مدارس قم فردا دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس قم دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس قم فردا دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۲ و تعطیلی مدارس قم دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس قم فردا دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس قم دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس قم دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس قم روز دوشنبه اعلام نشده است. 

کارشناس هواشناسی قم گفت: از روز چهارشنبه ورود سامانه بارشی جدیدی آسمان کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد و انتظار می‌رود برای شامگاه پنجشنبه و جمعه شاهد بارش باران باشیم.

محمدرضا قاضی در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با وضعیت جوی قم در هفته جاری اظهار کرد: امروز یکشنبه آسمان در بیشتر ساعات ابری همراه با وزش ملایم باد خواهد بود.

کارشناس هواشناسی قم تاکید کرد: روز دوشنبه آسمان صاف و آفتابی همراه با افزایش دمای هوا پیش‌بینی می‌شود؛ دمای هوا طی روزهای دوشنبه تا چهارشنبه به بیش از ۲۰ درجه سانتی‌گراد خواهد رسید.

قاضی یادآور شد: از روز چهارشنبه ورود سامانه بارشی جدیدی آسمان کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد و انتظار می‌رود برای شامگاه پنجشنبه و جمعه بارش باران را شاهد باشیم.

وی تصریح کرد: روند کلی دمای هوا در هفته جاری افزایشی است و دمای بیشتر از ۲۰ درجه سانتی‌گراد را خواهیم داشت؛ حداقل دمای هوا در این هفته تغییر چندانی نخواهد داشت و حدود ۵ درجه سانتی‌گراد پیش بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی قم اضافه کرد: در این هفته وزش باد ملایم است و افزایش سرعت وزش باد را نخواهیم داشت. 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

  • فاطمه

    مدارسه قم آیا تعطیل است میشه همین الان بگید

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان