مدارس لرستان فردا شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس لرستان شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس لرستان فردا شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس لرستان شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس لرستان فردا شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس لرستان شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس لرستان شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس لرستان روز شنبه اعلام نشده است. 

هواشناسی لرستان روز جمعه با صدور هشدار سطح زرد از ورود سامانه بارشی به استان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل هواشناسی لرستان، با ورود سامانه بارشی از شنبه به این استان احتمال کولاک برف در محورهای مواصلاتی لرستان وجود دارد.

بنا بر این گزارش، با ورود سامانه بارشی، نیمه شرقی استان تحت تاثیر بیشتر قرار می‌گیرد، بارش پراکنده و رگباری باران، رعد و برق، رگبار برف در مناطق سردسیر، بارش برف در ارتفاعات و نواحی کوهستانی، در نواحی مستعد احتمال رگبار تگرگ، وزش باد نسبتا شدید تا شدید لحظه‌ای، کاهش دما از جمله مخاطرات پیش‌بینی‌شده است و سامانه بارشی صبح دوشنبه از استان خارج می‌شود.

با ورود سامانه بارشی به لرستان، احتمال بروز مخاطراتی مانند لغزندگی سطح جاده‌ها، اختلال در تردد، ایجاد رواناب، کولاک برف در محورهای مواصلاتی کوهستانی، احتمال وارد شدن خسارت به سازه‌های موقت از جمله بنرها، داربست‌ها و تابلوهای تبلیغاتی، مه‌آلودگی هوا و کاهش میدان دید افقی پیش‌بینی می‌شود.

بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی لرستان در این شرایط، توقف نکردن در بستر و حاشیه رودخانه‌ها، احتیاط در عبور از حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها، کوهنوردی نکردن، محافظت از تاسیسات، آمادگی دستگاه‌های امدادی، مدیریت مصرف حامل‌های انرژی و سایر اقدامات پیشگیرانه توصیه می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان

    آخرین اخبار

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان