مدارس مازندران فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس مازندران چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس مازندران فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس فردا مازندران چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

مدارس مازندران فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس مازندران چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس همدان چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ به علت آلودگی، بارش برف یا برودت هوا یا تعطیلات نوروز و ... تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران گفت: فعالیت مدارس استان از امروز -۱۴ فروردین- تا پایان ماه مبارک رمضان با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

حسین کمالی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مدیران مدارس می‌توانند به اقتضای شرایط (اوقات شرعی، موقعیت جغرافیایی، نوع مدرسه و...) با توجه به نظرات معلمان، دانش آموزان و اولیای ایشان، ضمن اجرای کامل برنامه درسی و رعایت ساعات مصوب آموزشی هر دوره، نسبت به شروع ساعت کار مدرسه با یک ساعت تأخیر اقدام کنند.

وی ادامه داد: البته مدیران و معلمان مدارس باید در نظر داشته باشند که با توجه به تاخیر یک ساعته بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان سرکلاس درس نباید خللی در برنامه درسی روزانه و نظم فعالیت های تحصیلی آنها ایجاد کند.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد:‌ نظارت شورای مدرسه بر روند فعالیت های آموزشی و تربیتی در این ایام مورد تاکید است و نظارت های لازم در این خصوص اعمال می شود.

مازندران چهار هزار و ۲۰۰ مدرسه دارد که بیش از ۵۳۰ هزار دانش آموز در آن تحصیل می کنند.

در همین حال پیش از این نیز معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران ساعات کاری همه دستگاه‌های اجرایی، نهادهای عمومی، سازمان‌ها، بانک‌ها، دانشگاه‌ها و شهرداری‌ها در استان تا پایان ماه مبارک رمضان از ساعت ۸ و ۱۵ دقیقه تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه و روزهای پنجشنبه تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه اعلام کرد.

به منظور بهره‌مندی هرچه بیشتر معلمان و دانش آموزان از فیوضات معنوی سومین شب از شب‌های احیا (شب بیست‌وسوم ماه مبارک رمضان)، فردا چهارشنبه پانزدهم فروردین، فعالیت آموزشی مدارس ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.

ساعت شروع به کار ادارات نیز، فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ساعت ۹ صبح خواهد بود.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی کامل مدارس فردا استان مازندران چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ اعلام نشده است. 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان