مدارس لرستان فردا یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس لرستان یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس لرستان فردا یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ و تعطیلی مدارس لرستان یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس لرستان فردا یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس لرستان یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس لرستان یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاخیر در آغاز به کار ادارات و مدارس لرستان

به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، مهدی پازوکی شنبه شب گفت: با توجه به برودت شدید هوا در مناطق مختلف استان لرستان و به منظور صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی با تصمیم ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان، فعالیت دانشگاه‌ها، ادارات، بانک‌ها و مدارس در شهرستان‌های استان روز یک شنبه با تاخیر آغاز خواهد شد.

وی گفت: در شهرستان‌های ازنا، الیگودرز، دورود، بروجرد، سلسله و دلفان این فعالیت با ۲ ساعت تأخیر و شهرستان‌های خرم‌آباد، چگنی، کوهدشت، رومشکان، پلدختر و معمولان با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شوند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان افزود: متولیان امر در سطح ادارات موظفند ترتیبی اتخاذ کنند تا سیستم گرمایشی ادارات یک ساعت قبل از تعطیلی خاموش و یک ساعت قبل از شروع به کار روشن و دمای سیستم‌های گرمایشی ادارات در زمان فعالیت اداری در دمای مناسب قرار گیرد.

مدارس ابتدایی بروجرد فردا یکشنبه با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود

مدارس ابتدایی نوبت صبح بروجرد بنا بر اعلام ستاد مدیریت بحران این شهرستان فردا، یکشنبه ۱۵ بهمن ماه با یک ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد، با توجه به یخبندان و برودت هوا در سطح شهرستان و بر اساس تصمیم ستاد مدیریت بحران بروجرد، تمامی مدارس پیش دبستانی نوبت صبح در این شهرستان تعطیل است و مدارس ابتدایی نوبت صبح نیز با یک ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

بنا بر این گزارش، سایر مقاطع تحصیلی طبق روال قبل فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

مدیرکل هواشناسی لرستان از ورود سامانه بارشی جدید به استان خبر داد.

بهروز مرادپور در خصوص آخرین وضعیت بارش‌ها در لرستان، اظهار کرد: طی دو روزگذشته میانگین بارش در لرستان ۱۵ میلی‌متر گزارش شده است.

وی اضافه کرد: این میزان بارش نسبت به سال گذشته ۳۴ درصد و نسبت به بلندمدت ۳۹ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

مدیرکل هواشناسی لرستان بیان کرد: پیش‌بینی دمای کمینه بامداد یکشنبه پانزدهم بهمن ماه در خرم آباد منفی یک تا منفی چهار، بروجرد منفی هفت تا منفی نه، الیگودرز منفی ۱۰تا منفی ۱۲، ازنا منفی ده تا منفی ۱۴، الشتر منفی هشت تا منفی ۱۱، نورآباد منفی هشت تا منفی ۱۲، رومشکان منفی سه تا منفی شش و کوهدشت منفی دو تا منفی پنج بوده است.

مرادپور تصریح کرد: به دلیل رطوبتی که در استان حاکم است امکان مه‌گرفتگی وجود دارد و بارش‌های خفیف نیز در شرق استان رخ خواهد داد.

وی گفت: براساس نقشه‌های هواشناسی روز یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، شاهدی وزش باد و آسمان ابری در استان خواهیم بود اما از روز دوشنبه و سه‌شنبه سامانه جدید به استان وارد می‌شود که البته شدت بارش‌ها مثل دو روز گذشته نخواهد بود.

مدیرکل هواشناسی لرستان خاطرنشان کرد: طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه شاهد بارش‌های پراکنده در مناطق شرقی و شمالی خواهیم بود و در سایر مناطق بارش‌ها به صورت رگبار پراکنده هستند.

مرادپور یادآور شد: در مناطق شرقی و شمالی استان، ارتفاعات، مناطق کوهستانی و گردنه‌ها شاهد رگبار برف خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان