درباره ما

پایگاه خبری «صفحه اقتصاد» که در هفته سوم تیرماه ۱۴۰۰ آغاز به کار کرده تلاش دارد صحیح ترین اخبار اقتصادی را به درست ترین شکل ممکن به دست مخاطب برسد.

اقتصاد ایران چند دهه است که با معضلات حادی مثل نرخ تورم دورقمی، نرخ بیکاری بالای ده‌ درصد و صد البته نرخ بیکاری بالای بیست درصد جوانان تحصیل کرده، اثرات شرايط مالی بر پس انداز و سرمايه گذاری و رشد اقتصادی، مشکلات صادرات و واردات، قطع وابستگی اقتصاد و بودجه کشور به درآمدهای نفتی و در عین حال مالی شدن اقتصاد پس از کاهش درآمدهای نفتی، رشد کم سابقه نقدینگی بدون اینکه این نقدینگی، وارد قسمت های تولید و اقتصاد شود و همچنین فضای متلاطم سرمایه گذاری مواجه است.

در چنین فضایی پایگاه خبری – تحلیلی صفحه اقتصاد در چارچوب دغدغه‌های مقام معظم رهبری به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی، «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» و رونق تولید با بهره‌گیری از متخصصین اقتصادی و همچنین استفاده از مقالات علمی و پژوهشی به دنبال اثرگذاری مناسب بر فضای اقتصادی کشور است. در این راه، دید موشکافانه به اخبار و مطالب مرتبط با سیاست گذاری‌های اقتصادی و در عین حال نگاه کارشناسی به تحولات اقتصادی خارجی موثر بر اقتصاد ایران از جمله اهداف این پایگاه خبری، تحلیلی است. در عین حال بهره گیری از نظریات کارشناسی مراکز علمی پژوهشی، کارشناسان دولتی و کارشناسان مستقل از جمله ابزارهایی است که این رسانه آنلاین به دنبال آن است. با توکل بر خدا در این مسیر پرتلاطم و سخت بتوانیم قدم های بزرگی را برداریم.

اهداف پایگاه خبری صفحه اقتصاد

۱- انتشار اطلاعات و اخبار اقتصادی مربوط به فعالیت های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در گستره داخلی و خارجی ، انتشار اخبار و مطالب به روز و صحیح در زمینه‌های اقتصاد کلان، ارز ، طلا ، راه و مسکن، خودرو، بورس ، بیمه، مالیات، بانک، نفت و انرژی، صنعت و معدن و …

۲- کوشش برای گسترش همگانی صحیح علمی اقتصادی متناسب با مشخصات ارزشی و بومی ایران اسلامی.

۳- تلاش برای ترویج بعدهای اقتصادی فعالیت‌های غیراقتصادی.

۴- تلاش برای ارتقای دانش و علم اقتصادی مردم متناسب با نیاز توسعه‌ای کشور.

پایگاه خبری و تحلیلی صفحه اقتصاد ضمن فعالیت در چهارچوب اهداف مقدس انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران، انتشار صادقانه اخبار و در کنار آن گردآوری تحلیل ها و گزارشات برای خوانندگان و مخاطبین با استفاده از اشخاص و کارشناسان مستعد و صاحب نظر است.

پایگاه خبری صفحه اقتصاد پیشرفت سطح بینش و آگاهی جامعه را از اهداف خود می‌داند به همین دلیل تلاش دارد تا بیشتر بر آن بخش از اخباری که در تصمیم سازی و یا شکل گیری آزاد افکار عمومی نقش دارد، تاکید نماید.

شناسنامه پایگاه خبری صفحه اقتصاد

صاحب امتیاز و مدیر مسئول:‌ جواد نبوتی
نشانی دفتر: تهران ، خ شریعتی، خ شهید کلاهدوز، خ شهید اصغر نعمتی، نبش خ شهید توحید رزمجوبین، پلاک ۵۶، طبقه همکف

تلفن: ۲۲۶۴۰۳۴۶

مدیر بازرگانی: سمیرا عسکری ۰۹۱۲۰۳۱۶۲۲۳

سفارشات رپوتاژ: ۰۹۹۴۵۶۱۲۹۳۵

رایانامه: safheeghtesad@gmail.com

مشاهده مجوز در سامانه جامع رسانه های کشور