ادارات فردا شنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ + تعطیلی ادارات فردا شنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه آیا ادارات فردا شنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ و تعطیلی ادارات فردا شنبه پرداخته شده است.

ادارات فردا شنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ + تعطیلی ادارات فردا شنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

همانطور که می دانید، برای بسیاری از کارمندان این سوال پیش آمده است که آیا فردا شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ادارات به علت بارش شدید برف یا میان تعطیلی، تعطیل است یا خیر؟

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی ادارات روز شنبه اعلام نشده است. 

دولتی‌ها به گمانه‌زنی‌ها درباره تعطیلی روز شنبه، ۲۱ بهمن پاسخ دادند.

برخی گمانه‌زنی‌ها و اظهارات درگوشی حاکی از بود که شااید دولت به دلیل بین دو تعطیلی بودن روز شنبه، ۲۱ بهمن، این روز را تعطیل خواهد کرد، اما میثم لطیفی، رییس سازمان امور اداری و استخدامی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران درباره تعطیلی شنبه ۲۱ بهمن گفت: تعطیلی شنبه را باید هیات وزیران تصویب کند که بعید می‌دانم این موضوع تصویب شود.

روز شنبه در بین ۲ تعطیلی جمعه ۲۰ بهمن و یکشنبه ۲۲ بهمن، قرار گرفته است. در همین رابطه سید محمد حسینی، معاون رییس‌جمهور در امور مجلس، درباره احتمال تعطیلی روز شنبه ۲۱ بهمن، تاکید کرد: دولت اگر می‌خواست شنبه را تعطیل کند، امروز اعلام می‌کرد. البته موضوع تعطیلی این روز را به خود کارکنان واگذار کرده است تا کسانی که می‌خواهند، از مرخصی استفاده کنند.

حسینی همچنین روز چهارشنبه، ۱۸ بهمن گفت: برنامه‌ای برای تعطیلی روز ۲۱ بهمن نیست؛ ممکن است که تصمیم جدیدی اتخاذ شود. البته امروز در دولت، مطرح شد و تصمیمی اتخاذ نشد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان