مدارس زنجان فردا چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس زنجان چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس زنجان فردا چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ و تعطیلی مدارس زنجان چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس زنجان فردا چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس زنجان چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس زنجان چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس زنجان فردا اعلام نشده است. 

کارشناس مسوول پیش‌بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: هشدار زرد هواشناسی صادر شده در این استان تا اواخر وقت امروز اعتبار دارد.

حسین سلطانی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هم اکنون آسمان اغلب مناطق استان ابری تا قسمتی ابری و در برخی مناطق با بارش های پراکنده برف همراه است از شهر قیدار در شهرستان خدابنده نیز در زمان حاضر بارش برف گزارش شده است.

وی یادآور شد:‌ امروز نیز وزش باد شدید و نسبتا شدید در استان جریان خواهد داشت که این شرایط در ارتفاعات و گردنه های استان موجب کولاک خواهد شد.

سلطانی از هم استانی ها خواست: در صورت امکان از سفرهای غیرضروری و تردد در مسیرهای کوهستانی استان و تردد و توقف در کنار ساختمان های نیمه کاره و تاسیسات مرتفع اجتناب کنند.

وی اظهار داشت: از فردا /چهارشنبه/ شرایط نسبتا پایداری در استان حاکم خواهد شد و تا آخر هفته بارندگی نخواهیم داشت و به لحاظ دمایی نیز صبح چهارشنبه حداقل دماها کاهش یافته و هوای سردی در استان حاکم خواهد شد.

سلطانی خاطرنشان کرد:‌ هم اکنون دمای هوای شهر زنجان ۲ درجه سانتیگراد بوده که این میزان نسبت به روز گذشته در همین ساعت یک درجه افزایش یافته است.

این کارشناس با اشاره به میزان نوسان دمای شهرهای استان، گفت: طی شبانه روز گذشته کمینه و بیشینه دمای زنجان ۲ و ۶ درجه، ابهر و خرمدره ۲ و هفت درجه، آببر ۹ و ۱۶ درجه، قیدار صفر و ۲ درجه، سلطانیه صفر و سه درجه و ماهنشان چهار و ۹ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

استان زنجان از ۵۷ ایستگاه هواشناسی برخوردار است که کارشناسان حرفه‌ای در چهار باب از این ایستگاه‌ها به صورت شبانه روز و در چهار ایستگاه دیگر طی ۱۲ ساعت مستقر هستند.

داده‌های وضعیت جوی در مابقی ایستگاه‌های استان نیز به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان