مدارس فردا یکشنبه ۲۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۷ اسفند ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس فردا یکشنبه ۲۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس فردا یکشنبه ۲۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۷ اسفند ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس یکشنبه ۲۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس فردا یکشنبه اعلام نشده است. 

سازمان هواشناسی از بارش باران و برف امروز در برخی مناطق کشور از جمله نوار غربی، مرکز و سواحل دریای خزر خبر داد و اعلام کرد: با ورود سامانه بارشی جدید به کشور از اواسط هفته، روز چهارشنبه (یکم فروردین) برای تمام مناطق کشور به جز جنوب و جنوب‌غرب بارش پیش‌بینی شده است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز (شنبه ۲۶ اسفند) در جنوب‌غرب، برخی مناطق غرب و شمال‌غرب، مرکز، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی در قزوین، البرز و تهران، مناطقی از سواحل دریای خزر بارش باران و وزش باد و در ارتفاعات و مناطق سردسیر برف پیش‌بینی شده است.

فردا (یکشنبه ۲۷ اسفند) در برخی نقاط واقع در شرق و شمال‌شرق کشور رگبار پراکنده و وزش باد رخ می‌دهد.

روز دوشنبه (۲۸ اسفند) با ورود سامانه بارشی جدید به غرب کشور بارش در نوار غربی، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز غربی و مرکزی و در غرب سواحل دریای خزر آغاز می‌شود. شدت بارش‌ها در غرب و شمال خوزستان خواهد بود.

روز سه‌شنبه (۲۹ اسفند) بارش‌ها در نیمه غربی کشور تشدید شده و مناطقی از جنوب کشور را نیز فرا می‌گیرد.

روز چهارشنبه (یکم فروردین) سامانه بارشی با حرکت سمت شرق، تمام مناطق کشور به جز جنوب و جنوب‌غرب را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد و بارش‌ها را شاهد خواهیم بود.

آسمان تهران امروز نیمه‌ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با رگبار باران، وزش باد و احتمال رعدوبرق خواهد بود که شب وزش باد شدید می‌شود.

فردا نیز آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با ورزش باد و در شب غبار رقیق برای تهران رخ خواهد داد. کمینه و بیشینه دمای هوا امروز در پایتخت ۱۱ و ۱۶ درجه سانتیگراد است. 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان