموزش و پرورش مناطق ۱۶ گانه استان همراه با سایر دستگاه‌های اجرایی در ایام ماه مبارک رمضان، فعالیت خود را با تأخیر و از ساعت ۸ صبح آغاز می‌کنند.

 مدارس تمام دوره‌های تحصیلی استان در ایام ماه مبارک رمضان، پیرو تصمیم وزارت آموزش و پرورش فعالیت خود را با یک ساعت تأخیر آغاز می‌کنند.

 بر اساس تصمیم استانداری کردستان، ادارات آموزش و پرورش همراه با سایر دستگاه‌های اجرایی و به مناسبت شب‌های قدر، در روز‌های شنبه ۱۱ فروردین، چهارشنبه ۱۵ فروردین و یکشنبه ۱۹ فروردین‌ماه فعالیت خود را از ساعت ۹ صبح آغاز می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان