مدارس خراسان شمالی فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس خراسان شمالی چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس خراسان شمالی فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس فردا خراسان شمالی چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

مدارس خراسان شمالی فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس خراسان شمالی چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس خراسان شمالی چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا یا تعطیلات نوروز و ... تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

به منظور بهره‌مندی هرچه بیشتر معلمان و دانش آموزان از فیوضات معنوی سومین شب از شب‌های احیا (شب بیست‌وسوم ماه مبارک رمضان)، فردا چهارشنبه پانزدهم فروردین، فعالیت آموزشی مدارس ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.

ساعت شروع به کار ادارات نیز، فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ساعت ۹ صبح خواهد بود.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی کامل مدارس فردا استان خراسان شمالی چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ اعلام نشده است. 

وضعیت راهها در روز ۱۵ فروردین در استان خراسان شمالی

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: بارش برف و باران موجب لغزندگی سطح جاده‌های استان شده است بنابراین رانندگان هنگام تردد جوانب احتیاط را رعایت کنند.

سرهنگ رحمان اسپیدکار رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: بارش برف و باران در گردنه اسدلی محور بجنورد- اسفراین و باران در گردنه امین الله در مسیر بجنورد- آشخانه گزارش شده که سبب لغزندگی جاده‌ها شده است.

وی با تاکید بر اینکه رانندگان عبوری از محور‌های خراسان‌شمالی به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه لازم داشته باشند، گفت: از رانندگان انتظار می‌رود از شتاب زدگی خودداری کرده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

سرهنگ اسپیدکار افزود: همچنین از رانندگان می‌خواهیم از توقف و یا اسکان در حاشیه جاده‌ها و رودخانه‌ها خودداری کنند.

وی با بیان اینکه ترافیک در تمامی محور‌های استان روان است، یادآور شد: پلیس راه در طرح نوروز با حضور در جاده‌ها تلاش دارد تا سفر ایمن برای مسافران رقم بخورد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان