مدارس اردبیل فردا دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس اردبیل دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس اردبیل فردا دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ و تعطیلی مدارس اردبیل دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس اردبیل فردا دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس اردبیل دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس اردبیل دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس اردبیل فردا اعلام نشده است. 

اداره کل هواشناسی استان اردبیل ضمن اعلام هشدار زرد شماره ۷۴ به شهروندان توصیه کرد از هر گونه فعالیت کوهنوردی و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.

بر اساس این اطلاعیه ، از اواخر وقت دوشنبه (۱۶ بهمن) تا عصر سه‌شنبه جریانات جنوبی در استان اردبیل حاکم شده و طی این مدت تمامی مناطق استان شاهد وزش بادهای تند تا نسبتاً شدید خواهد بود.

بر اساس این اطلاعیه ، طی این مدت احتمال اختلال در عبور و مرور جاده‌ای در مناطق مرکزی و جنوبی استان به دلیل کولاک برف و رانش برف به سطح جاده وجود دارد.

سقوط اجسام از سازه‌های غیرمقاوم و ساختمان‌های نیمه‌کاره، کاهش دید بر اثر کولاک در جاده‌های مواصلاتی، بسته شدن راه‌های روستایی و جاده‌های فرعی و رخداد بهمن نواحی مرتفع کوهستان‌های استان از جمله رخدادهای احتمالی در این مدت خواهد بود.

اداره کل هواشناسی استان اردبیل به رانندگان عبوری از جاده‌های استان توصیه کرده است ضمن رعایت احتیاط در تردد جاده‌ای حتما تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

تحکیم سازه‌های سبک و قابل پرتاب و اتخاذ تمهیدات لازم جهت نمک‌پاشی و محلول پاشی از دیگر توصیه‌های اداره کل هواشناسی اردبیل است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان