نفت و انرژی

صفحه اقتصاد گزارش می دهد:
رضا انجم شعاع معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو کیست؟

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره سوابق و فعالیت های رضا انجم شعاع معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو خواهیم داشت! با ما همراه باشید. علی‌ اکبر محرابیان ، وزیر نیرو در حکمی رضا انجم شعاع را به‌ عنوان معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو منصوب کرد.

علی‌ اکبر محرابیان در حکم انتصاب انجم شعاع تاکید کرده است:

انتظار می‌ رود در سایه تعامل و همکاری با وزارتخانه‌ ها، نهادها، سازمان‌ ها و کلیه واحدها و شرکت‌ های تابعه و وابسته وزارت نیرو با رعایت اصول عدالت محوری، روحیه انقلابی و جهادی، مردم‌ داری و فساد ستیزی در انجام وظایف محوله در راستای تحقق شعار دولت مردمی و ایران قوی اهتمام ویژه به‌ عمل آورید.

اما بد نیست بدانید در کارنامه سوابق اجرایی و مدیریتی رضا انجم شعاع، معاونت وزیر نیرو در امور مجلس شورای اسلامی ، مالی و پشتیبانی، معاونت برنامه ريزی و امور اقتصادی وزارت نيرو، معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت مسکن و شهرسازی، رياست سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كرمان معاونت عمرانی استانداری گلستان و همچنین استاندار گلستان نیز وجود دارد.

در انتها لازم به بیان است وزارت نیرو به امور تولید، پخش و نگهداری انرژی الکتریکی و تاسیسات آن و همچنین منابع آب و تاسیسات مربوطه می‌ پردازد. نیروگاه‌ های برق، سدهای برق آبی، شبکه‌ های برق رسانی و… زیر مدیریت وزارت نیرو قرار دارند.

 

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سارا

خدا ایشون رو برای نظام حفظ کند فردی وظیقه شناس مثبت و کار راه انداز

دکمه بازگشت به بالا